18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Brawa dla Policji! Polacy odetchnęli z ulgą, teraz mogą czuć się bezpiecznie!

Cytat:

Skarżyscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Wczoraj skarżyscy kryminalni w trakcie patrolu miasta, zauważyli zaparkowanego na jednej ze stacji paliw osobowego opla. Wewnątrz pojazdu siedziało czterech mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili skontrolować samochód przypuszczając, że osoby siedzące w pojeździe mogą posiadać narkotyki. Jak się okazało podejrzenia mundurowych były słuszne. W trakcie kontroli u 23-letniego skarżyszczanina policjanci znaleźli w kieszeni spodni, dwa zawiniątka z suszem roślinnym oraz szklaną lufkę. Narkotester wstępnie wykazał, że znaleziona substancja to marihuana. Jeżeli badania laboratoryjne to potwierdzą, wówczas 23-latek będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie narkotyków. Konsekwencją jego czynu mogą być 3 lata spędzone w więzieniu.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
chujciwoko 2011-04-07, 12:14 6
Odrazu czuję się bezpieczniejszy,
Zgłoś
Avatar
nileppez 2011-04-10, 14:20 3
mogliby przecież zabić policjanta dostaliby pewnie ze 2 lata zamiast 3 za 'narkotyki'
Zgłoś
Avatar
slayyer 2011-04-10, 17:38 11
w pojebanym kraju marihuana to narkotyk ....qrwaaaaa co za absurd
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-04-10, 22:28 12
slayyer napisał/a:

w pojebanym kraju marihuana to narkotyk ....qrwaaaaa co za absurd



To wypierdalaj z tego kraju, jak Ci się nie podoba.
Zgłoś
Avatar
Łysy OMG 2011-04-11, 0:25
Ciekawe ile miał przy sobie.
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-04-11, 14:46 10
Pierdolone pały, 'stróże prawa'. Zawsze są tam, gdzie ich nie potrzeba. A gościu nie mógł schować tego nigdzie? Nawet rzucić za siedzenie?..

Zmora Nocna,zawsze tak masz, że jak ktoś ma inne niż ty zdanie to każesz mu wypierdalać? Mądre..
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-04-11, 17:42
Ja ostatnio dostałem 50zł za pochód złą stroną ulicy, heh.
Grozili mi 5- letnim więzieniem, miałbym szacun pewno w pace.
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-04-11, 17:53
Chupacabra napisał/a:

Zmora Nocna,zawsze tak masz, że jak ktoś ma inne niż ty zdanie to każesz mu wypierdalać?



Tak dokładnie, a jak nie słucha to śnię mu się po nocach.

Cytat:

Mądre..



Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
strateg24 2011-04-12, 17:01 1
"skarżyszczanina" ło kurwa jaka forma- z kobietą byłoby jeszcze gorzej
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-04-12, 23:02
Cytat:

Ja ostatnio dostałem 50zł za pochód złą stroną ulicy, heh.
Grozili mi 5- letnim więzieniem, miałbym szacun pewno w pace.


sie ciesz ze dozywocia nie dali
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-04-13, 1:12 1
@Zmora Nocna
oj nie wiem czy to takie madre
jak tak wszyscy spierdola ktorym sie to nie podoba to za parenascie lat polska bedzie krajem 3ciego swiata

______________

To jest moje przesłanie skierowane do lewicowych dziennikarzy i generalnie do całej inteligencji. Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo.(...) Raz się skurwisz —kurwą zostaniesz

-George Orwell
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2011-04-14, 23:46
Cytat:

sie ciesz ze dozywocia nie dali



dożywocia? podobno wasz bóg jest nieśmiertelny...
Zgłoś
Avatar
i................n 2011-04-15, 0:04
Piosnka ku chwale tych dzielnych i niezłomnych ludzi.
CHWD broń boże nie P!
Zgłoś
Avatar
Kwass 2011-04-15, 0:29 2
Nie wiem w czym widzisz problem zwykla rutynowa kontrola.... Jestem ciekawy czy bys sie czul tak bezpiecznie jakby kierowca byl pijany i potraci kogos z twoich bliskich ciekawe kogo bys obwinial... no przeciez on tylko jechal po co go zatrzymac "pewnie maja tylko trawke, nie zatrzymujemy ich bo sie bedzie mlodziez JP z nas smiala..... z reszta po co ja to pisze i tak zaraz znajdzie sie ktos madrzejszy z riposta, tez uwazam ze policja czasem przesadza ale rutynowe kontrole sa potrzebne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie