18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
bialy_alfons 2024-08-21, 8:51 2
elegancka pamiątka
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-21, 9:33 4
Bo droga nie była prosta
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-08-21, 10:17
Za dużo retsiny.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-21, 11:05 5
Greckie wakacje w Izraelu?
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-08-21, 13:11 2
htp napisał/a:

Greckie wakacje w Izraelu?



dokładnie miałem napisać że to żadna Grecja tylko jakiś ciapakoland
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-21, 14:35 1
niemamskarpet. napisał/a:

dokładnie miałem napisać że to żadna Grecja tylko jakiś ciapakoland



ja obstawiam turcję.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-21, 18:27 4
gadają po hebrajsku, napisy na autobusie po hebrajsku, więc chyba Izrael... albo okolice...
Zgłoś
Avatar
desade 2024-08-21, 19:11
Pas zmienia bez kierunkowskazu kretyn jebany
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-08-21, 21:35 1
Rondo podobne jak na Kos niedaleko lotniska
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-08-21, 21:59 1
Kurwa po jakiemu jest ten opis?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-21, 22:45
Ostatnio jak robiłem konserwację podwozia samochodu to zauważyłem że co prawda blachy są całkiem zdrowe alwe zawieszenie dosyć mocno zardzewiało i śruby są mocno zjedzone. Jak będę zmieniał gumy na wahaczach i łączniki stabilizatorów to nie ma huja że kluczami zwykłymi je złapię i odkręcę, będą się obsuwać klucze na nich. Może ktoś mi doradzi co w takiej sytuacji zrobić. Porady typu "jedź do mechanika" proszę se w dupe wsadzić. Ostatnio po powrocie od mechanika tego samego dnia mi jakieś cygsy wycięły katalizator przed domem. U innych mechaników przy serwisie przekręcili mi śrubę w misce olejowej i zerwali gwint tak że potem olej spierdalał aż jak sam zmieniałem sobie olej to to odkryłem. Teraz pierdole robię sam. Tylko jak te śruby przerdzewiałe odkręcić? Tu są spece od wszystkiego to mi pewnie doradzą.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-22, 9:09 1
Nome napisał/a:

gadają po hebrajsku, napisy na autobusie po hebrajsku, więc chyba Izrael... albo okolice...



masz rację, tablice rejestracyjne też wyglądają na żydowskie
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-08-22, 11:44 1
zimny łokieć do końca
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 12:23 2
Nome napisał/a:

gadają po hebrajsku, napisy na autobusie po hebrajsku, więc chyba Izrael... albo okolice...


I rejestracja też izraelska. Halmanowi wszystko się pierdoli ostatnio, może za często zagląda do kieliszka. Ale przynajmniej nie napisał, że to Ukraińcy.

[ Dodano: 2024-08-22, 12:33 ]
420710247365 napisał/a:

Ostatnio jak robiłem konserwację podwozia samochodu to zauważyłem że co prawda blachy są całkiem zdrowe alwe zawieszenie dosyć mocno zardzewiało i śruby są mocno zjedzone. Jak będę zmieniał gumy na wahaczach i łączniki stabilizatorów to nie ma huja że kluczami zwykłymi je złapię i odkręcę, będą się obsuwać klucze na nich. Może ktoś mi doradzi co w takiej sytuacji zrobić. Porady typu "jedź do mechanika" proszę se w dupe wsadzić. Ostatnio po powrocie od mechanika tego samego dnia mi jakieś cygsy wycięły katalizator przed domem. U innych mechaników przy serwisie przekręcili mi śrubę w misce olejowej i zerwali gwint tak że potem olej spierdalał aż jak sam zmieniałem sobie olej to to odkryłem. Teraz pierdole robię sam. Tylko jak te śruby przerdzewiałe odkręcić? Tu są spece od wszystkiego to mi pewnie doradzą.


Oczyścić z rdzy drucianą szczotką, dopierdolić na gwint odrdzewiacz, zostawić na godzinę, przypierdolić w śrubę parę razy młotkiem, dopierdolić więcej odrdzewiacza, zostawić na noc. A na drugi dzień próbować kluczem zmiennonastawnym, jeśli normalny za luźny. Albo jeśli masz klucze calowe, może znajdziesz taki zbliżony do metrycznego, ale mniejszy, który akurat będzie pasował.
Ogólnie, chujowa robota. Odkręcanie takich śrub to jakieś 80% pracy. Robiłem kiedyś 20-letniego Golfa, teraz pierdolę, oddaję auta do mechanika. Niech się męczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie