18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
edek.bajzel 2018-06-30, 8:43 2
gdy czytam niektórych. to zastanawiam się czy potrafią lub w ogóle robili dobrą palcóweczkę
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-06-30, 8:54
@barann Fajnie pod warunkiem ze nie jest to zakiszony i spocony tyłeczek macany przez spodnie.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-06-30, 10:11
Niech rzuci kamieniem kto nigdy nie robił babie palcówy na meczu
Zgłoś
Avatar
wildu88123 2018-06-30, 11:31 3
Nie wiem, może ja jestem jakiś pojebany, ale ludzie którzy publicznie (mam tu na myśli sytuację w której dookoła stoją obcy ludzie) odwalają palcówki i inne macanka, są dla mnie niczym innym jak zwierzętami. Naprawdę nie można się chwilkę powstrzymać i zrobić tego w domu, albo odejść gdzieś w ustronne miejsce?
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2018-06-30, 11:50
Za duzo Joachima Loew'a sie naoglądali !
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-30, 12:06 3
MeanieManie napisał/a:

@Erutlev
biali to ścierwo
mi nie przynosi wstydu bo nie utożsamiam się z białymi


Ktoś tu chyba lubi czarnego kutasa w dupie... i w gardle. No nie utożsamiasz się - bo prezentujesz typową dla czarnuchów niską inteligencję i małpią mentalność.
wildu88123 napisał/a:

Nie wiem, może ja jestem jakiś pojebany, ale ludzie którzy publicznie (mam tu na myśli sytuację w której dookoła stoją obcy ludzie) odwalają palcówki i inne macanka, są dla mnie niczym innym jak zwierzętami.


Nie, nie jesteś, ja mam dokładnie tak samo, jak i każdy cywilizowany człowiek.
Zgłoś
Avatar
htp 2018-06-30, 12:33 1
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-06-30, 15:41 1
AyCaramba napisał/a:

Nawet człowiek nie może sobie za dupkę potrzymać bo zaraz stulejarze nagrają i wrzucą do neta...


Rozumiem, że srasz na chodniku przed domem bo przecież jak to człowiek się wysrać spokojnie nie może ?
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-30, 16:31
PhantomMask napisał/a:


Rozumiem, że srasz na chodniku przed domem bo przecież jak to człowiek się wysrać spokojnie nie może ?


wszystko zależy od czasu i chwili,
bo nie znasz dnia i godziny
tylko teraz jebane debile nawet. kurwy sprzedajne, mają telefon z rejestratorem gdy nawet wysrać się w spokoju nie dadzą
Zgłoś
Avatar
arathorn2 2018-07-01, 20:37
@jbone
Nie tłumacz gimbazie. Za kilka lat chcę zobaczyć tu filmik jak próbują znaleźć i reakcje tych lasek
Zgłoś