18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Av3k 2012-11-09, 8:51 1
Ciekaw jestem czy jak ktoś zgwałcił by jego żone to czy też by chciał mieć takie dziecko
Zgłoś
Avatar
Ranqer 2012-11-09, 8:53 2
Tak, zamiast walczyć z przyczyną takich problemów, czyli z gwałtami, to lepiej rozmyślać nad skutkami takich czynów. Gdyby po prostu zaostrzyli prawo co do gwałcicieli, nie było by problemu.
Zgłoś
Avatar
Longhorn 2012-11-09, 8:53
No kto wybiera, przecież nie my!! My wybieramy Tuska, Kaczyńskiego, Millera, Pawlaka albo Palikota a oni resztę debili sobie podobnych. Na prawdę trzeba spróbować z akcją ze zmieleni.pl
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-11-09, 9:19
lotnik_1 napisał/a:



"Z zawodu jestem myśliwym, rządzenie państwem traktuję jako hobby."



ładnie nam się tutaj przedstawiłeś przed milionami słuchaczy
Zgłoś
Avatar
Trimix 2012-11-09, 9:45 1
Do Polslav
Czyżbys się bał że zabraknie tobie podobnych???
jedynie w wyniku gwałtu może powstać taki ktoś jak ty czy twój poseł
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2012-11-09, 9:59 1
pewnie pierdolec sam jest bękartem z gwałtu i stąd taki pyszny pomysł -do pieca z kutasem .
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-09, 10:16 1
Ale pokurwieni ludzie w tym sejmie...
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-11-09, 10:34 1
Jestem przeciwko aborcji bez powodu. W przypadku zagrożenia życia matki jestem za. W przypadku gwałtu również jestem za ale jednocześnie powinna być wprowadzona kara śmierci dla gwałcicieli. Ktoś kto nie panuje nad zwierzęcymi odruchami nie zasługuje na życie w ciele człowieka.
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-11-09, 10:40 2
@polslav
Płód to nie dziecko.

@Ranqer
Na jakim ty świecie żyjesz? Zaostrzanie kary zazwyczaj nie przynosi żadnych skutków, bo osoba łamiąca prawo zakłada, że nie zostanie złapana.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-11-09, 10:42
qhash napisał/a:

w takim przypadku to kobiety powinny decydować czy chcą urodzić czy nie, a nie jakiś polityczne ścierwo

no i nasuwa się pytanie, kto tych idiotów wybiera jako reprezentantów narodu, nosz kurwa



Idę z pomocą... Idioci
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-11-09, 10:44 1
temat aborcja- temat rzeka. Pan Górski, gdyby popchnął swoje racje do przodu, zakazać by pewnie chciał również aborcji w wypadku zagrożenia życia matki lub ciężkiej choroby dziecka, lepiej ustawę zostawić taką jaką jest i zająć się czymś pilniejszym - jak np pilniejsze kontrolowanie tego komu są przyznawane zasiłki z MOPSu, bo co najmniej 70% ludzi się nie należy, a komuś kto na prawdę potrzebuje pomocy jest ta pomoc odmawiana, bo ma 10gr za duzo na osobe.

Co do gadania jednej panny tam na górze - aborcji w przypadku "wpadłam, usuwam" mówię nie. Była jedna z drugą na tyle "dorosła", żeby się porządnie nie zabezpieczać to niech teraz rodzi.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-09, 10:50
zastanawiam się, czy ktoś z was przeczytał coś więcej niż tylko ten chwytliwy tytuł
Zgłoś
Avatar
M.ChObi 2012-11-09, 10:56
Ranqer napisał/a:

Tak, zamiast walczyć z przyczyną takich problemów, czyli z gwałtami, to lepiej rozmyślać nad skutkami takich czynów. Gdyby po prostu zaostrzyli prawo co do gwałcicieli, nie było by problemu.



Masz 100 % racji np w takiej hameryce w niektórych stanach jest kara śmierci za zabójstwo i tam przecież już nikt nikogo nie zabija .
Za twoją jakże racjonalną wypowiedz masz kratę piwa , Karmi czy innego badziewia bo cokolwiek mocniejszego mogło by ci zaszkodzić

AHAHAHA_NO napisał/a:

zastanawiam się, czy ktoś z was przeczytał coś więcej niż tylko ten chwytliwy tytuł


Ja widziałem jego przemówienie o " końcu cywilizacji białego człowieka " po tym jak Obama wygrał pierwszy raz to mi wystarczy
Zgłoś
Avatar
kurwiduplo 2012-11-09, 11:03
Może poseł sam został tak poczęty?
Przy okazji: fajne tagi
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-11-09, 11:22 1
Muzz napisał/a:

Ciekawe czy ma żonę... Ciekawe jakby ją zgwałcili... Chciałbym zobaczyć jego i jej wielką miłość do "swoich" dzieci.



Najpierw kochani zróbcie jakiś research o tych gwałtach bo pierdolicie od rzeczy.
Wiecie ile aborcji pochodzi od gwałtów? Może z 20%.
Do tego w większości przypadków do tego gwałtu dochodzi w jakimś klubie gdzie szmata nawali się jak autobus i daje na lewo i prawo.
No a potem chce aborcji. Niech wypierdala, może nauczy jej to jakiejś pokory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie