18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
GROM
schranz21 • 2013-12-09, 21:49

Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego


"Służba wojskowa jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem.
Musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca.”
Jan Paweł II
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-12-10, 6:25 1
Elita elit. Prawdziwi wojownicy naszych czasów. Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie już czas, aby spróbować swoich sił w rekrutacji, to okażę się godnym, aby wstąpić między nich.
Zgłoś
Avatar
Tomaszek666 2013-12-10, 9:22
co pewien czas na Sadolu zdarzają się tematy, które powodują u mnie odruch natychmiastowego zalogowania się celem dania browara... Gratuluję filmu, jakbym mógł wystawić kratkę browca-to bym tak uczynił...póki co - jedno pewne.

na chwałę naszej antyislamskiej tarczy

(szacunek za strzelanie do sylwetek w "arafatkach" )
Zgłoś
Avatar
Diux 2013-12-10, 9:33 1
jotpekos napisał/a:

było?



Chuj z tym że było... Mogę to oglądać codziennie...
Zgłoś
Avatar
P0J3B 2013-12-10, 10:08 2
"Obywatel Polski powinien miec swiadomosc tego, ze gdy znajdzie sie w przypadku zagrozenie swojego zycia jest w Polsce sila, ktora sie o niego upomni"
I chuj w dupe wszystkim, ktorzy mowia ze Polscy zolnierze to zwykli najemnicy
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-12-10, 11:03
P0J3B napisał/a:

"Obywatel Polski powinien miec swiadomosc tego, ze gdy znajdzie sie w przypadku zagrozenie swojego zycia jest w Polsce sila, ktora sie o niego upomni"
I chuj w dupe wszystkim, ktorzy mowia ze Polscy zolnierze to zwykli najemnicy


gadać to każdy jeden potrafi, tylko robić nie ma komu
Zgłoś
Avatar
mroz 2013-12-10, 12:27 1
Znajomek z Gromu zaostał zabity w iraku. Pamiętamy Arti...
Zgłoś
Avatar
stormshadow 2013-12-10, 12:45


no to rzeczywiście nasze państwo posiada potężną siłę militarną
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2013-12-10, 14:49
Kisiel w majtkach. Teraz to na ulicy częściej spotkasz pedała w rurkach, niż mężczyznę ;/
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-12-10, 15:34
@SuszkiT Zarówno do FORMOZY jak i do GROM'u może trafić tylko osoba ze służb mundurowych, rezerwista lub zawodowy żołnierz więc o jakich cywilach piszesz?
Zgłoś
Avatar
k0stecky 2013-12-10, 16:47
Normalnie jak reklama nowego Medal of Honor.
Zgłoś
Avatar
delicatessen 2013-12-13, 13:58
Pierwszy tekst mnie powalił. Że dzięki nim mogę czuć się bezpieczny w każdym rejonie świata. Fajnie że ich mamy tyle tylko że ja nie odczuwam bezpieczeństwa. Przypomnijcie sobie moi drodzy dwa ostatnie przypadki porwań przez muslimów. Jeden z porwanych dziennikarz musiał sam uciec z niewoli a drugiemu dzińdzynierowi ujebali głowę. Ja wiem że to nie wina gromu ale tych co ich wysyłają ale już pierwsze zdanie to kłamstwo które bardzo łatwo obnażyć. Chyba ktoś tu jest podatny na propagandę. A tak na koniec, pierdolić Sikorskiego bo za kadencji tej kurwy dzieje się taka chujnia.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-15, 19:00
Teraz w MONie zajmują się już tylko produkcją filmową na potrzeby propagandowe, bo przecież wojska nie ma, to nie ma czym dowodzić
Zgłoś