18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
stefan szufla 2013-07-13, 13:32 85
Ale po co ?! Dobrze że każdy może robić co chce, to jest właśnie urok GTA czy może wolisz żeby na multi były misje typu zdobądź flagę i nie zabij nikogo po drodze. O to chodzi w GTA że wpadasz z kumplami i robisz gnój jakiego świat nie widział
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-07-13, 14:04
Pewnie będą kampić na respawnach hehehe
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-07-13, 14:19
A ja kurwa mam taką nadzieje, a piwo stawiam obrazkowi, a nie tobie!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-13, 14:23 10
GTA to mam w chuju, ale w życiu bym nie chciał, żeby zrobiona takie coś takim "singlom" jak Gothic czy TES (Morrowind, Skyrim). Chcesz poczuć klimat gry, wcielić się w tego samotnego obrońce świata, podziwiać widoki, a tu wybiega zza drzewa jakiś gimb i spamując: "noob, noob" zapierdala cię siekierą...
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-13, 17:32
UP, a dotego zamiast grać jak człowiek na PC to używa konsoli z opcją auto namierzania i jara się "headshotem".
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-07-13, 20:24 2
a ja tam sie nie moge juz doczekac na PS4 mam dobrego kompa odpalam kazda gre ale pierdole wygodniej gra mi sie na konsoli a ty jakis glupi jestes hrodgar auto namierzanie to ty masz jak grasz easy a jak grasz na hardzie to nie ma czegos takiego
Zgłoś
Avatar
silence333 2013-07-13, 22:04 1
Powiedz no, a słyszałeś Ty o takim czymś jak ograniczenie ilości graczy na mapę?
W Battlefieldzie na przykład takie coś działa i też można latać samolotami, jeździć czołgami itp.
Także trochę z dupy wzięty temat.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2013-07-15, 0:00 1
tak właśnie wygląda multi w gta sa, teraz tylko grafika będzie lepsza.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-07-15, 0:12
Samemu się robiło lepsze rozpierduchy.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-07-15, 0:22 16
EudezetReprezent napisał/a:

a ja tam sie nie moge juz doczekac na PS4 mam dobrego kompa odpalam kazda gre ale pierdole wygodniej gra mi sie na konsoli a ty jakis glupi jestes hrodgar auto namierzanie to ty masz jak grasz easy a jak grasz na hardzie to nie ma czegos takiego



zajebało podstawówką.
Zgłoś
Avatar
Hatch 2013-07-15, 0:38 3
@Eudechujowieco

Przymknij pysk gnoju
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-07-15, 0:48 5
Jak widzę jak niektórzy "grają" w GTA to mam ochotę im kompa przez okno wypierdolić. Odpala, ni chuj nie wie o co chodzi, nakurwia tylko do wszystkiego co się rusza, aż go wojsko upierdoli w końcu. Owszem można tak na chwilę. Ale nie ma to nic wspólnego z graniem w GTA.

To jedna z tych gier, gdzie po przejściu każdej częsci, na końcu myślałem "no kurwa, co tu jeszcze można wymyślić, żeby było lepsze, chyba się nie da", a przy rozpoczęciu każdej kolejnej części "no kurwa, przeszli samych siebie, znowu".

Pozdrawiam wszystkich, którzy z okazji wyjścia każdego nowego GTA biorą sobie wolne od pracy, dziewczyny, kumpli, rodziny i GRAJĄ.
Zgłoś
Avatar
Miro485 2013-07-15, 1:11
EudezetReprezent napisał/a:

a ja tam sie nie moge juz doczekac na PS4 mam dobrego kompa odpalam kazda gre ale pierdole wygodniej gra mi sie na konsoli a ty jakis glupi jestes hrodgar auto namierzanie to ty masz jak grasz easy a jak grasz na hardzie to nie ma czegos takiego



To oddawaj tego kompa jak ci nie pasuje
Zgłoś
Avatar
Vertig 2013-07-15, 1:13
thoms0n napisał/a:

Jak widzę jak niektórzy "grają" w GTA to mam ochotę im kompa przez okno wypierdolić. Odpala, ni chuj nie wie o co chodzi, nakurwia tylko do wszystkiego co się rusza, aż go wojsko upierdoli w końcu. Owszem można tak na chwilę. Ale nie ma to nic wspólnego z graniem w GTA.

To jedna z tych gier, gdzie po przejściu każdej częsci, na końcu myślałem "no kurwa, co tu jeszcze można wymyślić, żeby było lepsze, chyba się nie da", a przy rozpoczęciu każdej kolejnej części "no kurwa, przeszli samych siebie, znowu".

Pozdrawiam wszystkich, którzy z okazji wyjścia każdego nowego GTA biorą sobie wolne od pracy, dziewczyny, kumpli, rodziny i GRAJĄ.


A chuj cię obchodzi to jak inni grają? Wydali pieniądze na grę i mogą robić co im się tylko podoba. Jeśli dla kogoś fajne jest nakurwianie do wszystkiego co się rusza z wyrzutni rakiet to zajebiście i niech się tak bawi dalej. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, DOSŁOWNIE NIC cię to nie dotyczy, a się wpieniasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie