18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Haluny
M................s • 2014-11-22, 23:39
Niezłą korbe ma ziomuś

Teraz pytanie do ekspertów, co muszę zażyć by mieć taką samą banie? Z góry dzięki, sylwester tuż tuż hehe
Zgłoś
Avatar
Jason559 2014-11-22, 23:50 40
haha on się przemienia w wilkołaka. Już wyje
Zgłoś
Avatar
szogunek 2014-11-22, 23:57
dezomorfina jak nic
Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2014-11-23, 0:00 3
jestem ekspertem.

odp:
nic nie bierz, po prostu bądź sobą!
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-23, 0:02 15
rubaszny_rollo napisał/a:

jestem ekspertem.

odp:
nic nie bierz, po prostu bądź sobą!



Aha, ok
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-11-23, 0:08 1
Ra zpo grzybach wkręciło mi się cos kiepskiego, chujowe kolory i tak dalej, ale się zeżygałem i przeszło
Zgłoś
Avatar
Daedra 2014-11-23, 0:34 21
Kolo się wkręcił, że jest lokomotywą na wstecznym.
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-11-23, 0:53 3
Obudził się po 20 latach śpiączki i przeczytał wiadomości.
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2014-11-23, 0:54 109
To na bank nie jest jeden specyfik, żarłem kwasy, żarłem grzyby i nigdy nie było takich jazd. Za każdym razem byłem tak zachwycony tym co się dzieje i tak roześmiany wszystkim że nie chce mi się wierzyć w jakieś "zacięcia" jakieś paranoje czy inne gówna wymyślane przez "ekspertów".
Z tego co widzę i co wiem to koleś wpierdolił pewnie grzyby, dojebał to jakimś innym chemicznym gównem, albo dopierdolił szałwię wieszcza która często powoduje takie jazdy (przestrzegam przed próbami z tym gównem, nie ogarniecie tego co odpierdoli wam wasza psycha... serio). Możliwe też chłop zeżarł po prostu za dużo kwasów albo o takim stężeniu że mu podświadomość odjebała seans życia i widzi straszne rzeczy

Czekam teraz na jebanych stożkogłowych studentów kurwa medycyny którzy wypowiedzą się na temat kurwa wszystkiego jak to mają za zwyczaj na sadolu

Do autora, chcesz mieć dobrą jazdę na sylwka? MDMA ! Żadnego mefedronu nie polecam, masz miesiac ponad na ogarnięcie towaru, kwasy też odpadają bo chujowa zabawa jest jak wpierdolisz kwasa na imprezie, za dużo się dzieje, spłoszysz się i będzie chujowo, uwierz na słowo Wpierdol sobie pigułę, ale prawdziwą. Jeśli masz możliwość to ogarnij sobie MDMA, gwarantuje Ci że to będzie najlepsza impreza na tym Możesz też polecieć grubo i ogarnąć 2 DPMP ale to stymulat i tutaj ostrożnie, 2 moich kumpli jebnęło normalnych rozmiarów linie i nie spali po 160 godzin, ani minuty. 2 DPMP bierzesz może z 5 ziarenek i jest spoko Jako nowość ogarnij sobie GBL, w połączeniu z kwasami żołądkowymi syntezuje do GHB (tabletka gwałtu), dolewasz do pepsi i wypijasz, 1-2 ml - beka w chuj, pobudzenie, 2-3 - odprężenie i czill, 4-5 zasypiasz jak dziecko Nie mieszaj tylko z alkoholem bo może to być ostatnia impreza dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-11-23, 0:55 1
Jestem ekspertem

Widzi ducha pracownika ZUS-u. Potwierdzone info
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-23, 1:08
SiaraSiarzewski "matka wie że ćpiesz?" . Nie no ja żartowałem, ale może inny sadol skorzysta hehe
Zgłoś
Avatar
lukrar8 2014-11-23, 2:46 8
pojade klasykiem
Zgłoś
Avatar
Sajmonowski 2014-11-23, 2:52 11
Brak śladów na śniegu wskazuje że koleś lewituje
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-23, 3:19 3
SiaraSiarzewski,

Na wstępie chciałem zaznaczyć,że nie neguję Twoich doświadczeń,aczkolwiek trzeba pamiętać,że każdy organizm/umysł jest inny i są czasami wyjątki od reguły.Ludzie różnie reagują na różnego typu specyfiki.

Ja ze swojej strony mogę polecić DMT.

Wiadomo,wszystko jest dla ludzi byleby z umiarem i odpowiednio do humoru,otoczenia i sytuacji bo po wszystkim można mieć krzywą fazę i zniechęcić się do wielu rzeczy.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-11-23, 3:21 16
Tam u góry kolega dał dobry wykład. Na pewno nie grzyby i kwas, gość ma za ciężko, i widać, że to nie jest strach chwilowy, jakas taka wkrętka lewa, tylko ciężka jazda. Doprowadził się do niebezpiecznego stanu, w którym człowiek zapomina, że się naćpał. Jeśli do tego dojdzie to bomba przejmuje nad Tobą wszelką kontrolę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie