18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
arturek_w 2016-01-25, 14:54 4
Szkoda, że nie weszli po sztuce na ich teren.. Na pewno trochę by ich nauczyli
Zgłoś
Avatar
werther 2016-01-25, 15:01 36
robert924 napisał/a:

A chordy medialnych pajaców stoi i tylko fotki cykają



Za słownikiem języka polskiego:
chorda - struna grzbietowa u ryb.

Ni chuja nie rozumiem...
Zgłoś
Avatar
Pips 2016-01-25, 15:35 110
Na chuj ta baba się wpierdala i powstrzymuje tego tanka?
Zgłoś
Avatar
avic 2016-01-25, 15:43 45
Miałem napisany głębszy wywód połączony z retrospekcjami własnych doświadczeń, ale doszedłem do wniosku, że to bez sensu.. Napiszę jednak samo podsumowanie - abstrahując od ciapatego elementu widocznego na filmie: Jak robi się gorąco to jedynym zadaniem baby jest spierdolić, wezwać bagiety i nie robić problemów. Nic tak nie wkurwia, jak zachowanie tej kobiety... Każdemu facetowi polecam ustalić ze swoją kobietą plan awaryjny, żeby nie miało miejsca coś takiego jak na filmie.

@up! Otóż to...
Zgłoś
Avatar
walker3d 2016-01-25, 15:54 2
Polacy i tak im obciągną gałę i jeszcze podziękują że ich wzbogacili kulturowo ...
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-01-25, 15:54 1
Nie wiem czy on tam wiatrówkę wyciągnął czy sztucer . Jak wyciągasz broń to nie po to żeby się pochwalić tylko żeby jej użyć .
Zgłoś
Avatar
avic 2016-01-25, 15:58 12
@walker3d - misiu kolorowy, na podstawie czego takie przypuszczenia snujesz? Daleki jestem od machania szabelką i grożenia niewidzialnemu póki co wrogowi, ale wydaje mi się, że racji nie masz.
Zgłoś
Avatar
xobicr 2016-01-25, 16:32 6
Pierdolone zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2016-01-25, 17:42 1
Ale im kurwa współczuje - jak nigdy.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-01-25, 17:48 11
avic napisał/a:

@walker3d - misiu kolorowy, na podstawie czego takie przypuszczenia snujesz? Daleki jestem od machania szabelką i grożenia niewidzialnemu póki co wrogowi, ale wydaje mi się, że racji nie masz.


Nie chcę wyjść na lewaka, ale rzeczywiście większość tych co mówi, że będą lać brudasów to nawet palcem nie kiwnie. Jeśli ciapaci będą zachowywać się u nas jak we Francji czy w Niemczech to nikt nic nie zrobi, a szczególnie ci internetowi fajterzy co każdemu by najebali. Gdybyśmy dali pałkę teleskopową pierwszemu lepszemu internetowemu fajterowi i powiedziałoby mu się żeby pierdolnął ciapatego co idzie po drugiej stronie ulicy, to zacznie się śmiech i "no co ty... a jak ktoś zadzwoni na policję?" Ostatnio ciapaty próbował zgwałcić polkę w Tarnobrzegu... i co... był jakiś publiczny lincz? Nikt nic nie zrobił i nikt nic nie zrobi w przyszłości. Trudno pisze mi się te słowa, ale tak to widzę... niestety.

Ps Od razu mówię... nie jestem lewakiem.
Zgłoś
Avatar
c................t 2016-01-25, 19:21 1
En no, to chyba już czas na cole i popcorn .
Zgłoś
Avatar
flourishman 2016-01-25, 19:30
Biedni imigranci. Nie rozumiem tych durnych i nietolerancyjnych białasów,który tylko prowokuję i powodują uszczerbek na zdrowiu psychicznym biednych i uciemiężonych imigrantów
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2016-01-25, 19:30 5
szacun dla murzyna
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-01-25, 19:31 1
Ja tam zawsze w bagażniku mam breszke na takie okazję przygotowaną, jakby trzeba było coś zepchnąć albo komuś coś bardziej obrazowo wyjaśnić. Raz pan z terenówki bardzo niekulturalnie się na drodze zachowywał, zatrzymaliśmy się z ojcem, on stanął za nami, wysiadłem,podszedłem do bagażnika, wziąłem co trzeba i grubasek odjechał z piskiem. Na ciapiaty mordzie jeśli trzeba też się sprawi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie