18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Niedawno dodałem cytaty pokazujące jakie to kłamstwo nazywać sympatycznego hipstera Adolfa H. katolikiem, przepadło w poczekalni

dziś pora pokażać jakie metody kłastewek stosują ateiści, bo to chwile potem ląduje na sadistiku, a mnie skarpetki opadają z wrażenia że ktos się daje nabrać,

ludzie, k..., nie dajcie sie w d... wiadomo co, pierdolcie tych załganych oszustów spod znaku ateizmu

W książce Erica Frattiniego, hiszpańskiego dziennikarza, przeciwnika kościoła, jest taka fotografia.



nie mylicie się, to mlodośc Benedykta i według dziennikarzyny dowód na jego nazistowskie symaptie, oczywiście zdjecie mozna zobaczyc tu i tam w sieci

a tak wygląda to zdjęcie nieprzycięte



podaje jako prosty przykład tego jak Ci klamcy robia Wam wode z mózgu, może wreszcie powiecie im spierdalaj? najwyższa pora, można wierzyć, można nie wierzyć, ale nie wolno dawac sie oklamywać ludziom ktorzy mają usta pełne frazesów o humanizmie, rozumie, a postepują jak rynsztokowe kanalie.

teraz to czekam na kolejne komentarze o tym jak to to czy tamto czyli manipulacje słowne jakich w sieci pełno, tylko się zastanówcie zanim coś dodacie, bo ze słowami zwykle jest tak samo jak z tymi zdjęciami, tam jest 50 procent tego co być powinno a całośc wygląda zupełnie inaczej
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-07-22, 15:46 8
Ok. A teraz idz sobie porozmawiac ze swoim wyimaginowanym kumplem, pod postacia starego dziadka na chmurce.
W sumie jakbym mial miec wymyslonego znajomego to bylaby to cycata blondynka, no ale skoro wolisz starszych panow z mania zabijania niewinnych, to ENJOY!
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-07-22, 15:47 19
Jesteś wierzący? Dobrze ci z tym? To żyj sobie w spokoju i pozwól innym żyć, tak jak im jest z tym dobrze.

Pozdrawiam;
"ateista"
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-22, 15:48
Jajko z kurzej... I wszystko jasne...
Zgłoś
Avatar
trane1 2012-07-22, 15:50 6
To wy nie wiecie ze boga nie ma?LOL
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-22, 15:50 4
Chuj mnie ta wasza wojna obchodzi i mówię to zarówno do katolików jak i ateistów. Dobrze że twój poprzedni materiał zgnił w poczekalni, mam nadzieję że to czeka taki sam los.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-07-22, 16:17 38
kurwa nie rozumiem was. Katolicy nie mogą się wypowiadać ale ateiści kurwa już na całym necie pod każdym filmikiem mogą zajebać komentarz?

Zaczynacie napierdalać jak pedały. Non stop nakurwiają, że trzeba ich nie dyskryminować i wyłażą na te marsze. Czy kurwa hetero też tak łażą?
Jak katolicy mają się nie odzywać to ateiści zamknąć ryje również. Pedały też powinny się jebać u siebie pod daszkiem a nie na ulicach.

P.S. Nie mam nic do katolików ani ateistów.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-07-22, 16:23 2
Pojeby i fanatycy są po jednej i drugiej stronie, więc nie trzeba generalizować
Zgłoś
Avatar
bociani 2012-07-22, 16:35 1
Not sure if trolling or just retarded. -.^
Zgłoś
Avatar
blasjas 2012-07-22, 16:58
a czemu najechałeś ateistów to ja nie wiem... przecież to sfingowana sensacja dla samej sensacji
Zgłoś