18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Groźny podryw muzułmanów.
J................V • 2014-01-11, 16:35


Cytat:

Groźny podryw muzułmanów. Polska Liga Obrony organizuje w klubach "patrole w obronie godności kobiet"

Na ulicach Londynu były islamskie patrole, teraz są patrole antymuzułmańskie – tyle że nie w Wielkiej Brytanii, a w popularnych warszawskich klubach. Członkowie Polskiej Ligi Obrony chodzą tam w weekendy, by przestrzegać kobiety przed kontaktami z wyglądającymi na wyznawców islamu mężczyznami. Czasem rozdzielają nawet bawiące się pary.

"W pewnym momencie wyostrzyłem percepcję, rozejrzałem się dookoła i naliczyłem już koło siedmiu muzułmanów. Wiadomo, po co przychodzą. Niektórzy nawet elegancko ubrani. Jakby chcieli zatrzeć ślady tego, skąd przyszli. Po około godzinie zabawy znalazło się już około 15 muzułmanów. Piętnastu imigrantów chcących poużywać sobie Polek, z czego pewnie połowa szuka obywatelstwa i jest radykalna" – pisze Jarek Niesłuchowski, działacz Polskiej Ligi Obrony, który bierze udział w patrolach.

Uwodzić jak muzułmanin
W podobnym tonie utrzymane są inne relacje z wizyt aktywistów PLO w klubach. Od początku grudnia zorganizowano ich kilka, a celem był znany klub studencki Hybrydy. Tam "misja" jednak już się zakończyła, a działacze PLO zapowiadają, że przeniosą się do klubu Opera, "gdzie od dłuższego czasu dochodzą pogłoski o dużej liczbie bawiących się tam muzułmanów".

Jak wyglądają takie patrole w obronie godności Polek? Ich historia, wraz z opisem uczuć, jakie targają członkami PLO, kiedy widzą w klubie mężczyzn o innej karnacji, dokładnie przedstawiona jest na stronie Ligi. Zaczęło się na początku grudnia, kiedy podczas jednej z imprez działacze mazowieckiej dywizji organizacji zobaczyli "sporą grupkę muzułmańskiej społeczności podrywającą coraz to nowe Polki". W kolejny weekend postanowili, że muszą zainterweniować, bo jeden z domniemanych muzułmanów zadał się z polską dziewczyną.

"Stwierdziliśmy, że trzeba się odezwać i nakreślić jej sytuację. Podeszliśmy do niej z myślą zabrania jej maksymalnie 30 sekund, lecz temat zaciekawił ją i spędziliśmy na rozmowie dłuższy czas. Informacje, jakie od niej uzyskaliśmy, spowodowały mocniejsze bicie serca. Wiemy już, dlaczego większość Polek tak się nimi [muzułmanami] interesuje" – czytamy w relacji.

No więc: czemu? Okazuje się, że Polak, mimo że nachalny, przestaje, kiedy kobieta mówi "dość", a muzułmanin dalej "idzie w zaparte". Co więcej, jest też coś takiego jak "muzułmański charakter": "usilne wyciąganie numeru telefonu, natarczywość, wrogość do wszystkich dookoła".

Szturm na dziewczyny
Już po tych pierwszych doświadczeniach Polska Liga Obrony zaapelowała o to, by w klubach podejmować obywatelską inicjatywę uświadamiania kobietom, na czym polega islam i co może kryć się za niewinnym tańcem. Sami działacze podczas kilku kolejnych patroli w Hybrydach mieli sporo okazji, by to robić.

"W granicach godziny 3.00 jeden z muzułmanów postanowił uwieść pewną piękną, lecz niestety mocno upojoną drinkami dziewczynę. W momencie, gdy ta przystała na propozycje tańca z jego strony, zdecydowaliśmy się wkroczyć. Kiedy tylko owa kobieta udała się do toalety, jeden z nas czekał przed wejściem, by tylko zamienić z nią kilka słów. Rozmowa trwała blisko 15 minut i nie zakończyła się pozytywnie. Dziewczyna wróciła do swojego „wybranka” jeszcze bardziej potulna" – relacjonuje jeden z nich.

"Ligowcy" nie dali za wygraną. Z relacji wynika, że podjęli drugą, tym razem skuteczną próbę rozmowy o zagrożeniach islamu, a potem ubrali kurtkę z logo PLO, zrobili "rajd po klubie" i w końcu odprowadzili dziewczynę do domu. "Odbiliśmy jedną z rodaczek z muzułmańskich rąk oraz wpłynęliśmy na znaczne obniżenie liczebności imigrantów w klubie" – cieszą się na stronie.

Podobnych interwencji, które nie ograniczają się wyłącznie do słów, było zresztą więcej. "Na miejscu zastaliśmy kilku wyznawców religii Mahometa, którzy zaczynają standardowo wprowadzać swoje metody podrywu, czyli zamawianie drinków oraz obserwację naszych rodaczek. (…) W międzyczasie kilku muzułmanów przypuściło kolejny szturm na bawiące się w klubie dziewczyny. Byli tak zaabsorbowani ich omamianiem, iż nie przewidzieli reakcji z naszej strony. Weszliśmy między tańczące towarzystwo i skutecznie je rozdzieliliśmy" – brzmi fragment ostatniej relacji z patrolu.

Agresja odstrasza
Chciałem, by ktoś z szefostwa Polskiej Ligi Obrony wytłumaczył, jaki jest sens takich działań i odpowiedział na pytanie, czy walcząc z islamem PLO nie upodabnia się przypadkiem do tych islamskich ekstremistów, którzy sami organizują patrole w obronie moralności. Podobnie jak przy poprzednim tekście Dariusz Mazurek z Ligi obiecał, że skontaktuje mnie z odpowiednią osobą, a potem przestał odbierać telefon.

W imieniu PLO nie wypowie się już też Izabela Burnat-Gurung, która niedawno jako wiceprezes organizacji współorganizowała spotkanie pod hasłem "Nie dla budowy nowych wahabickich meczetów w Polsce", Okazuje się, że od grudnia nie pełni już tam żadnych funkcji. Zrezygnowała. Powód? "Postawy prezentowane przez niektórych liderów, a także osoby z zarządu - ich wpisy, poglądy, a także i zachowanie - nie przystoją żadnej osobie posiadającej podstawy dobrego wychowania i kultury osobistej, a już na pewno nie osobom kreującym się na przedstawicieli poważnej organizacji" – tłumaczy.

Patrole w klubach na pewno nie dodają PLO powagi, ale, jak mówi w rozmowie z naTemat dr Katarzyna Górak-Sosnowska, islamistka z warszawskiej SGH, składają się na szersze zjawisko niechęci części Polaków do muzułmanów.

– Na pewno obserwujemy zwiększenie się tej niechęci i jest to zjawisko przeszczepione z krajów Europy Zachodniej. Ta intensyfikacja wiąże się z ostatnimi zamachami w Bostonie i zabójstwem żołnierza maczetą w Londynie. Polska Liga Obrony to "nowa jakość", bo wychodzi poza zacisze internetu. Dobrze chociaż, że w środowisku krytyków islamu są podziały i jest np. Euroislam.pl, który do przemocy nie nawołuje, a nawet zdaje się odcinać od działań PLO – podkreśla.

dr Katarzyna Górak-Sosnowska
islamistka

Mnie się patrole PLO bardzo nie podobają. W żadnym wypadku nie wyobrażam sobie takiej formy kontroli, narzucania czegokolwiek osobom trzecim. To tak jakby ktoś widząc otyłego powiedział: "nie podchodź do niego, bo będziesz miał otyłe dzieci", albo jakby przestrzegał przed kontaktami z niepełnosprawnymi. To godzi w dobra osobiste takiego człowieka. Kobieta sama wie najlepiej, jakie zachowanie odbiera jako nachalne, a jakie nie. Nie można generalizować, że muzułmanie mają określony sposób bycia w stosunku do kobiet. Zresztą pytanie, jak Polska Liga Obrony sprawdza, kto jest muzułmaninem.

Według ekspertki polscy muzułmanie mają poczucie zagrożenia, jakiego nie doświadczali wcześniej. – Na przykład pod blokiem mojej koleżanki pojawiło się ostatnio antymuzułmańskie grafitti. Takiego czegoś wcześniej nie było. Nawet ja, jako osoba zajmująca się muzułmanami, na własnej skórze odczuwam to wzmożenie. Dostaję niewybredne listy, a na stronie PLO zostałam określona jako "Goebbels islamu" – dodaje Górak-Sosnowska.



źródło: Na Temat

A Wy co o tym myślicie ? Podobają się Wam takie patrole ?
Zgłoś
Avatar
F................r 2014-01-11, 18:12 1
Zapraszamy Was do klubów w Białymstoku. Erazmusy tu szaleją z naszymi rodaczkami. Urządzają konkursy kto przeleci więcej dziewczyn. Jednemu podobno udało się zaliczyć 3 polki w ciągu jednej imprezy.
Zgłoś
Avatar
sarevok89 2014-01-11, 18:15 1
Tak to juz jest, ze dla mezczyzny przygoda, to zdobycie jakiegos szczytu, podroz do dalekiego kraju, wypad z plecakiem i namiotem w nieznane, a dla niektorych kobiet czarny kutas w dupie..
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-11, 18:18
Sęk w tym, że w Europie to właśnie o Polkach mówi się, że są najbardziej rozwiązłymi kurwami. Jak jedna z drugą ma wściekliznę pochwy - cóż, kołka się nie wbije. Ich wybór, a wszelkie próby zapobiegania temu zjawisku są na takim samym poziomie jak inteligencja puszczalskich szmat z klubów.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-01-11, 18:30 3
Może niech zrobią coś pożytecznego, np. rów wykopią, a nie zajmują się nic nieznaczącymi pierdołami?
Patrol osiedlowy byłby wspaniałym pomysłem, ciągle u nas smarują gównem w sprayu po fasadach. Mogliby też najzwyczajniej w świecie przeganiać pijaczków i dresików z przystanków autobusowych, bądź innych "miejscówek". Ale nie, zajmują się najmniej ważną sprawą, jakimś marginalnym zjawiskiem...
Zresztą po co bronić kobiet, które zachowują się puszczalsko? Same wymrą, uświadamianie nic tutaj nie da.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-11, 18:45
Przypomniało mi to pewną sytuację w pewnym Polskim klubo/pubie (Niderlandy) , osobiście raczyłem się piwami i byłem już zasadniczo wcięty więc dalsza zabawa nie miała sensu więc już zostałem przy tym piwie. W pewnym momencie zauważyłem że do tego budynku weszło 3 czarnoskórych jegomości, od razu odczułem pewne zniesmaczenie spowodowane zabarwieniem tego czysto Polskiego towarzystwa, normalnie gdyby była to Polska ziemia, był by wpierdol na dzień dobry i do widzenia, ale nikt nie zwracał na nich po prostu uwagi. Kiedy jegomoście rozpoczęli wyrywanie "foczek" co zaczęło mnie osobiście wkórwiać na sam widok, te po prostu za każdym razem odwracały się od gówna lub w bardzo subtelny sposób odpychały ich. Tak mnie to uradowało że aż postawiłem temu bawiącemu się "kółeczku" po piwie, tak w ramach podziękowania za roztropności,godność itd.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-01-11, 18:46 2
Ligowcy po całej nocy ciężkiej harówki, a poczuciem dobrze wypełnionego obowiązku, pójdą do swoich domów, by zasnąć snem sprawiedliwego. Otworzą drzwi, wejda do sypialni, a tam...

ich dziewczyny żwawo obrabiające śniade pały.
Zgłoś
Avatar
l................1 2014-01-11, 19:46 1
@Loaloa
Nie nie, tak tylko "dziewczyny" gości z antify się zachowują
a potem i koleś z antify robi pałę ciapatemu, i jakoś to tam w tych squotach załatwiają miedzy sobą,
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-14, 14:01 7
Ciapaci maja swoje islamskie patrole podczas ktorych popierdalaja po okolicy swoich meczetow i przeganiaja niewiernych. W Polsce powstala nieco inna inicjatywa o nazwie patrole w obronie godności kobiet. W skrocie: grupki panow odwiedzaja dyskoteki i staraja sie obronic cnote urodziwych slowianek przed islamskim najezdzca, przy pomocy slownej perswazji Niestety tylko slownej i w dodatku dotyczacej naszych rodaczek, przychylnie zerkajacych na sniadych rycerzy mahometa milosnika owiec.



fragment z jednego ze zrodel
Cytat:

"W pewnym momencie wyostrzyłem percepcję, rozejrzałem się dookoła i naliczyłem już koło siedmiu muzułmanów. Wiadomo, po co przychodzą. Niektórzy nawet elegancko ubrani. Jakby chcieli zatrzeć ślady tego, skąd przyszli. Po około godzinie zabawy znalazło się już około 15 muzułmanów. Piętnastu imigrantów chcących poużywać sobie Polek, z czego pewnie połowa szuka obywatelstwa i jest radykalna" – pisze Jarek Niesłuchowski, działacz Polskiej Ligi Obrony, który bierze udział w patrolach.

Uwodzić jak muzułmanin
W podobnym tonie utrzymane są inne relacje z wizyt aktywistów PLO w klubach. Od początku grudnia zorganizowano ich kilka, a celem był znany klub studencki Hybrydy. Tam "misja" jednak już się zakończyła, a działacze PLO zapowiadają, że przeniosą się do klubu Opera, "gdzie od dłuższego czasu dochodzą pogłoski o dużej liczbie bawiących się tam muzułmanów".

Jak wyglądają takie patrole w obronie godności Polek? Ich historia, wraz z opisem uczuć, jakie targają członkami PLO, kiedy widzą w klubie mężczyzn o innej karnacji, dokładnie przedstawiona jest na stronie Ligi. Zaczęło się na początku grudnia, kiedy podczas jednej z imprez działacze mazowieckiej dywizji organizacji zobaczyli "sporą grupkę muzułmańskiej społeczności podrywającą coraz to nowe Polki". W kolejny weekend postanowili, że muszą zainterweniować, bo jeden z domniemanych muzułmanów zadał się z polską dziewczyną.



Wg mnie inicjatywa czesciowo sluszna, ale panowie wzieli sie do roboty od zlej strony, mysle ze o wiele skuteczniejsze byloby lapanie panienek, zrobienie im fotek i rozwieszenie w okolicy z informacja, ze zadawala sie z ciapkiem, a jej amantowi recznie wytlumaczyc, ze dni europejskiej tolerancji dla ich wynaturzonej "kultury" powoli dobiegaja konca.

zrodla
janwojcik.natemat.pl/88381,patrole-dyskotekowe-brzmia-smiesznie-ale-czy-groznie

natemat.pl/88121,grozny-podryw-muzulmanow-polska-liga-obrony-organizuj...

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-14, 14:12 3
Wyglądają na takich, którzy "po godzinach" pomagają innym Polakom rozstać się z ciężarem posiadania telefonu, portfela, prostego nosa oraz zębów...

A druga sprawa - normalne kobiety na dyskoteki nie chodzą, więc nie wiem jaka to różnica czy taka dyskotekowa Algida się zadaje z polskim zsolaryzowanym żelusiem albo dresem, czy z ciapatym.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-01-14, 14:33
Wpierdolenie ciapatemu to zawsze dobra rzecz nie ważne kto i po co to robi. No chyba że ten ktoś to pedał, wtedy lepiej by ciapaty mu wpierdolił a po sprawie wpierdolić ciapatemu.
Zgłoś
Avatar
szymondt 2014-01-14, 14:34
polskaligaobrony . org . pl
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-14, 14:38
w prawym gornym rogu obrazka jest chyba nazwa facebokowej grupy: "Polisz defęs"

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
F................r 2014-01-15, 23:04 2
Pamiętacie pewnie temat z głównej o patrolach narodowców w klubach: sadistic.pl/grozny-podryw-muzulmanow-vt260304,15.htm2841126

W odpowiedzi powstała (tfu!) lewacka grupa: „Bezpieczna impreza. Dziewczyno Nie rozmawiaj z nacjonalistą!”. Jej twórcą jest lewicowy bloger Piotr Nowak.
Źródło: polska.newsweek.pl/patrole-pol-na-dyskotekach-i-dziewczyno-nie-rozmawi...

I ważna sprawa. W tym artykule jest ankieta z pytaniem: "Czy oburza Cię zachowanie patroli Polskiej Ligi Obrony". Zapraszam do oddawania głosu na "NIE".
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-01-15, 23:06
Zaraz mi głowę roz*******i

______________

Bóg, Honor, Ojczyzna
"Ludzie, którzy nami rządzą, są kimś gorszym od komunistów...Są głupcami"
Pierdole obie wasze Polski...
Zgłoś
Avatar
mesiash 2014-01-15, 23:13
Kiedyś przeczytasz Sienkiewicza, albo przynajmniej fragmenty. Jak dojdziesz do Kalego i jego moralności, to zrozumiesz jak bzdurny jest Twój tok myślenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie