18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
inzGamon 2024-09-11, 22:19 9
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-11, 22:27 2
@inzGamon

Mój ulubiony fragment, Ford podobno był wtedy chory, nie chciało mu się napierdalać, więc sam zainicjował zmiany w scenariuszu
Zgłoś
Avatar
hokej1986 2024-09-12, 1:15 1
Geraldinio napisał/a:

@
Mój ulubiony fragment, Ford podobno był wtedy chory, nie chciało mu się napierdalać, więc sam zainicjował zmiany w scenariuszu



Niby wlaśnie srake miał i musiał szybko do kibla
Zgłoś
Avatar
DOOM 2024-09-12, 5:59
Niezle im idzie! Pewnie takich "grabiezy" mieli juz ze 200 za soba, bo za ukradzione krzeselka i tynk ze scian dorobili sie maczet.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-12, 9:39 1
Już myślałem, że to znowu w Śremie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 10:10 2
JanzDukli napisał/a:

Już myślałem, że to znowu w Śremie.



Lokalizacja inna, ale pastuchy te same. A pomyśleć, że jeden teksańczyk z 9mm wszystkich by wyleczył z głupich pomysłów w jedną sekundę...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-12, 11:31 1
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-12, 13:35 1
Geraldinio napisał/a:

@inzGamon
Mój ulubiony fragment, Ford podobno był wtedy chory, nie chciało mu się napierdalać, więc sam zainicjował zmiany w scenariuszu



Czytałem chyba na joemonsterze że w dodatku choreografie do tej sceny walki ćwiczyli bardzo bardzo długo A że Ford był właśnie chory, bo się "rozesrał" to zainicjował to w ten sposób
Reżyser tak się tym rozbawił że postanowił zostawić to w filmie xD

[ Dodano: 2024-09-12, 13:38 ]
Swoją drogą, można zaobserwować ciekawą reakcję psychologiczną napędzającą przemoc i agresję.

Chłop nasrał w zbroje ale siedział cicho i w miarę nie dawał po sobie poznać że siedzi na wielkiej kupie.
Babkę natomiast zjadła panika którą zaczął się karmić napastnik w czarnej koszulce. Poczuł władzę i ważność i nie dał jej już spokoju do końca filmu zastraszając ją jeszcze bardziej i bardziej i bardziej i jakby się tym mocno nakręcał. Mógł jej od razu obciąć łeb, ale wolał przewrócić jeden stolik i nadal ją straszyć.

Jaki z tego morał? Nie wiem.

ukryta treść
Warto mieć przy sobie broń palną xDD
Zgłoś