18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Gówniana śmierć
SexRex • 2014-06-08, 14:07
Ja wiem że TVN jest chujowy, ale myślę że informacja warta uwagi

Cytat:


Dwie osoby zmarły, a kilka odniosło obrażenia po tym, jak telefon komórkowy mieszkanki Chin spadł do szamba przez otwór w ogólnodostępnej, wypełnionej zawartością latrynie.

Tragiczna historia, będąca przestrogą przed posuniętym poza granice rozsądku przywiązaniem do dóbr materialnych, wydarzyła się w mieście Xinxiang w prowincji Henan.

Mąż ratował telefon, matka wskoczyła za nim
Pewna Chinka korzystała z toalety publicznej, którą w tym przypadku stanowiła latryna z otworem w ziemi. Z kieszeni wysunął jej się wart 300 dolarów telefon. Spadł przez otwór kilka metrów w dół. Załamana kobieta wezwała na pomoc męża.

Małżonek odważył się zejść po cenną zgubę. Niewiarygodny smród, wydzielany przez zawartość szamba sprawił jednak, że mężczyzna stracił przytomność i wpadł w ekskrementy. Na pomoc rzuciła się jego matka, obserwująca sytuację. Także ona zemdlała.

Żona wezwała na pomoc okolicznych mieszkańców, którzy przybiegli i próbowali ratować nieprzytomnych. W czasie tej akcji do szamba wpadły kolejne cztery osoby. W końcu za pomocą liny sześć osób udało się wyciągnąć na powierzchnię. U ratującego telefon mężczyzny i ratującej syna matki dało się jeszcze wyczuć słaby puls. Oboje zmarli jednak, nim przyjechało pogotowie.

Cztery osoby przebywają w szpitalu. Jedna z nich jest w śpiączce.

Autor: adso//rzw / Źródło: Huffington Post



źródło: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dwie-osoby-nie-zyja-a-cztery-sa-w-szpitalu-bo-telefon-wpadl-do-latryny,437110.html
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2014-06-08, 14:38
gowniana sprawa
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-06-08, 14:45
pożeracz chinoli
Zgłoś
Avatar
CygańskieDisko 2014-06-08, 15:06 31
Cytat:

W czasie tej akcji do szamba wpadły kolejne cztery osoby


Co oni sobie zawody urządzili?
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-06-08, 16:05 5
Nie smród, tylko siarkowodór i/lub metan (cięższe od powietrza).
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-06-08, 16:18 2
Ja pierdolę, dla telefonu unurzać się w gównie. Co za czasy.

Zgłoś
Avatar
flyzupan 2014-06-08, 17:02
@up To Chiny
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2014-06-08, 17:46
michalz21 napisał/a:

@up To Chiny

powiedziałbym, że prędzej w Polsce takie coś się wydarzy
Zgłoś
Avatar
paja123 2014-06-08, 18:02 5
I uratowali ten telefon?
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-06-08, 18:05
A gdyby udało mu się go wyciągnąć? Świadomość, że przykłada cudze gówno do ucha chyba by była zbyt silna i opchnęła by go na Ebayu jako mało używany, zadbany od kobiety.
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-06-08, 19:10
A podobno w chinach teraz taki dobrobyt..
Zgłoś
Avatar
lobominator 2014-06-08, 19:12 1
Nie takie to znowu dziwne.
Kilka dobrych lat temu, staruszek, który pracuje na Orlenie opowiadał mi, że mieli podobną akcję na zakładzie. Ktoś nie do końca przedmuchał zbiornik po azocie, do którego wszedł pracownik. Facet stracił przytomność, więc za nim wszedł kolega. Również stracił przytomność. Za nimi wskoczyło dwóch kolejnych, żeby ich wyciągnąć. Wszyscy zginęli. Wielka afera ponoć wtedy z tym była, ale nie pamiętam już dokładnie kto i jak mocno za to beknął. W każdym razie 4 młodych kolesi zginęło w głupi sposób.
Zgłoś
Avatar
Sylwian 2014-06-08, 19:33
Jaki redaktorzyna napisał: "spadł [...] parę metrów w dół", no oczywiście kurwa, że w dół.
PS Jebać TVN
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-06-08, 20:16 2
Sylwian napisał/a:

Jaki redaktorzyna napisał: "spadł [...] parę metrów w dół", no oczywiście kurwa, że w dół.
PS Jebać TVN



Hurr Durr, TVN tak lewacki że byle gówno trzeba wytknąć, nawet jakby to nie miało sensu.
Zgłoś
Avatar
psyho922 2014-06-08, 20:40
Gówno zabija .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie