18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Avatar
bloodwar 2012-06-21, 17:57 73
Dałem piwko bo doceniam to, że kolesiowi chciało się kupić grę, włożyć starą płytkę, napisać ta kartkę, zafoliować a potem spakować z powrotem i udawać zaskoczonego kiedy zobaczył kartkę, ale jestem za stary na takie numery i dobrze wiem, że jak ktoś włącza kamerkę zeby nagrywac rozpakowywanie głupiej płyty z grą to na 100% jest to fake bo coś MUSI się wydarzyc
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-21, 18:42
filmik 3:30 z chujem a akcja od 2:20 z chujem ?
no bez przesady, kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-06-21, 18:45 7
Spędzasz kilka godzin opierdalając się a nie możesz przeskoczyć tych dwóch pierdolonych minut. Bez przesady kurwa to nie jest vhs żeby przewijać na podglądzie z prędkością 2x
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-06-21, 19:32
zafoliować było by trudno. wystarczy cięcie w odpowiednim momencie i przełozenie kartki i starej płytki do otwartego już zestawu
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-06-21, 20:38 12
@bloodwar, pewnie masz rację (wnoszę po reakcji typa), ale wpisz sobie "UNBOXING" i zobacz jak dużo jest ludzi co kupują gry, jakieś inne pierdoły i wrzucają to na YT. Także gadanie "ale jestem za stary na takie numery i dobrze wiem, że jak ktoś włącza kamerkę zeby nagrywac rozpakowywanie głupiej płyty z grą to na 100% jest to fake bo coś MUSI się wydarzyc" jest baaaaardzo błędne
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-06-21, 20:44
a ja generalnie sram na to czy to fake czy nie.
Zgłoś
Avatar
draksik 2012-06-21, 20:53 19
Zgłoś
Avatar
P................S 2012-06-21, 20:56
unboxing, może nie taki jak ten, że gość podnieca się otwieraniem pudełka od UPS jest czymś normalnym na youtube
Zgłoś
Avatar
adik-fso 2012-06-21, 21:00 4
bloodwar napisał/a:

....dobrze wiem, że jak ktoś włącza kamerkę zeby nagrywac rozpakowywanie głupiej płyty z grą to na 100% jest to fake bo coś MUSI się wydarzyc



Od czasu gdy rozpakowałem kilo kartofli zamiast paru cześci do motocykla, zawsze nagrywam rozpakowanie paczki, którą zamowilem przez internet.
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-06-21, 21:15 1
Mógł dopisać markerem "3", tak jak ten pirat komputerowy
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2012-06-21, 21:15 1
Od kiedy mnie na Allegro oszukali, to zawsze nagrywam filmik odbierając przesyłkę od kuriera/listonosza. Serio. Mówię dzień, godzinę, kręcę samo odbieranie i rozpakowywanie, żeby nie było, że później nie udowodnię sprzedawcy .
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-06-21, 21:34
@bloodwar tak to fejk, ale co do nagrywania to hamerykanie mają na tym punkcie pierdolca, wpisz sobie na YT, unboxing mw3 czy coś takiego, no kurwa 'zobaczę sobie, może ktoś ma inne pudełko'
Jebane nołlajfy
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-06-21, 21:43
PimpMyDick napisał/a:

Od kiedy mnie na Allegro oszukali, to zawsze nagrywam filmik odbierając przesyłkę od kuriera/listonosza. Serio. Mówię dzień, godzinę, kręcę samo odbieranie i rozpakowywanie, żeby nie było, że później nie udowodnię sprzedawcy .



Przesyłkę od kuriera otwierasz w jego obecności i w razie jakichś niezgodności spisujesz protokół szkody. Nie ma co się bawić w kręcenie filmików, bo to można później o kant dupy rozbić.
Zgłoś
Avatar
omicronns 2012-06-21, 22:16 2
@up

Myślisz, że kuriera interesuje czy w paczce są ziemniaki czy telewizor? Chłop to nagrywa w razie gdyby sprzedawca przygrał w huja.
Protokół szkody to można spisać jak paczka jest fizycznie uszkodzona.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie