18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mrwarren022 2023-02-28, 23:08
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



Heh
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-03-01, 21:22
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło kurwa cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta spierdoli.Chuj tam,i tak i tak wpierdol się szykowało.Ale tanio kurwa skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odjebać,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen kurwa.
Cioty jebane co się kurwa nie bronią.



To się nazywa biała kultura a nie cioty co się nie bronią. Dżentelmen z drugim się dogada i nie będzie niepotrzebnie brudził sobie ubrań w dobie kryzysu gdzie dzieci w Afryce wody nie mają. Jednak w dzisiejszych czasach dyplomację można zaczynać mając wymierzony pistolet w napastnika.
Zgłoś