18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
Byku35 2019-10-31, 18:42
pedofile czekają cały rok na to "święto"
Zgłoś
Avatar
Azzurri 2019-10-31, 18:51 2
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Heh po chuj wybierać mniejsze zło, lepiej nie dać ani jednym ani drugim darmozjadom.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2019-10-31, 18:58 8
Spytajcie jakiegokolwiek z tych bachorów z jakiej okazji jest to "święto". Kurwa, świętują, a nawet nie mają pojęcia z jakiej okazji.
Jebane parcie na zachód na siłę, rzygać mi się chce jak to widzę. To co, może niedługo święto dziękczynienia w Polsce?
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-10-31, 19:09 15
"Dziady" kurwa, nie halołin. Jak by się człowiek postarał to mógłby zaciekawić polską kulturą resztę świata. Wiedźmin 3 utarł drogę.
Zgłoś
Avatar
robeks4 2019-10-31, 19:30
TB303 napisał/a:

A ja się cieszę, bo przynajmniej dzieciaki mają jaką uciechę. A nie, są zaganianie do kościoła, gdzie ksiądz pierdoli coś o piekle, z czego potem te dzieciaki mają koszmary i nie mogą spać.



A potem ksiadz pierdoli dzieci hahah
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-10-31, 19:47 7
Halowe'en, czyli "all hallows", znaczy dokładnie "wszystkich świętych". A że w zachodniej kulturze uznano, że to doskonała okazja do wygłupów, imprez i zabawy, to ma to taki właśnie kształt. Kler katolski ma o to rzecz jasna ból dupy, bo ludzie zamiast na msze zaduszne wolą wydawać hajs na gorzałę i imprezy.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-10-31, 20:09 1
wsp233 napisał/a:

"Dziady" k***a, nie halołin. Jak by się człowiek postarał to mógłby zaciekawić polską kulturą resztę świata. Wiedźmin 3 utarł drogę.



Dokładnie kurwa... Ja najchętniej bym granatami częstował... Jak nie klecha z ambony to gówniaki mi dupę trują... Dziady, noc kupały to jest klasa...Ktoś jeszcze wspomniał meksykański styl tez mi sie podoba
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-10-31, 20:32 2
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Spytajcie jakiegokolwiek z tych bachorów z jakiej okazji jest to "święto". Kurwa, świętują, a nawet nie mają pojęcia z jakiej okazji.
Jebane parcie na zachód na siłę, rzygać mi się chce jak to widzę. To co, może niedługo święto dziękczynienia w Polsce?



A na chuj maja wiedzieć z jakiej okazji? To niby jakiś obowiązek?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-10-31, 20:55 8
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt chujowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Po pierwsze helloween to żadne kurwa święto. Nie jest przypisane do żadnej formalnej wiary, wspólnoty religijnej, sekty czy chuj wie. Zwykła moda zachodniego świata tak jak czarne piątki z przecenami w sklepach.

Po drugie, jak co roku jedyne co słysze to pierdolenie anty katolików o tym jak to katolicy mają ból dupy o ten dzień. Ani razu nie słyszałem lamentów katolickich o to. Mi to bardziej wygląda na takie typowe pierdolenie lewicowe - jakiś ksiądz w wygwizdowie górnym upomniał kogoś i nagle pierdolenie że wszyscy katolicy mają ból dupy.

Od siebie napisze tak. Jeśli ktoś tydzień skrupulatnie przygotowuje się do 31.10 i 1.11, i jeden dzień spędza na zabawie z dziećmi a w drugi jedzie do bliskich to co mi do tego.
Natomiast jak ktoś potrafi wydać gruby hajs na gadżety potem spędzać godziny na strojeniu domu w dynie i chuje muje a 1 listopada jedzie na ujebany grób dziadków (bo zamiast pograbić z liści i umyć to dłubał fajną dynie) zapalić najchujowszego znicza za 3zł to jednak coś tu się mocno popierdoliło w głowie.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-10-31, 21:15 6
Aż się zalogowałem, żeby skomentować.

Tak właśnie polski kraj, od tysiącleci podcina skrzydła kolejnym pokoleniom polaków. Nie bez powodu świat śmieje się, że polaków można zamknąć w więzieniu bez strażników, bo wszelkie próby ucieczki będą karane przez samych więźniów.

Dzieciaki wykazały inwencję, odwagę. Przygotowały maski i odważyły się iść do sąsiada z hasłem: "cukierek albo psikus".

A sąsiad, żartowniś cebulę dzieciom pokazuje.

Sąsiedzie od cebuli, marny Twój żywot musi być, że aż dzieciom chcesz swój cebulowy los pokazać. Żenujące.
Zgłoś
Avatar
fun88 2019-10-31, 21:31 2
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt chujowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Ból dupy to masz jak cie rucha stary, nikt Ci nie każe nikomu nic dawać. PIS
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2019-10-31, 21:49 1
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt chujowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Masz racje niech sobie rozpierdolą zęby
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-10-31, 21:54 1
Dupaapud napisał/a:

Nie bez powodu świat śmieje się, że polaków można zamknąć w więzieniu bez strażników, bo wszelkie próby ucieczki będą karane przez samych więźniów.



Pierwsze słyszę, kto niby tak mówi?
Przecież to od Polski zaczął się proces obalania komuny w Europie. "Solidarność" w 1980 r., potem Jesień Ludów w 1989 r.
Gdybyśmy byli narodem takim jak mówisz, to siedzielibyśmy na dupach po cichu, a nie obalali system
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-10-31, 21:55 1


Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-31, 21:56
A ten filmik czasem stary nie jest?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie