18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KrwawyEric 2023-06-11, 20:30 2
Nie mówię że ludzie nie mają mieć dużych silnych psów z mocnym ściskiem, ale jak takiego mają to powinni zawsze trzymać go na smyczy i w kagańcu...bo tutaj nie chodzi o to czy to jest rasa agresywna czy nie, tylko o to że jak taki pies się przestraszy i kogoś zaatakuje to przy tych zębiskach i ścisku szczęk tragedia jest gwarantowana. Oczywiście co byśmy robili na sadolu gdyby tak wszyscy robili...ja tam lubię te filmiki z pitbullami i bullterrierami które albo to rozszarpią jakiegoś kota, albo ukatrupią jakiegoś psa a jeszcze fajniejsze są te z harda jak rozszarpują ludzi - MJUT malina. Miłej Niedzieli!

bishfinger napisał/a:

dwa dni temu dwa amstaffy zaatakowały hiszpana w centrum Krakowa........odgryzły mu klejnoty, nie wiem co z tymi psami jest? nie karmią ich ??



Jest może z tego jakiś materiał video?
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-06-11, 21:33 1
Takiego psa nie kopie się po dupie tylko napierdala po łbie tępym narzędziem ew okolice szyji nożem to juz obrona wlasna i zagrozenie zycia widzę że restauracja to noży tam nie brakowało taki pies w tym przypadku ma włączony tryb zabijania i nic go nie powstrzyma jedynie sprawne cięcia nożem lub uderzenia kijem basebalowym
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-06-11, 21:34
Arashi91 napisał/a:

Proszę się rozejść - rasa zupełnie przypadkowa. A w ogóle to widziałem jak ten pies pracuje z dziećmi i nosi sąsiadom zakupy. Leczy też raka po godzinach.



Leczy.
Wygryza przerzuty.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-06-11, 21:34 2
~VeIture napisał/a:

Właśnie to samo zauważyłem. Wszędzie od chuja sztućców i w kuchni lepszego sprzętu a nikt nic kurwa nie robi. To nie człowiek, to pies. Do tego pies który atakuje. Można spokojnie chwycić nóż i zajebać na miejscu bez żadnych konsekwencji.



nie ma to sensu z mojego doświadczenia - psa w amoku można nabić na pal a i tak nie puści - są na to sprawdzone sposoby
1. coś wsadzić głęboko w dupę psa - kij, nóż, ukraińca - ważne aby głęboko i z impetem
2. łamanie tylnych nóg o kolano jak patyki na ognisko
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-06-11, 23:12
Palca się w dupe wsadza
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-06-11, 23:43
I chuj mu w dupę
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-11, 23:55 1
VeIture napisał/a:

Kwestia ułożenia i wychowania psa.
To jedna z sadolek (znana z filmików o pralce i paralizatorze na sadolu) z moją Gamą. "Pies rasy niebezpiecznej", które od ponad 30 lat wychowuję.



Masz piwko za cycki

Zgłoś
Avatar
turbonekro 2023-06-12, 7:06 1
bishfinger napisał/a:

dwa dni temu dwa amstaffy zaatakowały hiszpana w centrum Krakowa........odgryzły mu klejnoty, nie wiem co z tymi psami jest? nie karmią ich ??



Nie będzie bidak ruchać Karin i Julek, co na Floriańskiej pod makiem przesiadują, w oczekiwaniu na zagranicznego bolca
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-06-12, 10:38 2
Amebix napisał/a:

Zastanawia mnie po co ludzie biorą takie ubite świnie?



kompleksy. kompleksy, kompleksy - podświadomie tacy ludzie sie boją i chcą by pies był za nich groźny... albo sebki które chcą być ura bura pan ulicy, groźni tacy i by pies pasował to ich image...

czyli ogólnie i jedni debile i drudzy...

KrwawyEric napisał/a:

ja tam lubię



ale musiałes być gwałcony przez starego że masz takie traumy że lubisz oglądać jak kogoś mordują XD XD
Zgłoś
Avatar
OgnistyHD 2023-06-12, 14:31
rasa tego psa pasuje idealnie do rasy koszykarzy
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-06-12, 17:32
Uwielbiam gdy ćwierćmózgi piszą, że to wina rasy, nie mając totalnie pojęcia o tym, że to normalna rasa psów, która złą sławę otrzymała przez patusów, którzy wykorzystywali je do walk, bądź innych patusów, którzy robią z nich agresywnych skurwieli. Łatwo was odróżnić, bo tak samo każdy pedał dla was, chce gwałcić dzieci, każdy ksiądz jest dobry, a polska to najlepszy kraj do życia.
Zgłoś
Avatar
Nilfgardczyk 2023-06-12, 22:09
~VeIture napisał/a:

Właśnie to samo zauważyłem. Wszędzie od chuja sztućców i w kuchni lepszego sprzętu a nikt nic kurwa nie robi. To nie człowiek, to pies. Do tego pies który atakuje. Można spokojnie chwycić nóż i zajebać na miejscu bez żadnych konsekwencji.



Poranionego to tylko rozjuszy. Jedyne rozwiązanie to obuch na łeb żeby przytomność stracił. Kosę wbić trudniej niż jebnąć obuchem,
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-06-13, 18:34
VeIture napisał/a:

Właśnie to samo zauważyłem. Wszędzie od chuja sztućców i w kuchni lepszego sprzętu a nikt nic kurwa nie robi. To nie człowiek, to pies. Do tego pies który atakuje. Można spokojnie chwycić nóż i zajebać na miejscu bez żadnych konsekwencji.



Miałem sytuacje ostatnio ze Ide z moim psem a noża nie miałem przy sobie a przypal bo idzie babka z telefonem i amstafem w drugiej ręce. Na telefon patrzy a na luźna smycz już nie. Jeden ruch i by się jej zerwał i mi mojego rozerwał na szczepy, kazałem mojemu zamknąć mordę i miałem plan b ze w razie wu to mojego wrzucę przez płot na teren szkoły No ale kirwa nie zawsze jest płot. Trzeba zacząć nosić nóż albo conajmniej sprej czy chuj wie co, better sejf then sory
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2023-06-14, 2:05
Pod ręką kilka widelcy, noży, szklanek, talerzy.. nie - zajebie kopa na bebech to na pewno pomoże XDDD
Zgłoś
Avatar
maarek69 2023-06-16, 0:15
Arashi91 napisał/a:

Proszę się rozejść - rasa zupełnie przypadkowa. A w ogóle to widziałem jak ten pies pracuje z dziećmi i nosi sąsiadom zakupy. Leczy też raka po godzinach.



To zapewne nie jest sarkazm więc dodam coś od siebie. Musisz zmienić myślenie. Pies (konkretna rasa) robi to do czego go stworzyliśmy, ma cechy, które w nim umacnialiśmy. To tak jakbyś miał pretensję do Corvette, że ma 390 KM i zawsze ląduje w rowie. Auto gwizda tylko kierowca pizda. Ale nie każdy, bo część jeździ Oplami.
Tak samo tutaj - wpierdol dla właściciela bo kupił psa, nie wychował i nie zachował środków ostrożności - miejsce publiczne = kaganiec i tyle. Szkoda tylko drugiego zwierzęcia ale może przeżyło.
Ja mam wyżła, a jak gdziekolwiek z nim idę (nawet na łąkę gdzie zna teren i inne psy) to mam go na oku zawsze, od razu wiem czym się zainteresuje i jestem w stanie odwrócić 8/10 raz jego uwagę. To spokojny pies, ułożony i wytresowany ale nie wiem co nagle może mu strzelić do głowy / sprowokować i kogoś zaatakuje. I ja robię wszystko, żeby do czegoś takiego nie dopuścić. Pojawia się nowy bodziec w okolicy - wołam go i na smycz, sprawdzam reakcję. To jest prawidłowa postawa jak już sie decydujesz na pchlarza, a i tak się może kiedyś zdarzyć, że będziemy opisani w gazetach czy na TikToku.
Co do filmiku - tutaj już kopanie nic nie pomoże, skurwiel nie puści i tyle. Jedyne co można zrobić to chwycić go za grdykę i jest szansa, że spowodujesz u psa odruch wymiotny. Pies już jest nastawiony na jedną ofiarę, także nie zmieni celu raczej.
Zgłoś