18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 16:41 1
baronturbina napisał/a:

Możesz swojego chłopaka bronić sam na sam?



A co? Rwanie Ci psuję?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:42
dOpieca napisał/a:

Ostry jestes ananas , patrze nie tylko ze mna wchodzisz w takie konwersacje. Ty chyba jakis dzieciak jestes albo niedowartosciowany typ. Placzesz na tym sadolu co chwile do kogos.


Tak wlasnie. Mądrze piszesz chlopcze
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-07, 16:43 1
@kranik123: i po co tak pyszczysz, jebnąłeś byka ortograficznego i jeszcze się rzucasz jak kupa w przeręblu.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:48
baronturbina napisał/a:

A jak byś to jeszcze raz po polsku napisał, składnia, wielowątkowe elementy spójnie itp. Bolało by Cię to? Czy podejmiesz wyzwanie?


Sam moglbys spróbować, ale obawiam się, że sie spicisz.Tak czy siak niewiele byś zrozumial, to nie penis twojego ojca, byś go dobrze rozpracował.
Chociaż, widzę, że zacząłeś stosowac interpunkcje. Czyli się mnie słuchasz. Tyle dobrego.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 16:50
Chalina choduje hore chamulce...
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:53
MansoN napisał/a:

@: i po co tak pyszczysz, jebnąłeś byka ortograficznego i jeszcze się rzucasz jak kupa w przeręblu.



Jeśli ktoś zaczyna czepiwć sie literówek, a sam nawet nie stosuje podstawowych zasad interpunkcji to chyba jest nieco niedorobiony. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 16:56
kranik123 napisał/a:

Jeśli ktoś zaczyna czepiwć sie literówek, a sam nawet nie stosuje podstawowych zasad interpunkcji to chyba jest nieco niedorobiony. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.



W powyższym tekście wskaż błędy interpunkcyjne.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 16:57
@żmij

Miałeś pisać z jednego konta. I to nie ja zacząłem się przypierdalać do pisowni. Mały hipokryto. Ja mam na to zasadniczo wywalone, bo to nic innego jak forum sadistica. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 16:57
Poza tym; "choduje" to nie literówka.

[ Dodano 2024-09-07, 17:01 ]
kranik123 napisał/a:

@
Miałeś pisać z jednego konta. I to nie ja zacząłem się przypierdalać do pisowni. Mały hipokryto. Ja mam na to zasadniczo wywalone, bo to nic innego jak forum sadistica. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.



Mam tylko jedno konto na sadolu, misiu. Uturbiony pisze za siebie.
To zaś, że "masz wywalone" na pisownię- świadczy tylko o Tobie.
Miłego dnia życzę.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 17:08
żmij napisał/a:

Poza tym; "choduje" to nie literówka.
Mam tylko jedno konto na sadolu, misiu. Uturbiony pisze za siebie.
To zaś, że "masz wywalone" na pisownię- świadczy tylko o Tobie.
Miłego dnia życzę.



Czepianianie się pisownia (szczegolnie jeśli mówimy o ludziach, którzy do jej zasad sami sie nie stosuja, jak baronturbina ) to akurat dość typowe zachowanie rycerzy internetowych czy tam innych spierdolinek. Także naprawdę, nie nasz się z czego cieszyć. Także ci życzę miłego dnia misiu pysiu.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 17:16 1
kranik123 napisał/a:

Czepianianie się pisownia (szczegolnie jeśli mówimy o ludziach, którzy do jej zasad sami sie nie stosuja, jak baronturbina ) to akurat dość typowe zachowanie rycerzy internetowych czy tam innych spierdolinek. Także naprawdę, nie nasz się z czego cieszyć. Także ci życzę miłego dnia misiu pysiu.



polszczyzna.pl/takze-czy-tak-ze/
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 17:20
@żmij tak turbo pisze za siebie hahah

[ Dodano 2024-09-07, 17:21 ]
@kranik123 idź już bo jesteś zaorany jak ukraińskie pole pod słoneczniki hahahahaha
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 17:24
@żmij
Nie zgadniesz, ale jak się pisze przez telefon, to takie rzeczy czasami wychodzą.
Zresztą ty chyba jestes starym dziadem, że tak non stop popuszczasz o tą pisownię.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 17:24
Siriuz napisał/a:

A co? Rwanie Ci psuję?


Nie no. Lajka do budy hahahah
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 17:28 2
baronturbina napisał/a:

@ tak turbo pisze za siebie hahah
@ idź już bo jesteś zaorany jak ukraińskie pole pod słoneczniki hahahahaha



Bardzo cie dobrze @dOpieca podsumował. Jeszcze raz ci to to wkleję jakbyś przeoczył "
Ostry jestes ananas , patrze nie tylko ze mna wchodzisz w takie konwersacje. Ty chyba jakis dzieciak jestes albo niedowartosciowany typ. Placzesz na tym sadolu co chwile do kogos."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie