18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Gwałt na koszerno
freaky • 2019-07-18, 18:21
Dwunastu nastoletnich izraelskich turystów zostało decyzją sędziego na Cyprze umieszczonych na osiem dni w areszcie w ramach śledztwa ws. domniemanego gwałtu na młodej Brytyjce w nadmorskiej miejscowości Ajia Napa na południowym wschodzie wyspy.

Cytat:

Sędzia sądu w miejscowości Paralimni zaakceptował wniosek policji o osiem dni aresztu dla podejrzanych, aby dać czas śledczym na przeprowadzenie dochodzenia, które mogłoby doprowadzić do oskarżenia o "gwałt" i "gwałt z premedytacją".

12 Izraelczyków aresztowano w środę po doniesieniu 19-letniej brytyjskiej turystki o tym, że padła tego dnia ofiarą gwałtu w hotelu w Ajia Napa, gdzie mieszkała zarówno ona, jak i podejrzani.

Przesłuchanie, na które podejrzani przybyli zasłaniając twarze, odbyło się za zamkniętymi drzwiami, gdyż część z nich to osoby nieletnie.

Izraelski konsul w Nikozji Jossi Wurmbrand podał, że podejrzani mają od 15,5 do 18,5 lat. Izraelskie MSZ napisało w oświadczeniu, że "konsul obserwuje sprawę i jest w kontakcie z zatrzymanymi, a ich rodziny są informowane na bieżąco".

Cypryjski kurort Ajia Napa, znany z nocnego życia i przepięknych plaż, gości co roku wielu młodych turystów.

Cypr odwiedza rocznie 1,32 mln turystów, a Brytyjczycy stanowią wśród nich największą grupę. Wakacje spędza tam też wielu Rosjan i Izraelczyków.



spoiler


Najwyraźniej przedstawiciele narodu wybranego pod względem atrakcji turystycznych mają całkiem prymitywne upodobania i nie ustępują pod tym względem bisurmanom ze Wschodu.

2019-07-18, 18:26
ale czy brytyjka była koszer?

to rozsadzą rabini....

2019-07-18, 18:52
HAL9000/2 napisał/a:

ale czy brytyjka była koszer?
to rozsadzą rabini....



A jakie to ma znaczenie? Pejsaci zaraz wyciągną z rękawa kartę o antysemityzmie i Brytyjka dostanie 25 lat ciężkich łagrów.

2019-07-18, 18:55
Dla mnie to ścierwo powinni wytruć w p*zdu... Tu nie ma co sie szczypać

2019-07-18, 18:56
Hose88 napisał/a:

A jakie to ma znaczenie? .


jak mogli z gojką to koszer no chyba że nie chciała no to jak mówisz; antysemityzm


:-D

2019-07-18, 18:56
Ukarali ja za to ze była antysemitką, a była nią na pewno, bo ich zgłosiła na gojowską policje zamiast iść po radę do rabina..

2019-07-18, 20:41
HAL9000/2 napisał/a:

ale czy brytyjka była koszer?
to rozsadzą rabini....






2019-07-18, 21:18
HAL9000/2 napisał/a:

ale czy brytyjka była koszer?
to rozsadzą rabini....



oraz kasa którą przeznaczą by wyciszyć............
nie to co ubeckie klechy, z postkomuny
które robią u nasz szum,
celowo

Ow...........an
2019-07-18, 21:59
ProVVe napisał/a:

Dla mnie to ścierwo powinni wytruć w p*zdu... Tu nie ma co sie szczypać




Pewnie wyszli z tego samego założenia, tylko chcieli zafundować jej eutanazję przez "bara-bara".

2019-07-18, 22:07
Jak się komuś od dziecka wpaja, że wszyscy goje to podludzie to nie dziwota, że któreś pokolenie w końcu zaczyna w to wierzyć.

Przypominam, że w Niemczech za czasów słynnego malarza też panowało przekonanie, że jedni ludzie są znacznie lepsi od innych.

2019-07-18, 23:00
Pewnie to w ramach zemsty na Brytolach, że w czasie IIWW nie rzucili się przez morze by ratować ich braci...
Przed polskimi Nazistami ;)

2019-07-19, 00:03
Hmm. Nie wiedziałem, że jest podział na gwałt i gwałt z premedytacją.
Czy to przypadkiem nie dotyczy tego szejka (czy tam kogoś bogatego, nie pamiętam, ale na pewno to był jakiś bogaty brązowy) co uniewinniono go orzeczeniem sądu, że potknął się i upadając na kobietę niechcący zgwałcił? :lol:

2019-07-19, 00:34
Przede wszystkim to pytanie, czy tą laskę serio zgwałcili. Już nie raz były sytuacje, gdzie biedne kobietki ze łzami w oczach opowiadały jak to były gwałcone\napastowane\molestowane\[tu se wstaw resztę], a ostatecznie okazało się, że wszystko było w tajemnicy przed nią nagrywane jak sama rozrywkowa dama zachęca do podstawiania petard do wypolerowania i rozkładała się lepiej niż stara Honda na parkingu. Wszystko dla $$$., czyt. wykorzystanie akcji #metoo.

Jakby ją 12 bolców w krótkim czasie przebierzmowało, to miesiąc poruszała by się jak pie**olona dżdżownica, więc albo wali w ch*ja, albo dla niej to nie pierwszyzna :kawa:

ja...........ka
2019-07-19, 00:42
jak widać nie ma różnicy czy to żydki czy muslimy ;)

2019-07-19, 05:38
kzf napisał/a:

Jakby ją 12 bolców w krótkim czasie przebierzmowało, to miesiąc poruszała by się jak pie**olona dżdżownica, więc albo wali w ch*ja, albo dla niej to nie pierwszyzna


Niekoniecznie, pamiętaj, że chodzi o nastoletnie obrzezane ch*je. Poza tym pewnie nie wszyscy brali czynny udział w tym incydencie.


kzf napisał/a:

Przede wszystkim to pytanie, czy tą laskę serio zgwałcili. Już nie raz były sytuacje, gdzie biedne kobietki ze łzami w oczach opowiadały jak to były gwałcone\napastowane\molestowane\[tu se wstaw resztę], a ostatecznie okazało się, że wszystko było w tajemnicy przed nią nagrywane jak sama rozrywkowa dama zachęca do podstawiania petard do wypolerowania i rozkładała się lepiej niż stara Honda na parkingu. Wszystko dla $$$., czyt. wykorzystanie akcji #metoo.


Możesz mieć rację i dziewczyna ponosi całkowita odpowiedzialność za to, co się stało. Pewnie zdzira swoją prowokacyjną postawą sama zmusiła ich do takiej reakcji albo jak ktoś wcześniej zauważył, jeden potknął się i niechcący zgwałcił, a że nieszczęśnicy szli wężykiem, to poszło lawinowo.