18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-16, 8:12 49
Pedalarze pedalarzami, ale takich skurwysynów, to bym ze skóry obdzierał i dopiero potem palił.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-09-16, 8:22 74
Oczywiście kurwa czarni .... no bo kto inny by wpadł na taki genialny pomysł by zajebać samochód i zacząć się bawić w gta ..... ale to według mnie jest wina białych bo sami im daliśmy kurwa swobodę i głaskanie po jajach bo przeciesz rasizm i ACAB itd noo biedne murzynki nie rozumieją o co biega a w wogule to trauma niewolniczą mają .....
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-09-16, 8:24 23
silwerbalk napisał/a:

Oczywiście kurwa czarni .... no bo kto inny by wpadł na taki genialny pomysł by zajebać samochód i zacząć się bawić w gta ..... ale to według mnie jest wina białych bo sami im daliśmy kurwa swobodę i głaskanie po jajach bo przeciesz rasizm i ACAB itd noo biedne murzynki nie rozumieją o co biega a w wogule to trauma niewolniczą mają .....



Jak cyganie. Że wstrętem wspominają czasu, kiedy musieli pracować. A taki mały Bambo przerażony jak mu opowiadają, że 100 lat temu to zbierali bawełnę.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-09-16, 8:36 26
Bambrych napisał/a:

Jak cyganie. Że wstrętem wspominają czasu, kiedy musieli pracować. A taki mały Bambo przerażony jak mu opowiadają, że 100 lat temu to zbierali bawełnę.


Dla nich tylko obozy koncentracyjne. Jest już z 400 lat po czasach niewolnictwa. A ci dalej się zachowują jakby wczoraj dopiero z buszu wyjebali. To serio oni są podgatunkiem człowieka coś pomiędzy zwierzęciem a gatunkiem homo sapiens. I ich nie należy traktować jak ludzi bo ludźmi kurwa nie są. Ok biali też mają głąbów ale u czarnych to jest nadprezentacja tego kurwa elementu. Mamę oszukasz tate oszukasz ludzi oszukasz ale natury nie oszukasz ....
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-09-16, 9:24 5
co za wspaniali ci murzyni! mam nadzieję, że dostaną od nas wizy! mozemy się od nich wiele nauczyć.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-16, 10:02 7
onucek napisał/a:

co za wspaniali ci murzyni! mam nadzieję, że dostaną od nas wizy! mozemy się od nich wiele nauczyć.


Nie "od nas", bo tych co handlują "ludźmi" popiera 30% społeczeństwa i zrywać boki, robią jeszcze referendum przeciwko temu.
I niech mnie ktoś wyzywa od lewaków, sram na te całe gówno z Wiejskiej, bo czy z lewa, czy z prawa, to jedna kurwa, jeden złodziej, ale obecnie nam panujący to przeszli samych siebie w swoim pierdolnięciu.
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2023-09-16, 10:23 14
Czarne zwierzęta. Wojna rasowa wisi w powietrzu. Już tuż tuż
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-09-16, 10:55
Zapowiedz gta 7
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-09-16, 11:09 5
Smoluchy do dołu z wapnem to gowno
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-09-16, 11:51 9
Czarne kurwy.
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-16, 12:15 2
Gnój do uśpienia.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-09-16, 12:37 1
wiadomo co było dalej? Na więzienie szkoda miejsca mam nadzieje że ich odjebali na miejscu
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-09-16, 12:50 3
a lewak powie że to wina białych bo go uciskali i dlatego tak się zachowuje
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-09-16, 13:12 4
SantaMaria napisał/a:

a lewak powie że to wina białych bo go uciskali i dlatego tak się zachowuje



lewak powie, że biały na rowerze jechał bez kasku i przegłosuje mandaty za brak kasków u białych, żeby murzyny miały mniejsze wyroki jak będą białych rozjeżdżać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie