18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zipi 2024-01-12, 13:12
bezwartościowy mały człowiek, przez rodziców ktorzy nie umieją mu powiedzieć " nie" i przyjebać.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-01-12, 14:19
Przeciesz ja bym zaczął się śmiać z jego get the fuck off po czym go podniósł i jebną o ziemię .... Po czym się spytał czy go mam pociąć mały jebany zasraniec i że dzwoni po pały to teraz może nawet dzwonić po papieża
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-12, 15:07 1
Wielu obywateli komentuje, ale nie wie o co chodzi.
Objaśniam: chłop który nagrywa zajście, to ojciec bryloka. Usłyszał jak gówniak umawia się na solo z kitajcem z sąsiedztwa i postanawia nagrać bójkę chłopców (zakładając, że będzie to zabawne zdarzenie). Gdy w jego ocenie robi się za ostro, wychodzi z interwencją i mówi do małego kitajca aby ten wracał do swojego domu, a swojemu smrodowi mówi też cos po amerykańsku. Brylok jest wzburzony, że ojciec wtrąca się w jego sprawy i mówi po amerykańsku do ojca, że jest niezadowolony.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-12, 15:14
Jak to tak ?
Dziecko bić?
Gdzie się podziali sadolowi obrońcy niewinnych dzieci?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-12, 15:15
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz ja bym zaczął się śmiać z jego get the fuck off po czym go podniósł i jebną o ziemię .... Po czym się spytał czy go mam pociąć mały jebany zasraniec i że dzwoni po pały to teraz może nawet dzwonić po papieża



ooooo pierwszy superbohater
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-12, 15:37
Widać, że za młodu ojciec za mało pasem dostawał. Porządne lanie zrobiłoby z niego mężczyznę, a tak jest tylko cipą.
Zgłoś
Avatar
crookla 2024-01-12, 16:11 2
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Podejrzewam że kilka lekcji skórzanym paskiem po dupie zmieniłoby jego podejście do życia.



Dzieciak już odpowiedział jak to sie skończy, Ty byś go uderzył on by zadzwonił na policje i cyk masz kartoteke
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2024-01-12, 16:33
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Podejrzewam że kilka lekcji skórzanym paskiem po dupie zmieniłoby jego podejście do życia.



Normalnie psychopata, tutaj należy rozmawiać głaskać tłumaczyć, przecież to biedne dziecko jeszcze zamknie się w sobie. Nie rozumiem takich bezdusznych ludzi jak Ty wstydź się
Zgłoś
Avatar
bananowyNihilista 2024-01-12, 17:37 4
Potrafię sobie zupełnie inny przebieg tej sytuacji gdybym tym grubym gnojkiem był ja i w nerwach tak się odezwał do mojej mamy... policja, swat by jej ode mnie nie oderwał...

Jackub10000 napisał/a:

Potrafię sobie zupełnie inny przebieg tej sytuacji gdybym tym grubym gnojkiem był ja i w nerwach tak się odezwał do mojej mamy... policja, swat by jej ode mnie nie oderwał...



Bzdury Pan gadasz.

Dyscyplina drogi kolego działa tak, że jak się do niej stosowałeś to wyszedłeś na ludzi. Jak się do niej stosować nie chciałeś, karku nie chciałeś ugiąć, to dyscyplina miała za zadanie Ci ten kark złamać... tak czy siak pod wpływem dyscypliny czy to z przekonania czy ze strachu ludzie wychodzili na ludzi.

Był szacunek, porządek, ludzie mogli liczyć na siebie, rodziny trzymały się razem.

A dziś mamy kolorowe skarpety, 500 płci, gówniaków opluwających staruszki, gimbaze drącą ryja na nauczyciela i zakłócającą naukę kolegom i inne patologie.

Kolego tu nikt nie mówi o katowaniu dzieci bo za coś takiego sam bym łapy łamał gnojowi... ale szacunek do starszych wpojony wychowaniem lub wbity do łba pasem przez dupę musi być.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-01-12, 18:56 1
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Podejrzewam że kilka lekcji skórzanym paskiem po dupie zmieniłoby jego podejście do życia.



Tego gnoja to lepiej zapakować na 3 zdrowaśki do pieca, a jak nie pomoże to na 3 zdrowaśki zanurzenie głowy w wiadrze z wodą.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-01-12, 19:46
psotny_fiutek napisał/a:

Ja bym sprzedał gówniarzowi jednego liścia otrzeźwiacza na ryj, gwarantuje ze od razu był by spokój (po tym jak by skończył ryczeć) bo jak widac z tym sie inaczej nie da. Mały degenerat.



A potem płać odszkodowanie za straty moralne, albo jeszcze w pierdlu za naruszenie praw brajana czy tam rolana. Toż to pojebna murica, tam takie rozwiązania straciły rację bytu już kilka pokoleń wstecz
Zgłoś
Avatar
Keiko73 2024-01-12, 20:16 1
Za kilka lat zapewni nam rozrywkę w dziale hard
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2024-01-12, 23:59
Za rok tatus dostanie wpierdal
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-13, 4:17
Szybki plaskacz otrzeźwiacz, a najlepiej dubeltowy. Fizycznie szkody nie czyni, a klepki wskakują na swoje miejsce.
Zgłoś
Avatar
red87label 2024-01-14, 12:56
Podejrzewam że kilka lekcji religii z dobrym pasterzem ze skórzanym korkiem w dupie zmieniłoby jego podejście do życia.
Zgłoś