18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Haluny
M................s • 2014-11-22, 23:39
Niezłą korbe ma ziomuś

Teraz pytanie do ekspertów, co muszę zażyć by mieć taką samą banie? Z góry dzięki, sylwester tuż tuż hehe
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-11-23, 3:28 2
Popłakałem się.
Jednak z drugiej strony... szkoda człowieczka.
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-11-23, 3:52 2
Pendolino na pełnej kurwie wjeżdża na stacje.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-11-23, 4:39
@SiaraSiarzewski

Skurwysynu patrzę ogarnięty jesteś całkiem dobrze w tych tematach. Łap browar.
Zgłoś
Avatar
kutafon 2014-11-23, 4:45
Twoj ziomuś powiadasz?
Zgłoś
Avatar
boskigry 2014-11-23, 5:18 15
Klasycznie, dilerzy i inne kolesiostwo gubi sie w okresleniu co dziala jak. Mamy LSD, MDMA i Amfetamine (dzialania tych czasteczek nakladaja sie). LSD powoduje najwieksza dezorientacje, niepewnosc i lek, Amfetamina powoduje najwiekszy przyplyw energii, pewnosci siebie i podniecenia, a MDMA dodatkowo poza zwiekszeniem energii, pewnosci siebie i podniecenia dodaje poczucia zgodnosci i pojednania z innymi.

I sendo sprawy. Kazdy z tych dragow potrafi wywolac bad tripa i napad leku i objawic sie jak na powyzszym filmie. Do psychozy moze dojsc rowniez w trakcie wyplukiwania neuroprzekaznikow w trakcie schodzenia z haju. Ziomeczek z bloku wam powie, ze nigdy czegos takiego nie widzial i wszyscy sie zawsze swietnie bawia, a potem wyladujecie na toksykologii. Istnieje slawna sprawa Leah Betts z Wielkiej Brytanii, dziewczyny, ktora wziela MDMA i zmarla w szpitalu od SIADH - w skrocie - MDMA powoduje zatrzymywanie wody organizmie (u niej 7 litrow, ktore zalaly czache). Takze miejcie to na uwadze. Potrzeba zobaczyc kilkaset tripow badz jeden u pechowca ze sklonnosciami psychotycznymi i voila. W ogole nie wspominajac tematu uzaleznienia.

Ale wiadomo... mlodosc to czas na testowanie. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2014-11-23, 5:59
e tam mieszałem już kilka razy gbl z alko i spoko było, nawet raz tak do pracy poszedłem a co do fazki na sylwestra to faktycznie mdma faza dobra a chemia tez nie jakaś straszna nie wyjebie Cie z butów
Zgłoś
Avatar
pain_k 2014-11-23, 7:50
chuja się znacie gościu Krakadila ojebał i teraz on opierdala go!!!!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-11-23, 8:09 4
Przy silnych halucynogenach cholernie ważny jest stan psychiczny danej jednostki i stan psychiczny jednostek obecnych przy spożywaniu. Ważne aby wyciszyć wszelkie złe emocje i nie przebywać wśród debili którzy mają głupie pomysły w stylu " wmówmy mu że smok go goni*".

* Przykładowy tekst który nie musi się spełnić.
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2014-11-23, 8:45 2
Michael_Myers napisał/a:


Teraz pytanie do ekspertów, co muszę zażyć by mieć taką samą banie? Z góry dzięki, sylwester tuż tuż hehe



bieluń wystarczy:D legalny narkotyk, takie kasztany z czarnymi pestkami w środku. Rośnie wszędzie, ostatnio widziałem go obok apteki:D
Zgłoś
Avatar
benzoesan 2014-11-23, 9:35
Drodzy eksperci proponuje zjeść Bielunia
A co do lęków, to wszystko zależy od tego co sie bierze i od stanu psychicznego. Ostatnio paliłem haszyk po której złapałem takie lęki że po ściana się chowałem naprawdę(odpalam kompa luzik a tu jeb) , straszne nie polecam okazało się że plastelina jest z domieszką dopalaczy .. chujostowo totalne
Zgłoś
Avatar
teoma 2014-11-23, 9:36
A ja powiem, że mi i kuzynowi raz zdarzyło się podobne wydarzenie, ale po benzydaminie. Idąc ulicą złapał nas strach nie do opisania widząc gladiatora na rydwanie.
Zgłoś
Avatar
r................u 2014-11-23, 9:37
W młodości tez dużo podrozowalem jak pan SiaraSiarkowski. Potwierdzam to nie kwas ani grzyby ale może byc:
- klonazepam
- aviomarin

Przy 20 aviomarinach aplikacje są tak potężne ze na kwasie nie uświadczysz.
Zgłoś
Avatar
lukaszwxl 2014-11-23, 9:52
@boskigry

badtrip po amfetaminie...

k*rwa jacy fachowcy a sztosu zalatwic nie ma komu
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-11-23, 9:53 2
Żaden z ekspertów nie ma racji. To jest reakcja po ruskich dopalaczach (spice). Sporo jest filmików jak ludziom po tym odpierdala.

Zgłoś
Avatar
s................k 2014-11-23, 10:05
on widzi przyciąganie ziemskie... i się go boi !
prawie jak sherlock holmes
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie