18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
wojtekpwse 2023-12-02, 0:34 17
Gruba mocno wzięła rywalizację o kiełbadrona do siebie.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-02, 1:00 4
Trzy tępe pizdy na motorkach.

Co mogło pójść nie tak , ja one potrafią cztero kołową furmankę wywrócić na dach podczas parkowania...

Tutaj prawdopodobieństwo kraksy wynosiło 1 do 1

To się po prostu musiało stać.

Ot co !
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-12-02, 4:56 1
Trzeci świat.
Trzy motory i auto
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2023-12-02, 7:47 10
Trzeci świat. Karetka będzie chuj wie kiedy a złamaną nogę prędzej amputują niż wyleczą.
A jakieś pizdy odpierdalają małpie figle na tych swoich piździkach, mając na sobie jebane klapki i koszulkę.
Jebane ameby.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-12-02, 8:09
MarekJarek1 napisał/a:

Trzeci świat. Karetka będzie chuj wie kiedy a złamaną nogę prędzej amputują niż wyleczą.
A jakieś pizdy odpierdalają małpie figle na tych swoich piździkach, mając na sobie jebane klapki i koszulkę.
Jebane ameby.



A tam pierdolisz- natychmiastowa pionizacja i będzie jak nówka.
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-12-02, 8:36 3
MarekJarek1 napisał/a:

Trzeci świat. Karetka będzie chuj wie kiedy a złamaną nogę prędzej amputują niż wyleczą.
A jakieś pizdy odpierdalają małpie figle na tych swoich piździkach, mając na sobie jebane klapki i koszulkę.
Jebane ameby.



Jakie ameby, kurwa?! Velture i admini sprzedali jego nogę by opłacić takie gwiazdy żeby portal hulał. Dziewuchy są ubezpieczone, spoko.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-12-02, 10:59


Baby i jednoślady słabo współpracują.

Ale za to efektownie.

panar3 napisał/a:

Jakie ameby, kurwa?! Velture i admini sprzedali jego nogę by opłacić takie gwiazdy żeby portal hulał. Dziewuchy są ubezpieczone, spoko.



Ale to nie Velture to wrzucił...
Zgłoś
Avatar
marianer7 2023-12-02, 11:05
Jak lecisz to pierwsza głowa uderza w asfalt , sam wiem bo juz mialem dwa takie wypadki . Teraz to nawet nie wsiadam bez kasku
Zgłoś
Avatar
myku89 2023-12-02, 18:01 1
Grube zawsze coś odpierdolą
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2023-12-03, 13:31
marianer7 napisał/a:

Jak lecisz to pierwsza głowa uderza w asfalt , sam wiem bo juz mialem dwa takie wypadki . Teraz to nawet nie wsiadam bez kasku



Na pusty łeb i tak nic Ci nie da

Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-12-03, 21:15
Jeżeli wy myślicie, że ona to zrobiła celowo i by tak umiała, to jesteście skończonymi debilami i kandydatami na simpów.
Zgłoś