18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
dupaCyckDupa 2010-05-19, 23:05
skąd on może takie rzeczy wiedzieć? pierwszy!
Zgłoś
Avatar
krawcuv 2010-05-19, 23:12
pewno nadal prawiczek
Zgłoś
Avatar
r................a 2010-05-19, 23:17
Co to ma byc ? co to kur** ma byc ?
Zgłoś
Avatar
makoia 2010-05-19, 23:23
powiedzcie mi czemu zawsze gdy slysze jego seksowny głos staje mi siusiak ?

"leza kobiety na piasku sie opalaja, leza noi wlasnie leza i maja szpary takie" OJ OJ OJ gracjanku ktos tu chyba klamie

wstan jak mozesz plakat ci odpada od sciany hahaha
Zgłoś
Avatar
Clematis 2010-05-19, 23:29 2
...........kurwa. Co bym tu nie napisał i tak nie odda to dramatyzmu sytuacji XD
Zgłoś
Avatar
teken 2010-05-20, 0:00 3
dupaCyckDupa napisał/a:

skąd on może takie rzeczy wiedzieć? pierwszy!

Już się kurwa zaczyna, tylko tego tu brakowało. PIERWSZY !!!! Idź się zmasturbuj ( ój ?) z wrażenia. A z gracjanem wypierdalać w podskokach, nie dawajcie mu piw, niech kretyn zgnije w poczekalni.
Zgłoś
Avatar
jagielon 2010-05-20, 0:04 19
KURWAAA... Nie nie zamkne ryja !! Niech mnie kurwa w końcu ktoś posłucha... płaczecie - co z tą Polską !!?? Skąd się biorą ludzie typu ww. fagasa, różowego konia i innych pedałów z cipami? Dzięki wam frajerzy !! (no niestety teraz dzięki mnie po części też, ale robię to w dobrej wierze) - nabijacie im statystyki, chwalicie ich imie - nieważne czy dobrze czy zle - efekt ten sam - jest o nich głośno !!
Jeżeli jesteś prawdziwym przeciwnikiem głupoty w internecie - nie wchodź, nie głosuj, nie komentuj, nie oglądaj, a jak ktoś w otoczeniu tylko o nich wspomni, daj w ryj i zmień otoczenie ... To jest jedyny sposób by z tym walczyć...!!

Nie olgądałem filmu i nie mam zamiaru - wątpię by rozpieprzył sobie głowę, spadł z 10 piętra czy wypchał cipę zaprawą murarską, a cI co oglądali to niech powiedzą szczerze - czy jest tam chociaż nutka sadyzmu, czy czysta głupota... Oczywiście - głupota na portalu ów jest wszechobecna, ale w formie wyrafinowanej, finezyjnej, bajecznej ... KURWA
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2010-05-20, 0:58
hahah "jak staję chłopcu susiak to właśnie wtedy dziewczyna ma orgazm"
Zgłoś
Avatar
kubolot 2010-05-20, 11:41
Bez przesady,co to łechtaczka?A z kąd mam to wiedziec?
Zgłoś
Avatar
i-like-zombie 2010-05-20, 12:16 1
jagielon napisał/a:

KURWAAA... Nie nie zamkne ryja !! Niech mnie kurwa w końcu ktoś posłucha... płaczecie - co z tą Polską !!?? Skąd się biorą ludzie typu ww. fagasa, różowego konia i innych pedałów z cipami? Dzięki wam frajerzy !! (no niestety teraz dzięki mnie po części też, ale robię to w dobrej wierze) - nabijacie im statystyki, chwalicie ich imie - nieważne czy dobrze czy zle - efekt ten sam - jest o nich głośno !!
Jeżeli jesteś prawdziwym przeciwnikiem głupoty w internecie - nie wchodź, nie głosuj, nie komentuj, nie oglądaj, a jak ktoś w otoczeniu tylko o nich wspomni, daj w ryj i zmień otoczenie ... To jest jedyny sposób by z tym walczyć...!!

Nie olgądałem filmu i nie mam zamiaru - wątpię by rozpieprzył sobie głowę, spadł z 10 piętra czy wypchał cipę zaprawą murarską, a cI co oglądali to niech powiedzą szczerze - czy jest tam chociaż nutka sadyzmu, czy czysta głupota... Oczywiście - głupota na portalu ów jest wszechobecna, ale w formie wyrafinowanej, finezyjnej, bajecznej ... KURWA



A coś ty się taki hardy zrobił Wąski ?
Zgłoś
Avatar
Y................s 2010-05-20, 12:51 1
Po co taki człowiek zyje? wyrwac chwasta!
zgadzam sie z jagielonem nie lukałem filmu widziałem kiedys kilka z nim jakies popierdolone piosenki spiewał i na tej podstawie smiem twierdzić że to kolejna popierdółka
w kryminale cięzko by miał oj ciezko...sraka by mu pękła w poprzek i wtedy go na sadola dac...
wkurwe jebany paparuch
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2010-05-20, 12:58
jak go slucham i widze to mam ochote mu przyjebac z otwartej i powiedziec co ty z siebie robisz lapsie
Zgłoś
Avatar
Karol32 2010-05-20, 13:13
nie dziwie sie ze nie rucha
Zgłoś
Avatar
guan0 2010-05-20, 13:32 3
Gracjanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie