18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
K................K 2021-01-17, 8:56 1
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



raczej nie, pewnie jesteś grubym desperatem no-life który wie że chuda laska już nie da bo wygląda obleśnie. Tak to widzę
Zgłoś
Avatar
dumad 2021-01-17, 14:15
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



PRAWDA!!!
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-01-17, 17:05
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



Fajną duża kształtna dupa, jedyna wada to że jest czarna.
Zgłoś
Avatar
panzerwafel 2021-01-17, 23:52
Ja niestety mam wrażenie że idziemy ku pięknemu zezwierzęceniu i całe te "bronienie lpgt feminazistek" skończy się jak od 1939 do 1945 tj jebaniem przez zwyrodnialców WSZYSTKIEGO co im się napatoczy bo będą wiedzieć że JUTRA mogą niedożyć. Najlepsze w tym będzie to że NIKT nie będzie w stanie nikogo przed tym bronić systemowo a takie zwyrodnienie będzie powszechne.
Zgłoś
Avatar
sard 2021-01-18, 0:12
Skubana sama sobie może naszczać i nasrać do ryja!
Zgłoś
Avatar
raugi 2021-01-18, 2:13
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



to że ty ruchasz takie hipopotamy, to nie znaczy że my mamy też takie ruchać, jak jesteś świnia to se takie pierdol, nic nam do tego
Zgłoś
Avatar
lesku73 2021-01-18, 20:27 1
Napaczcie się chłopcy bo tak będą wyglądać wasze żony ( oczywiście nie wszystkie), część będzie tłusta po urodzeniu bachora a część po prostu się upasie kebabami i pizzą bo... mam już męża więc mi nie zależy na wyglądzie.
Zgłoś
Avatar
z................h 2021-01-21, 20:30
lesku73 napisał/a:

Napaczcie się chłopcy bo tak będą wyglądać wasze żony ( oczywiście nie wszystkie), część będzie tłusta po urodzeniu bachora a część po prostu się upasie kebabami i pizzą bo... mam już męża więc mi nie zależy na wyglądzie.



to masz stary pecha
Zgłoś