18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Goryl w zoo
M................s • 2014-11-24, 22:04
Goryl w zoo rzuca kupą w zwiedzających
Zgłoś
Avatar
Bazor 2014-11-24, 22:18
Powinni mu oddać jego jedzenie
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-11-24, 22:23 8
a propos zwierząt: pedały z teatru już się poddały z podawaniem sadoli na policję, czy po prostu już nikt tym się nie ekscytuje?
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-24, 22:31
Cyrk napisał/a:

a propos zwierząt: pedały z teatru już się poddały z podawaniem sadoli na policję, czy po prostu już nikt tym się nie ekscytuje?



Dobrze że przypomniałeś, lepiej dmuchać na zimne
Zgłoś
Avatar
JaroC 2014-11-24, 22:36 1
Powinien też zapodać im coś do picia
Zgłoś
Avatar
hopsiuptralala 2014-11-24, 22:39 1
Powinien ich wciągnąć i wpierdolić za trzymanie tak wspaniałego zwierzęcia w niewoli. I ogólnie za trzymanie wszystkich zwierząt w zoo żeby jakaś mamusia mogła przyjść z bachorem i zobaczyć jak kurwa kopulują osły a potem im tego zabronić.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2014-11-24, 23:58 2
@up, a na wolności mają lepiej kurwa?... Zwierzęta tj roślinożerca może zostać zajebany przez mięsożercę, który ma jakiś obszar swojego terytorium, o które musi walczyć z rywalami, którzy chcą je zająć, a tak w zoo ma te swoje miejsce, w miarę duże i żarcie na miejscu bez obaw, że go jakiś kłusownik zapierdoli.

Też tak myślałem jak ty, ale doszedłem do tego wniosku, który ci przedstawiłem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-25, 0:03
@up
Dobrze mówisz. W ogrodach zoologicznych dbają o zwierzęta i tworzą im warunki niemal identyczne z naturalnymi, więc nie taka do końca niewola. Niewola to bardziej w cyrkach, te zwierzęta mają przejebane.
Zgłoś
Avatar
b................o 2014-11-25, 0:36
@up no niby tak ale taki goryl jest już bardziej rozumny od takiego osła, więc może nie specjalnie odpowiada mu takie życie idąc tokiem rozumowania że liczy się jakość a nie długość życia. I wiem że zaraz ktos napisze że co to za życie w ciągłym stresie żeby coś nie ujebało, ale takie permanentne bezpieczeństwo jest dosyć nienaturalne i czasami sie trochę przestawia tym zwierzętom w głowach

btw fajnie to zrobił tak znienacka żeby niby tylko przechodzi
Zgłoś
Avatar
hopsiuptralala 2014-11-25, 0:39
CDBlaze napisał/a:

@up, a na wolności mają lepiej kurwa?... Zwierzęta tj roślinożerca może zostać zajebany przez mięsożercę, który ma jakiś obszar swojego terytorium, o które musi walczyć z rywalami, którzy chcą je zająć, a tak w zoo ma te swoje miejsce, w miarę duże i żarcie na miejscu bez obaw, że go jakiś kłusownik zapierdoli.

Też tak myślałem jak ty, ale doszedłem do tego wniosku, który ci przedstawiłem.



Na wolności działa naturalna kolej rzeczy, czyli łańcuch pokarmowy. Któryś gatunek wyginie, powstanie nowy itd. Człowiek to wszystko zaburza. Na siłę ratujemy, wsadzamy do zoo, i tłumaczymy że to wszystko dla dobra natury i zwierząt. Coś jak areszt domowy. Dużo miejsca i to własnego, dużo żarcia ale czegoś jednak brakuje nie?
Zgłoś
Avatar
farenc 2014-11-25, 9:56
Coś mi się wydaje, że ten goryl jest inteligentniejszy od jakiś 75% ludzi których tam przychodzi. Zajebiście się zakradł za krzaki aby później ich gównem obrzucić
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-11-25, 12:20
No i prawidłowo! Czarni potrzebują trochę prywatności.
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2014-11-25, 12:45
o fokin hellll
Zgłoś