18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 17:36
kranik123 napisał/a:

Bardzo cie dobrze @ podsumował. Jeszcze raz ci to to wkleję jakbyś przeoczył "
Ostry jestes ananas , patrze nie tylko ze mna wchodzisz w takie konwersacje. Ty chyba jakis dzieciak jestes albo niedowartosciowany typ. Placzesz na tym sadolu co chwile do kogos."


Czemu Annas a nie kiwi? Ostre słowa, inteligentne i wysublimowane. „Pana Tadeusza”?
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-09-07, 17:38
To japonka, ale kurwa syf Ale i tak zapinałbym tą azjatycją małpę w dupę i w mordę, a potem poszedłbym zdezynfekować się w chlorowej kąpieli jak owce
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 18:05
kranik123 napisał/a:

@
Nie zgadniesz, ale jak się pisze przez telefon, to takie rzeczy czasami wychodzą.
Zresztą ty chyba jestes starym dziadem, że tak non stop popuszczasz o tą pisownię.



Tak, tak. Oczywiście.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 18:20
żmij napisał/a:

Tak, tak. Oczywiście.



Musze przyznać, że przypomniałeś mi dawne czasy. Kiedyś był taki trend, że internetowi napinacze, którzy przez deficyty intelektualne, kompletnie nie potrafili nic sensownego napisać, czepiali się pisowni innych osób. W ten sposób probowali sie dowatrościować. Było to uznawane, za mega żenujące. Widać nie wszyscy chłopcy zmądrzeli i z tego wyrośli. Ale wierzę, że i tobie się kiedyś uda.
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-09-07, 18:30
Sciema jak by tam mieszkała to ten syf byłby i na niej a tu pazury zadbane morda też nie najgorzej
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 19:32
kranik123 napisał/a:

Musze przyznać, że przypomniałeś mi dawne czasy. Kiedyś był taki trend, że internetowi napinacze, którzy przez deficyty intelektualne, kompletnie nie potrafili nic sensownego napisać, czepiali się pisowni innych osób. W ten sposób probowali sie dowatrościować. Było to uznawane, za mega żenujące. Widać nie wszyscy chłopcy zmądrzeli i z tego wyrośli. Ale wierzę, że i tobie się kiedyś uda.



Jasne.
Ja zaś mam nadzieję, że wyCHodujesz sobie odrobinę samokrytyki. Gdybyś przejrzał swój pierwszy wpis i poprawił błąd- nie musiałbyś pierdolić tych wszystkich bredni. Dobrej nocy życzę. Over & out.
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-09-07, 19:57
Większość zjebów ze srejbuka i innego tiksrokowego gówna, takimi są spierdolinami.
Zgłoś
Avatar
JimyWhite 2024-09-07, 20:14
Załóż sobie tindera znajomego koleżanka z pracy twojej starej chuj dwa piętnaście jest wolna fajna dziewucha... No kurwa nie bardzo
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 2024-09-07, 20:31
kranik123 napisał/a:

To że zjebie nie załapałeś żartu to już nie moja wina. Chociaż większy błąd popełnił twój stary, że zaoszczędził na gumce.



Tu nie chodzi o żart a co innego tepaku ale skad ty mozesz wiedzieć o co chodzi...
Skup sie na lekjach w szkole
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-07, 20:35
Lipiniorz25 napisał/a:

Tu nie chodzi o żart a co innego tepaku ale skad ty mozesz wiedzieć o co chodzi...
Skup sie na lekjach w szkole



Tak chodzi o błąd ortograficznego, brawo matole, że udało ci się to wychwycić. Teraz możesz, z radością pochwalić się mamusi.

[ Dodano 2024-09-07, 20:45 ]
żmij napisał/a:

Jasne.
Ja zaś mam nadzieję, że wyCHodujesz sobie odrobinę samokrytyki. Gdybyś przejrzał swój pierwszy wpis i poprawił błąd- nie musiałbyś pierdolić tych wszystkich bredni. Dobrej nocy życzę. Over & out.



Tylko, ze to ty sam zacząłeś bezmyślnie cisnąć o głupi błąd. Jak jakiś rycerzyk internetowy, szukających atencji.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-09-07, 20:45
Stan jej mieszkania jest odzwierciedleniem stanu jej umysłu. Uważajcie na siebie.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-09-07, 20:50
Nie mogłem skupić się na gotowaniu przez te robale łażące wokół
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 20:53
kranik123 napisał/a:


Tylko, ze to ty sam zacząłeś bezmyślnie cisnąć o głupi błąd. Jak jakiś rycerzyk internetowy, szukających atencji.


No i wystarczyło poprawić.

Zgłoś
Avatar
Czester 2024-09-07, 21:02
Wylęgarnia (korona)wirusów
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-09-07, 21:09
Czester napisał/a:

Wylęgarnia (korona)wirusów



Chyba, chuja wirusów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie