18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:09 1
żmij napisał/a:

Do szkoły było pod górkę, czy udar masz?


Daj @kranik123 spokój bo gość przegrał wieloletnią walkę ze stulejką.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:11
baronturbina napisał/a:

Twój stary uświadomiwszy sobie że popełnił błąd opuścił remizę tylnym wyjściem.


Niech no zgadnę jesteś tym samym matołkirm co @żmij tylko z drugiego konta.
Reszta moglo tak być, raz chciał dkorzystac z usług twojej matki. Ale w porę sie powstrzymał.

[ Dodano: 2024-09-07, 16:13 ]
baronturbina napisał/a:

Daj @ spokój bo gość przegrał wieloletnią walkę ze stulejką.



Sam sobie odpisujesz. Idź lepiej do lekarza.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:14 1
kranik123 napisał/a:

Niech no zgadnę jesteś tym samym matołkirm co @ tylko z drugiego konta.
Reszta moglo tak być, raz chciał dkorzystac z usług twojej matki. Ale w porę sie powstrzymał.


A skąd ci do głowy przyszło że jestem „matołkirm”? Dasz radę to po polsku napisać raz jeszcze?

[ Dodano 2024-09-07, 16:15 ]
Tumanie sam sobie to ty robisz pięścią. Weź dokładnie czytaj nim skomentujesz. Potrafisz z forum korzystać?
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:17
baronturbina napisał/a:

A skąd ci do głowy przyszło że jestem „matołkirm”? Dasz radę to po polsku napisać raz jeszcze?



Myślałem, że załapiesz. Zresztą skoro sie tak czepiasz pisowni to, może zaczniesz stosować interpunkcje. Matołku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:18 1
kranik123 napisał/a:

Myślałem, że załapiesz. Zresztą skoro sie tak czepiasz pisowni to, może zaczniesz stosować interpunkcje. Matołku.


Łał,a może… Złożysz usta w trąbkę i pocałujesz mnie czule w pupę. Przydaj się na coś.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:20 1
baronturbina napisał/a:

Łał a może. Złożysz usta w trąbkę i pocałujesz mnie czule w pupę. Przydaj się na coś.



Nie jestem twoim starym, żeby się tak z tobą zabawiać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:21 2
kranik123 napisał/a:

Nie jestem twoim starym, żeby się tak z tobą zabawiać.


Extra. Znaczy że się zgadzasz. Słabeuszu ja twoich rodziców nie będę obrażał bo to całkiem mili panowie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 16:28 4
Grunt to obróbka cieplna

baronturbina napisał/a:

Twój stary uświadomiwszy sobie że popełnił błąd opuścił remizę tylnym wyjściem.



Przynajmniej miał starego a nie dwie fluid genderowe stare jak Ty
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:30
baronturbina napisał/a:

Extra. Znaczy że się zgadzasz. Słabeuszu ja twoich rodziców nie będę obrażał bo to całkiem mili panowie.


Twoich by się nią dało. Zresztą śmianie się z homoseksualizmu twoich ojców i "zużycia" twojej matki, byłoby w dzisiejszych czasach bardzo źle odbierana. Szczególnie ,że twój drugi ojciec, ten który cię zrobił doodbytniczo z pierwszym (matka była surogatką) podobno miał wypadek.... Przywiązanie się na golasa do ogrodzienia z wypiętym zadem podczas Marszu Równości to nie był dobry pomysł.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 16:34 1
baronturbina napisał/a:

Extra. Znaczy że się zgadzasz. Słabeuszu ja twoich rodziców nie będę obrażał bo to całkiem mili panowie.



Brzmi, jakby miał Tourette'a.

Kranik; powiedz "rabarbar"
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:36
kranik123 napisał/a:

Twoich by się nią dało. Zresztą śmianie się z homoseksualizmu twoich ojców i "zużycia" twojej matki, byłoby w dzisiejszych czasach bardzo źle odbierana. Szczególnie ,że twój drugi ojciec, ten który cię zrobił doodbytniczo z pierwszym (matka była surogatką) podobno miał wypadek.... Przywiązanie się na golasa do ogrodzienia z wypiętym zadem podczas Marszu Równości to nie był dobry pomysł.


A jak byś to jeszcze raz po polsku napisał, składnia, wielowątkowe elementy spójnie itp. Bolało by Cię to? Czy podejmiesz wyzwanie?

[ Dodano 2024-09-07, 16:36 ]
Siriuz napisał/a:

Grunt to obróbka cieplna
Przynajmniej miał starego a nie dwie fluid genderowe stare jak Ty


Możesz swojego chłopaka bronić sam na sam?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-09-07, 16:37
Syf to syf , ale i tak bym ruchna
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 16:39 3
baronturbina napisał/a:

A jak byś to jeszcze raz po polsku napisał, składnia, wielowątkowe elementy spójnie itp. Bolało by Cię to? Czy podejmiesz wyzwanie?



Typie, już Ci to mówiłem. Jak na kogoś dla kogo język Polski nie jest językiem rodzimym jesteś w chuj arogancki. Dość powszechne mam wrażenie u Ukraińców, którzy spierdolili przed wojną do Polski.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:39 1
żmij napisał/a:

Brzmi, jakby miał Tourette'a.

Kranik; powiedz "rabarbar"


On @kranik123 ma gorzej, choć za młodu wpisał
Się na karty historii jako gwiazda mikrofonu:



[ Dodano 2024-09-07, 16:40 ]
Siriuz napisał/a:

Typie, już Ci to mówiłem. Jak na kogoś dla kogo język Polski nie jest językiem rodzimym jesteś w chuj arogancki. Dość powszechne mam wrażenie u Ukraińców, którzy spierdolili przed wojną do Polski.


Towarzyszu Dupov. Idźcie sobie matrioszki układać. Rosyjska agentura Niemka tu głosu więc cichutko łajko.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-09-07, 16:41 4
baronturbina napisał/a:

Extra. Znaczy że się zgadzasz. Słabeuszu ja twoich rodziców nie będę obrażał bo to całkiem mili panowie.



Ostry jestes ananas , patrze nie tylko ze mna wchodzisz w takie konwersacje. Ty chyba jakis dzieciak jestes albo niedowartosciowany typ. Placzesz na tym sadolu co chwile do kogos.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie