18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Groźny podryw muzułmanów.
J................V • 2014-01-11, 16:35


Cytat:

Groźny podryw muzułmanów. Polska Liga Obrony organizuje w klubach "patrole w obronie godności kobiet"

Na ulicach Londynu były islamskie patrole, teraz są patrole antymuzułmańskie – tyle że nie w Wielkiej Brytanii, a w popularnych warszawskich klubach. Członkowie Polskiej Ligi Obrony chodzą tam w weekendy, by przestrzegać kobiety przed kontaktami z wyglądającymi na wyznawców islamu mężczyznami. Czasem rozdzielają nawet bawiące się pary.

"W pewnym momencie wyostrzyłem percepcję, rozejrzałem się dookoła i naliczyłem już koło siedmiu muzułmanów. Wiadomo, po co przychodzą. Niektórzy nawet elegancko ubrani. Jakby chcieli zatrzeć ślady tego, skąd przyszli. Po około godzinie zabawy znalazło się już około 15 muzułmanów. Piętnastu imigrantów chcących poużywać sobie Polek, z czego pewnie połowa szuka obywatelstwa i jest radykalna" – pisze Jarek Niesłuchowski, działacz Polskiej Ligi Obrony, który bierze udział w patrolach.

Uwodzić jak muzułmanin
W podobnym tonie utrzymane są inne relacje z wizyt aktywistów PLO w klubach. Od początku grudnia zorganizowano ich kilka, a celem był znany klub studencki Hybrydy. Tam "misja" jednak już się zakończyła, a działacze PLO zapowiadają, że przeniosą się do klubu Opera, "gdzie od dłuższego czasu dochodzą pogłoski o dużej liczbie bawiących się tam muzułmanów".

Jak wyglądają takie patrole w obronie godności Polek? Ich historia, wraz z opisem uczuć, jakie targają członkami PLO, kiedy widzą w klubie mężczyzn o innej karnacji, dokładnie przedstawiona jest na stronie Ligi. Zaczęło się na początku grudnia, kiedy podczas jednej z imprez działacze mazowieckiej dywizji organizacji zobaczyli "sporą grupkę muzułmańskiej społeczności podrywającą coraz to nowe Polki". W kolejny weekend postanowili, że muszą zainterweniować, bo jeden z domniemanych muzułmanów zadał się z polską dziewczyną.

"Stwierdziliśmy, że trzeba się odezwać i nakreślić jej sytuację. Podeszliśmy do niej z myślą zabrania jej maksymalnie 30 sekund, lecz temat zaciekawił ją i spędziliśmy na rozmowie dłuższy czas. Informacje, jakie od niej uzyskaliśmy, spowodowały mocniejsze bicie serca. Wiemy już, dlaczego większość Polek tak się nimi [muzułmanami] interesuje" – czytamy w relacji.

No więc: czemu? Okazuje się, że Polak, mimo że nachalny, przestaje, kiedy kobieta mówi "dość", a muzułmanin dalej "idzie w zaparte". Co więcej, jest też coś takiego jak "muzułmański charakter": "usilne wyciąganie numeru telefonu, natarczywość, wrogość do wszystkich dookoła".

Szturm na dziewczyny
Już po tych pierwszych doświadczeniach Polska Liga Obrony zaapelowała o to, by w klubach podejmować obywatelską inicjatywę uświadamiania kobietom, na czym polega islam i co może kryć się za niewinnym tańcem. Sami działacze podczas kilku kolejnych patroli w Hybrydach mieli sporo okazji, by to robić.

"W granicach godziny 3.00 jeden z muzułmanów postanowił uwieść pewną piękną, lecz niestety mocno upojoną drinkami dziewczynę. W momencie, gdy ta przystała na propozycje tańca z jego strony, zdecydowaliśmy się wkroczyć. Kiedy tylko owa kobieta udała się do toalety, jeden z nas czekał przed wejściem, by tylko zamienić z nią kilka słów. Rozmowa trwała blisko 15 minut i nie zakończyła się pozytywnie. Dziewczyna wróciła do swojego „wybranka” jeszcze bardziej potulna" – relacjonuje jeden z nich.

"Ligowcy" nie dali za wygraną. Z relacji wynika, że podjęli drugą, tym razem skuteczną próbę rozmowy o zagrożeniach islamu, a potem ubrali kurtkę z logo PLO, zrobili "rajd po klubie" i w końcu odprowadzili dziewczynę do domu. "Odbiliśmy jedną z rodaczek z muzułmańskich rąk oraz wpłynęliśmy na znaczne obniżenie liczebności imigrantów w klubie" – cieszą się na stronie.

Podobnych interwencji, które nie ograniczają się wyłącznie do słów, było zresztą więcej. "Na miejscu zastaliśmy kilku wyznawców religii Mahometa, którzy zaczynają standardowo wprowadzać swoje metody podrywu, czyli zamawianie drinków oraz obserwację naszych rodaczek. (…) W międzyczasie kilku muzułmanów przypuściło kolejny szturm na bawiące się w klubie dziewczyny. Byli tak zaabsorbowani ich omamianiem, iż nie przewidzieli reakcji z naszej strony. Weszliśmy między tańczące towarzystwo i skutecznie je rozdzieliliśmy" – brzmi fragment ostatniej relacji z patrolu.

Agresja odstrasza
Chciałem, by ktoś z szefostwa Polskiej Ligi Obrony wytłumaczył, jaki jest sens takich działań i odpowiedział na pytanie, czy walcząc z islamem PLO nie upodabnia się przypadkiem do tych islamskich ekstremistów, którzy sami organizują patrole w obronie moralności. Podobnie jak przy poprzednim tekście Dariusz Mazurek z Ligi obiecał, że skontaktuje mnie z odpowiednią osobą, a potem przestał odbierać telefon.

W imieniu PLO nie wypowie się już też Izabela Burnat-Gurung, która niedawno jako wiceprezes organizacji współorganizowała spotkanie pod hasłem "Nie dla budowy nowych wahabickich meczetów w Polsce", Okazuje się, że od grudnia nie pełni już tam żadnych funkcji. Zrezygnowała. Powód? "Postawy prezentowane przez niektórych liderów, a także osoby z zarządu - ich wpisy, poglądy, a także i zachowanie - nie przystoją żadnej osobie posiadającej podstawy dobrego wychowania i kultury osobistej, a już na pewno nie osobom kreującym się na przedstawicieli poważnej organizacji" – tłumaczy.

Patrole w klubach na pewno nie dodają PLO powagi, ale, jak mówi w rozmowie z naTemat dr Katarzyna Górak-Sosnowska, islamistka z warszawskiej SGH, składają się na szersze zjawisko niechęci części Polaków do muzułmanów.

– Na pewno obserwujemy zwiększenie się tej niechęci i jest to zjawisko przeszczepione z krajów Europy Zachodniej. Ta intensyfikacja wiąże się z ostatnimi zamachami w Bostonie i zabójstwem żołnierza maczetą w Londynie. Polska Liga Obrony to "nowa jakość", bo wychodzi poza zacisze internetu. Dobrze chociaż, że w środowisku krytyków islamu są podziały i jest np. Euroislam.pl, który do przemocy nie nawołuje, a nawet zdaje się odcinać od działań PLO – podkreśla.

dr Katarzyna Górak-Sosnowska
islamistka

Mnie się patrole PLO bardzo nie podobają. W żadnym wypadku nie wyobrażam sobie takiej formy kontroli, narzucania czegokolwiek osobom trzecim. To tak jakby ktoś widząc otyłego powiedział: "nie podchodź do niego, bo będziesz miał otyłe dzieci", albo jakby przestrzegał przed kontaktami z niepełnosprawnymi. To godzi w dobra osobiste takiego człowieka. Kobieta sama wie najlepiej, jakie zachowanie odbiera jako nachalne, a jakie nie. Nie można generalizować, że muzułmanie mają określony sposób bycia w stosunku do kobiet. Zresztą pytanie, jak Polska Liga Obrony sprawdza, kto jest muzułmaninem.

Według ekspertki polscy muzułmanie mają poczucie zagrożenia, jakiego nie doświadczali wcześniej. – Na przykład pod blokiem mojej koleżanki pojawiło się ostatnio antymuzułmańskie grafitti. Takiego czegoś wcześniej nie było. Nawet ja, jako osoba zajmująca się muzułmanami, na własnej skórze odczuwam to wzmożenie. Dostaję niewybredne listy, a na stronie PLO zostałam określona jako "Goebbels islamu" – dodaje Górak-Sosnowska.



źródło: Na Temat

A Wy co o tym myślicie ? Podobają się Wam takie patrole ?
Zgłoś
Avatar
bankurwazaco 2014-01-11, 16:44 4
Odruchowo spojrzałem na autora. Bongman nie zawiodłeś mnie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-01-11, 16:46 28
Ja pierdole

Może jak ktoś mieszka na jakiejś zabitej dechami wsi, to będzie myślał że to erazmusy gwałcą nasze piękne polki. Niestety, wystarczy pojechać do jakiegoś miasta, gdzie sporo "bardziej opalonych" studentów, pochodzić po klubach i zauważyć że jest całkiem na odwrót. Kurewki same rzucające się na murzynów i podobnych ciapków, marzące tylko o tym, by poczuć w sobie dzidę z Afryki. Jak to się mówi, jak suka nie da, to pies nie weźmie.

W dodatku to podniecaniem się tworzeniem patroli na wzór tych islamskich. No fakt, poziom intelektu taki sam, tylko kolor skóry trochę inny.
Poza tym, co taki "obrońca białogłowych" zrobi, gdy zobaczy polkę skaczącą koło dupy murzynowi, a ta oleje jego gadkę? Zaatakuje go? Powodzenia, erazmusy są wspaniałymi klientami, prawie zawsze pochodzą z bogatych rodzin. To nie jakaś napływowa bieda, żyjąca w chatkach z gówna, która przyjechała do europy żeby żyć z zasiłku, bo w Polsce z niego nie da się wyżyć. Tak więc kto dostanie wpierdol od bramkarzy, chyba nie muszę pisać. Niektóre panienki po prostu chcą się skurwić i tyle. Taka ich natura, że wolą wędzoną kiełbachę.

Dla gimbsów, by uprzedzić wasze pierdolenie:
-nie przepadam za islamem, i jestem przeciwny budowie meczetów w Polsce (w ogóle za żadną religią nie przepadam).

-jeśli nastoletnia kurewka chce się kurwić, jej sprawa, ale niech potem nie płacze że ktoś ją skrzywdził. Jej dupa, jej wybór. Nie popieram tego, ale przecież zamknąć jej nie można.

-napływowa bieda zalewa zachód, nie dlatego że ludzie tam zmądrzeli i przestali żyć na kolanach, a dlatego że są tam ogromne zasiłki. Np w Czechach gdzie 65% to ateiści, prawie w ogóle nie ma islamu.
Zgłoś
Avatar
KhazAkar 2014-01-11, 17:11 11
@RottenFetus
Patrole PLO to taka "obrona przymusowa",jeśli nastoletnie kurwy nie potrafią się "zachować" same,to PLO się tu przydaje,choć wygląda to na działania podobne jak ciapackich ekstremistów.

Z drugiej strony,choćby nie wiem,jak się starano,to do łbów puszczalskich panienek się nie wbije,że islam to zło etc. Zamiast gadać,jaki to islam zły itp,to coś z tym robią,starają się,lecz,jak mówiłem wcześniej,nigdy się nie wybije pomysłów typu "Dziś będę łykać ciapacką spierdolinę".

A za ich działania i tak piwo,bo coś robią,a nie gadają

______________

Liberate tute me ex infernis...
Podpis w formie obrazka
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-11, 17:15 7
powinni lapać ciapaków w klatke i pałować w lesie.
Zgłoś
Avatar
k................i 2014-01-11, 17:22 13
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2014-01-11, 17:24 8
Widzę kurwa, że z Polski robi się powoli drugi Iran, tylko z innym bogiem. Oby tak dalej, a za niedługo będziemy ucinać rękę za kradzież i kutasa za seks przedmałżeński.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-11, 17:27
Ostra reakcja tworzy jeszcze ostrzejszą kontrreakcje - wiadoma rzecz, byle tylko tacy ludzie nie mieli wpływu na państwo polskie, oczywiście nie jestem za bandą czworga, czy palikociarnią, ale umiar trzeba znać i zdrowy rozsądek do rządzenia mieć a nie dupokracje szerzyć.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-01-11, 17:31 1
Zapytajcie kobiety dlaczego zadają się z Arabami.
Usłyszycie, że mają duże chuje
Zgłoś
Avatar
patyk89 2014-01-11, 17:32 9
Spokojnie panowie.

Jest taka strona na FB "Islam po polsku". Przeglądając profile wypowiadających się tam kobiet/dziewczyn - same jebane kaszaloty. Jedna grubsza od drugiej, wieloryby takie że jak jebniesz z harpuna to masz zapas tranu na 15 miesięcy
Wiele z nich miało zdjęcia ze swoimi śniadymi książętami w galeriach.
Ładne i poukładane dziewczyny mają w dupie muslimów, bo są dostatecznie często adorowane przez normalnych facetów na codzień.
Tylko bazyle dają dupy muslimom, bo na nie nikt uwagi nie zwraca. Znajdzie się taki jeden który ją puknie dla obywaltestwa i już wielka miłość życia.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2014-01-11, 17:37 1
@Alonso ciapaci to azjaci.........
Co do samej akcji to jest to totalny idiotyzm. Niech się ruchają z kim tylko zechcą, nie moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-11, 17:39 1
takie trochę podchodzenie do problemu od dupy strony. Zamiast pogonić muzułmanów uświadamiać każdą kobietę na którą spojrzeli. To tak jakby zazdrosny mąż złorzeczył każdemu facetowi z którym rozmawia jego żona zamiast ją utemperować.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-01-11, 17:40 1
polski syndrom psa ogrodnika
chcialbym zobaczyc jak przystojni sa ci heroiczni meszczyzni
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-01-11, 17:44 2
A nie łatwiej ich napierdalać?
Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2014-01-11, 17:59 2
Fajnie, że próbują uświadamiać dziewczyny, ale jak to widać tutaj:
JankoMuzykantV napisał/a:

(...) nie zakończyła się pozytywnie. Dziewczyna wróciła do swojego „wybranka” jeszcze bardziej potulna" – relacjonuje jeden z nich.


Puszczalskiego charakteru nie zmienisz. Ona wtedy jeszcze bardziej chciała pokazać że "może robić co jej się podoba"... czyli walić się na lewo i prawo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie