18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Gugu
djted • 2018-01-07, 3:31


Matka Ojca Chrzestnego dostaje prezent w postaci gówienka od gugu. Pudełko niestety nie ogarnia bełkotu makaroniarki
Zgłoś
Avatar
Sejons 2018-01-07, 3:35
Fajne

I przypomina mi się podróż i rozmowa z moim google.
Jak któregoś wieczoru jechaliśmy z kumplem na dyskoteke i ja już byłem w pięknym stanie nie trzeźwym
i sam tak gadałem do telefonu.

Śmieszne jak holera mówię wam!
Zgłoś
Avatar
tonieja 2018-01-07, 3:36
kobiety mafii.. do it
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2018-01-07, 8:21
łatwo sie ni poddaje
Zgłoś
Avatar
Smalecdrobiowy 2018-01-07, 10:08
gówno nie smieszne nie straszne
Zgłoś
Avatar
M................6 2018-01-07, 10:44 2
Smalecdrobiowy napisał/a:

gówno nie smieszne nie straszne



No gówno raczej nie jest straszne ani śmieszne...
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-01-07, 14:58 8
Starsi ludzie są zajebiści Miałem okazję przez 3 miechy pracować w domu starców w Szkocji i mogę powiedzieć wam tyle: to są młodzi ludzie zamknięci w niedołężnym, starym ciele. Są mega pozytywni i pełni energii, ale niestety ograniczeni przez własne ciało.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-07, 23:54
@ePeeL już bez przesady, nie wszyscy. Niektórzy czy to przez doświadczenia życiowe (takich mi autentycznie żal) czy przez to, że całe życie byli podłą szują są nie do wytrzymania i jeżeli nie jesteśmy z nimi spokrewnieni to powinniśmy omijać ich szerokim łukiem. Jak byli całe życie gnidą a jesteśmy spokrewnieni to też można omijać.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-01-08, 2:10
ePeeL napisał/a:

Starsi ludzie są zajebiści Miałem okazję przez 3 miechy pracować w domu starców w Szkocji i mogę powiedzieć wam tyle: to są młodzi ludzie zamknięci w niedołężnym, starym ciele. Są mega pozytywni i pełni energii, ale niestety ograniczeni przez własne ciało.



Nie masz co się od razu zniechęcać, młoda, niedoświadczona też potrafi leżeć jak kłoda.
Zgłoś