18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
loky 2024-08-22, 12:57
420710247365 napisał/a:

śruby przerdzewiałe odkręcić?



Żebyś się nie pierdolił jak ja przez 3 dni to zacznij od tego:
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-22, 13:21 1
TwójCzarnyPan napisał/a:


Oczyścić z rdzy drucianą szczotką, dopierdolić na gwint odrdzewiacz, zostawić na godzinę, przypierdolić w śrubę parę razy młotkiem, dopierdolić więcej odrdzewiacza, zostawić na noc. A na drugi dzień próbować kluczem zmiennonastawnym, jeśli normalny za luźny. Albo jeśli masz klucze calowe, może znajdziesz taki zbliżony do metrycznego, ale mniejszy, który akurat będzie pasował.
Ogólnie, chujowa robota. Odkręcanie takich śrub to jakieś 80% pracy. Robiłem kiedyś 20-letniego Golfa, teraz pierdolę, oddaję auta do mechanika. Niech się męczy.



To wszystko już rozważałem, klucz nastawny też się będzie ślizgał, jeszcze są takie nasadki z ukośnie naciętymi ostrymi zębami w środku i one się wpasowują w łeb śruby ale nie będę do jednej roboty kupował zestawu drogich nasadek, już i tak mi zalega pełno narzędzi użytych tylko raz. Jeszcze kluczem do rur (tzw żaba) można spróbować. Mechanicy odpadają bo ci w mojej okolicy to zwykłe małe chujki. Niemniej dziękuję ci bardzo za tę wypowiedź.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-22, 16:29 2
ja po odrdzewiaczu daję jeszcze olej wazelinowy, bo jest bardzo płynny i też trochę zostawiam żeby wniknął, a i czyszczę delikatnej starą szczoteczką do zębów... ale w sumie to się nie znam, bo jestem kobietą
Zgłoś
Avatar
pepepe 2024-08-22, 22:46
Ima le
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-08-25, 15:34
"Pomięta pamiątka" chyba...
Zgłoś