18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ravager 2012-07-16, 11:20 1
Jakie, kurwa, Halo? Powinno być Spartan vs. Predator. A to ich poruszanie się z początku filmiku to jakaś porażka.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-16, 11:56 1
Ravager napisał/a:

Jakie, kurwa, Halo? Powinno być Spartan vs. Predator. A to ich poruszanie się z początku filmiku to jakaś porażka.



Podałem oryginalną nazwę tego filmiku, która zapewne odnosi się do tytułu filmu oraz gry, a nie występujących w nich postaci.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-16, 12:21 5
Ravager napisał/a:

Jakie, kurwa, Halo? Powinno być Spartan vs. Predator. A to ich poruszanie się z początku filmiku to jakaś porażka.



I na chuj spinasz?
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2012-07-17, 4:28
O ja cież pierdziele, ale chłam.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-17, 8:04 4
Mariano Mexicano napisał/a:

O ja cież pierdziele, ale chłam.



Ja przynajmniej coś wrzucam...
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2012-07-17, 9:19 2
Bo ja jestem turystą. I jeżeli nie mam nic ciekawego do dodania do tego portalu, to wolę nic nie wrzucać, aby później nie dostawał właśnie takich komentarzy jak ty ode mnie.

Nie obrażaj się o to że napisałem co za chłam, po prostu chciałem na siebie zwrócić uwagę, bo w głębi swojego serca i umysłu, uważam że jest to świetny filmik i ustawię go sobie w opisie gadu gadu.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-17, 9:22 1
Że komuś chciało się taki shit nagrywać, ale piwo za fajne kostiumy
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-17, 10:00 1
Mariano Mexicano,

Tak już mam, że każdego kto nic nie wrzucił a ma coś do materiału, który wrzuciłem ja, komentuję screenem z rysunkiem kutasa. Taki zwyczaj.
Zgłoś