18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Muka - teraz popularne
🔥 U kosmetyczki - teraz popularne
Avatar
Proximite 2024-09-08, 19:49 12
zauważyłem, że kobiety mają jakąś pojebaną tendencje, że przy zagrożeniu nieruchomieją zamiast uciekać xd
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-08, 19:53
Chyba pasażer i kierowca.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-09-08, 19:53 4
Czy ja wziąłem za dużo Xanaxu czy wam też wideo skacze i spowalnia?
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-08, 20:34 2
Wszystko poszło zgodnie z planem. Poświęciła kaszojada, żeby ratować wlasne życie.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-08, 20:43
Lobo24 napisał/a:

Czy ja wziąłem za dużo Xanaxu czy wam też wideo skacze i spowalnia?



Mnie przyspiesza, kurde nie mogę chyba California Rocket Fuel, popijać redbullem ,haha
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2024-09-08, 20:44
Lobo24 napisał/a:

Czy ja wziąłem za dużo Xanaxu czy wam też wideo skacze i spowalnia?



Nie, to wideo jest skopane, chyba za wolna kartę miał w kamerce i nagrywała paczkami.

Caanonierka napisał/a:

Nie wiem;od jakichś 3 tygodni-do miesiąca-bardzo wolno buforuje filmiki!



Co≥ś masz z kompem albo siecią, filmiki poza tym chodzą dobrze.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-08, 21:09
Janusz_k napisał/a:

Nie, to wideo jest skopane, chyba za wolna kartę miał w kamerce i nagrywała paczkami.
Co≥ś masz z kompem albo siecią, filmiki poza tym chodzą dobrze.



Komputer mam b.silny;z siecią też jest wszystko ok,bo z odtwarzaniem filmów i filmików Z WIELU INNYCH MIEJSC-ten problem nie występuje...
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2024-09-08, 21:43 1
Caanonierka napisał/a:

Komputer mam b.silny;z siecią też jest wszystko ok,bo z odtwarzaniem filmów i filmików Z WIELU INNYCH MIEJSC-ten problem nie występuje...



To nic nie znaczy, ja mam I5 i mi chodzi dobrze wszystko, ale ja mam ubuntu i FF, ty masz pewnie windę i możesz mieć coś z odtwarzaczem albo rejestr zamulony, może też antywirus bruździć.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-08, 21:50 2
Proximite napisał/a:

zauważyłem, że kobiety mają jakąś pojebaną tendencje, że przy zagrożeniu nieruchomieją zamiast uciekać xd



ta nawet zawróciła, ale można to łatwo wytłumaczyć, na tamtej stronie jezdni już była
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-08, 22:59
Caanonierka napisał/a:

Nie wiem;od jakichś 3 tygodni-do miesiąca-bardzo wolno buforuje filmiki! Wcześniej tego nie było!Teraz nawet czasem się buforowanie zawiesza,a czekanie aż zbuforuje -denerwuje aż do rezygnacji z oglądania!Wcześniej było dobrze;aż do którejś aktualizacji Sadistica..🥴



Za dużo Ukrów w filmikach! Oni je specjalnie spowalniają, żeby przejąć sadistic.pl! Już zabierają nam pracę w Biedronce i wykupują tanie autka! Wszystko nam zabiorą jak stracą państwowość! Pamiętajcie, nasze ulice a ich kamienice!
Ostatnio nawet żarówki wolniej świecą. Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-09-08, 23:15 1
Proximite napisał/a:

zauważyłem, że kobiety mają jakąś pojebaną tendencje, że przy zagrożeniu nieruchomieją zamiast uciekać xd



Co ciekawe ludzie też tak mają
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-09, 6:24
Janusz_k napisał/a:

To nic nie znaczy, ja mam I5 i mi chodzi dobrze wszystko, ale ja mam ubuntu i FF, ty masz pewnie windę i możesz mieć coś z odtwarzaczem albo rejestr zamulony, może też antywirus bruździć.



Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-09-09, 8:08
Lobo24 napisał/a:

Czy ja wziąłem za dużo Xanaxu czy wam też wideo skacze i spowalnia?



Też muszę przyhamować z tymi xanami bo mi ścina jak huj
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2024-09-09, 9:37 1
@Caanonierka mamy to samo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie