18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Onomatopeja_93 2010-07-29, 21:16
o co w ogóle jej chodzi? ;> kmini coś ktoś z tego?
Zgłoś
Avatar
dioen 2010-07-29, 21:35
sukanaprostownice napisał/a:

ale bym zajebal takiej szmacie kopa i przeciagnal po asfalcie, jebana kurwa



Ja bym przed przeciąganiem po asfalcie, przeciągnął ją przez co innego, a potem po asfalcie
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-07-29, 22:20
przynajmniej pozniej bedzie mogl sie chwalic ze w miare srednia dziwczyna go dotykala ;]
pozniej juz moze tak sie nie zdazyc.
Zgłoś
Avatar
Huberek 2010-07-29, 23:11 1
Chciała żeby poszedł być grubym gdzieś indziej.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2010-07-29, 23:41
spokojnie też kiedyś byłem gruby, zacząłem chodzić na siłke, wurobiłem się i teraz co ide ulicami to ludzie maja respekt a jak jakaś sprawa z ludźmi co keidyś mi dokuczali to wpierdol i tak każdy powinien robić
Zgłoś
Avatar
Mourning Birth 2010-07-30, 0:24 1
zrobiłem mały risercz. Ona pytała pulpeta "kto jest szaława?" a on że nikt. Po prostu nazwał jakąś laske szmatą, czy czymś i ma za niewyparzoną gębę.

urbandictionary.com/define.php?term=shalava
Zgłoś
Avatar
A................i 2010-07-30, 0:32
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-07-30, 0:53
Szkarad napisał/a:

p ja bym taka przelozyla przez rame lozka i 10 ciezkich w dupsko.

oh ja też
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-07-30, 2:48 1
Może i okrutna, ale nie wiadomo, za co mu wypierdoliła. Na pewno nie dlatego, bo nic jej nie zrobił. Zanim zaczniecie komentować "głupia dziwka, wypierdoliła grubasowi" i dla piwek pisać "dobrze tak grubasowi", by pokazać jacy to wy trÓ okrutni i w ogóle, dowiedzcie się, jak wyglądała cała sytuacja. Jest to niemożliwe - więc kurwa komentujcie TEN MOMENT, a nie CAŁOŚĆ, JEBANE DZIECI.

On przynajmniej jeździł na rolkach w przepoconej, ciasnej (jak dla niego... xD) koszulce ze Spider-Manem a nie szpanował w Internecie...
Zgłoś
Avatar
sebowsky 2010-07-30, 3:22
zwykle w bajkach spiderman wygrywał ze swoimi wrogami, a tutaj człowiek pająk został pokonany przez gang deskorolkowców. po raz kolejny w brutalny sposób okazuje się, że życie to nie bajka
Zgłoś
Avatar
matamadeus 2010-07-30, 15:11
A wyjdzcie sobie kurna w rosji z rudymi wlosami, 40 procent masy tlustej, w obcislej koszulce spideman'a, i w rolkach i PROTEKCJACH na kolana.
Prawie kazdy z was by tak lezal i plakal po dziesieciu minutach.
a w polsce to moze kilka minut wiecej
Zgłoś
Avatar
staszekf123 2010-07-30, 18:26
Jak skupialiście uwage na grubasie, to znaczy że jesteście pedałami.

Ładna Kobieta. Ruchałbym 20 minut dziennie, codziennie.
Zgłoś
Avatar
ANALfabeta 2010-07-31, 14:01
Mógł zadzwonić po Batmana.
Zgłoś
Avatar
trancformation 2010-07-31, 14:45
bez kitu w tej rosji albo ktos kogoś bije albo zabija , popierdolony ten kraj a najlepsze jest to ze wiekszosc aktorow to laski
Zgłoś
Avatar
Siddie 2010-07-31, 16:30
Też kurwa odważni, nie dość, że było ich 20 to jeszcze sobie dzieciaka wybrali. Mam nadzieję, że ten chuj co się uważa za metala tam zostanie zajebany a ta kurwa zdechnie na hiva.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie