18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Robajson 2023-02-27, 0:33
Zwykł pizdy...
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-02-27, 1:32 2
Bangladesz123 napisał/a:

Kto robił w Holandii robił to wie że się do Marokancow i Turasow nie zaczyna



Te makaki sa mocne tylko w stadzie i z przewaga co najmniej kilku na jednego. Jak sily sa mniej wiecej wyrownane, to spierdalaja jak szczury. Czesto przed Polakami, szczegolnie pijanymi. Chyba, ze ktorys ma kose, a tych nie boja sie uzywac.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-02-27, 2:59
zawsze powtarzam dobra małpa to martwa małpa z poderżniętym gardłem
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2023-02-27, 7:11
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



Jak koleś się nie bronił to dostawał kilka bęcków i szliśmy dalej. Jak cwaniakował jak ty, to go wdeptywaliśmy w zimnie, nierzadko z połamanymi żebrami nosem czy wybitymi zębami. Cwaniaczku.
Zgłoś
Avatar
trebles121 2023-02-27, 9:16
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.


Pierdolisz.
Widać że film zaczyna się jak już jest zakrwawiony, skąd wiesz czy się wczesni3j nie bronił. ? Widać zakrwawiony ryj już ma, pewnie ryj napierdala i chce z tego wyjść już bez większego rozjebu skoro i tak by dostał wyjebe z partyzanta. Pewnie masz spore doświadczenie 3murzynow vs ty. Dupsko byś im nadstawił co najwyzej
Zgłoś
Avatar
keisats 2023-02-27, 9:20
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



Chciałbym to zobaczyć
Zgłoś
Avatar
ligo 2023-02-27, 9:39
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



nie rozmiesz. W takiej Holandii czy innym ''super nowoczesnym i postępowym'' kraju dopóki kopie Cię zgraja czarnuchów jest wszystko w porządku ale jeśli weźmiesz do ręki cokolwiek i jednemu z nich oddasz to Ty jesteś winien i odpowiadasz przed sądem i masz przejebane - coś jak , gdy włamywaczowi który Ci się wpierdolił na kwadrat , złamiesz łapę to on Cię może oskarżyć i też pójdziesz siedzieć....
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2023-02-27, 10:34
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



W imię poprawności politycznej, w takiej sytuacji to Ty zostaniesz przedstawiony jako agresor. Ich jest więcej więc powiedzą że to Ty zaatakowałeś bo jesteś rasistą i pójdziesz siedzieć szybciej niż zdążysz powiedzieć że się zesrałeś. Czasami nie warto
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-02-27, 10:41
Mordawkubeł napisał/a:

Nie wygląda mi to jakby mieli go odjebać, zgadzam się z tym co mówisz ale kontekst mi tu wygląda bardziej coś w stylu że coś odjebał i teraz dostaje wpierdol,.

czempion napisał/a:

"]Kumam cię ale w takich przesiąkniętych lewicowym gównem krajach, musisz mieć z tyłu głowy fakt, że jak uszkodzisz takiego delikwenta to kara będzie w opór dotkliwa. Dorzućmy do tego fakt, że pozostała część gangu nie da żyć tobie i twojej rodzinie. Jak ta z cyganami u nas zadarł. No a ostatnia sprawa, że gość jest po prostu obsrany



@Up. Macie rację.Istnieje taka możliwość.

jan0sik1 napisał/a:

Jak koleś się nie bronił to dostawał kilka bęcków i szliśmy dalej. Jak cwaniakował jak ty, to go wdeptywaliśmy w zimnie, nierzadko z połamanymi żebrami nosem czy wybitymi zębami. Cwaniaczku.


@Up. Gieroj w necie.Pizda w świecie.
Takie cipeczki jak ty,zawsze wybieracie jakiś najsłabszy cel.Jak to cioty.
Bo jakbyście trafili na przeciwnika co byłby się wstanie pizdeczkom stadnym postawić.
To czytaj "...A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli. ..."
Nie pozdrawiam.
trebles121 napisał/a:

Pierdolisz.
Widać że film zaczyna się jak już jest zakrwawiony, skąd wiesz czy się wczesni3j nie bronił. ? Widać zakrwawiony ryj już ma, pewnie ryj napierdala i chce z tego wyjść już bez większego rozjebu skoro i tak by dostał wyjebe z partyzanta.



Czysto hipotetycznie wziąłem wersje bezzasadnego,napadu bandyckiego.

[quote="trebles121"Pewnie masz spore doświadczenie 3murzynow vs ty. Dupsko byś im nadstawił co


W tej kwestii o ci nie pomogę.
Twoje fantazje,sam je realizuj.Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-02-27, 10:58
lac tego holenderskiego zlewaciałego wiatraka
Zgłoś
Avatar
trebles121 2023-02-27, 12:59
Zwierzak, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Byłbyś w jakiejkolwiek sytuacji podobnej to byś nie wypisywał głupkowatych komentarzy jaki z ciebie zabijaka. wkurwią mnie te twoje wypociny ,, no cioty się nie bronią. Ja bym zabrał chociaż jednego ze sobą,, aż mi się przypominają czasy podstawowkowych napinaczy z podobny hasłami którzy gówno mieli wspólnego z walką a jak już mieli to pierwsi spierdalali tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2023-02-27, 14:31
Jak znam życie zapewne stał na wiecu z transparentem "Refuges Welcomen".
Zgłoś
Avatar
DenDenito 2023-02-27, 22:53
Murzynek Bamboo, w afryce mieszka
Zgłoś
Avatar
suspect67778 2023-02-28, 3:10
W grupie zawsze pokazują siłę, a w pojedynkę cisza jak makiem zasiał.
Zgłoś
Avatar
pawad 2023-02-28, 20:51
To są pierdoleni Marokańce , zaproszeni przez rząd NL do osiedlenia Holandii w latach 60 tych . Od końca lat pięćdziesiątych do lat siedemdziesiątych do Holandii przybyło kilkaset tysięcy Turków i Marokańczyków. Do dziś się nie zasymilowali , mają swoje gangi i mafie , swoje dzielnice . Mieszkałem w Arnhem 3 lata .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie