18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Gwałciciel i reporterka
phrontch • 2019-10-04, 23:33
Gwałciciel i morderca postanowił napluć na panią dziennikarkę, ta odruchowo użyła mikrofonu. Kilkanaście powtorek, aby lepiej zanalizować zajście

Zgłoś
Avatar
klucha121 2019-10-04, 23:39
no i?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2019-10-04, 23:52 17
klucha121 napisał/a:

no i?



no i pani reporterka nie lubi ludzi koloru węgla, i bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
dorvanamon 2019-10-05, 0:01
W pierdlu dostanie tak samo tylko czym innym po głowie
Zgłoś
Avatar
patriota88 2019-10-05, 0:10 1
dorvanamon napisał/a:

W pierdlu dostanie tak samo tylko czym innym po głowie



Albo w dupę
Zgłoś
Avatar
ARock 2019-10-05, 0:23 4
@uo@up
Widzę, że panowie mają doświadczenia i wspomnienia
Zgłoś
Avatar
orion123123 2019-10-05, 3:59 16
jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało chujem po cipie. Nie no żart dobrze chujowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić kurwami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..

W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-05, 7:21 2
Mogła mu wepchnąć mikrofon w papę.
Taka klasówka przed maturą w więzieniu
Zgłoś
Avatar
k................i 2019-10-05, 8:46 1
orion123123 napisał/a:

jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało chujem po cipie. Nie no żart dobrze chujowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić kurwami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..
W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie



Ludzie, którzy piszą jakby nie skończyli gimnazjum bez 2 powtórek i kuratora powinno się traktować gorzej od gwałcicieli...
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-05, 9:26 6
UP
ten kto pisze w nocy, albo najebany, nie musi dbać o składnię i ortografię
Zgłoś
Avatar
SilverShadow 2019-10-05, 10:28 1
orion123123 napisał/a:

jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało chujem po cipie. Nie no żart dobrze chujowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić kurwami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..
W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie



Za dużo białego proszku. Lecz się albo padnie Ci pikawa.
Zgłoś
Avatar
Yapadeusz 2019-10-05, 11:24
Czy oni utknęli w jakiejś pętli czasowej?
Zgłoś
Avatar
dantee 2019-10-05, 11:27
oczywiście, nigger.
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-10-05, 15:43
A mogła zabic tą pianką.
Zgłoś
Avatar
Volken 2019-10-06, 2:14
nie mogła akurat w tym momencie mieć młotka w ręku? przynajmniej 5kg
Zgłoś