18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:08
Avatar
cys23 2014-05-10, 23:37 17
Ha-ha, koleś w 0:40 naszczał mu na łapę

A co do temaru: sprzedam murzyna - silny, głupi i ciężko pracuje jak się batem po plecach jebnie parę razy. Umiejętności: przeprasza po Polsku
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-05-11, 8:15 7
zygmuntor napisał/a:

Koleś sprawdza asertywność użytkowników...



Tutaj koleś miał "większe" jaja.

Zgłoś
Avatar
Pomponi 2014-05-11, 15:24 37
Nie rozumiem tego ździwionego tłumaczenia się ,,it's a prank". Dobrze, że mu nalał na łapę, mógł wziąć papier z gównem i mu wytrzeć w ręke, albo przydeptać / kopnąć go w tą łapę. Prank może być robiony w miejscu publicznym, jak park, jakieś centrum handlowe, ale nie w kiblu, gdzie każdy idzie załatwić prywatną potrzebę, a ktoś mu narusza przestrzeń osobistą wystawioną łapą, na dodatek z papierem z gównem [osoba wkręcana, nie wie co to jest]. Teraz jest dużo pojebów więc nic dziwnego, że ktoś się wystraszy, lub zareaguje z agresją.
Zgłoś
Avatar
panrossal 2014-05-11, 19:50
Pomponi napisał/a:

Nie rozumiem tego ździwionego tłumaczenia się ,,it's a prank". Dobrze, że mu nalał na łapę, mógł wziąć papier z gównem i mu wytrzeć w ręke, albo przydeptać / kopnąć go w tą łapę. Prank może być robiony w miejscu publicznym, jak park, jakieś centrum handlowe, ale nie w kiblu, gdzie każdy idzie załatwić prywatną potrzebę, a ktoś mu narusza przestrzeń osobistą wystawioną łapą, na dodatek z papierem z gównem [osoba wkręcana, nie wie co to jest]. Teraz jest dużo pojebów więc nic dziwnego, że ktoś się wystraszy, lub zareaguje z agresją.



ee tam pierdolisz
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-11, 19:50
@up
Przykre doświadczenia z kibla?
Zgłoś
Avatar
hide999 2014-05-11, 19:51 1
koleś chyba dawno w pizdę nie wyłapał
Zgłoś
Avatar
hnd 2014-05-11, 19:52 3
Nikt nie ma prawa przeszkadzać mi w sraniu, tyle na temat. Piwa nie dam.
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-05-11, 19:58 5
A kiedy znudziła mu się zabawa ze sztucznym gównem zredukował brwi, założył perukę i wygrał Eurowizję.
Zgłoś
Avatar
skinskin 2014-05-11, 20:04 5
hahahahhahaha boskie!!! kolega kiedyś opowiadał mi, że zrobił tak z masłem orzechowym, wział trochę na papier, wszedł do toi toia na jakimś festiwalu po czym wyszedł wylizując ze smakiem i głośno mlaskając.
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2014-05-11, 20:17 5
To jest dopiero gówniany żart

Zgłoś
Avatar
Zihat1 2014-05-11, 20:58 3
Odnośnie video wstawionego przez Moderator, zauważyłem występującą zależność, jak dawali te gówno ludziom to najeżdżali na tego prankowca, niemalże chcieli go obić, natomiast kiedy podstawiane gówno było czarnym, ci zaciągali się tylko, mówili, że śmierdzi gównem i dalej trzymali ryj przy tym bananie
Zgłoś
Avatar
Szto 2014-05-11, 21:05
Co jeśli to nie nutella, tylko coś innego ? A, koleś jest jebanym fetyszystą?
Zgłoś
Avatar
Marianos_123 2014-05-11, 21:12
Odechce się debilowi tych jebanych pranków.
Zgłoś
Avatar
rakoczy 2014-05-11, 21:26
a ja dla żartu zlałbym mu się na rękę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie