18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Hamerkanin i Kacap
S................i • 2014-06-03, 22:53
Amerykanin: Skandal! W telewizorze nie ma ESPN, CNN i Fox News.
Rosjanin: Super w pokoju mam telewizor i to LCD i nawet jest jeden kanał po naszemu.

Amerykanin: To jakieś średniowiecze w hotelu popsuł terminal i nie przyjmują płatności kartą.
Rosjanin: W tyłkach im się poprzewracało drzwi zamiast kluczem otwierają kartami kredytowymi trzeba jutro sprawdzić czy są na nich jakieś pieniądze.

Amerykanin: Skandal. Pół godziny czekaliśmy na portiera, żeby odniósł nasze walizki do pokoju.
Rosjanin: Koszmar. Zanim załatwiliśmy formalności w recepcji jakiś ubrany w śmieszny mundur tubylec usiłował bezczelnie kilka razy buchnąć nasze walizki przy bezczynności obsługi hotelowej.

Amerykanin: Koszmar. W toalecie jest takie słabe światło, że trudno się ogolić.
Rosjanin: To skandal. W toalecie jest takie słabe światło, że nie można czytać.

Amerykanin: To skandal. W menu śniadaniowym nie ma hamburgerów.
Rosjanin: To jakiś koszmar. Na śniadanie osiem rodzajów pieczywa, szesnaście sałatek, trzynaście rodzajów wędlin, siedem gatunków sera i jak to wszystko pomieścić na jednym talerzu. Co gorsza, codziennie dają to samo. Cóż za monotonne śniadanie.

Amerykanin: W pokoju jest tylko jeden kontakt. Do tego nie pasuje do naszych wtyczek.
Rosjanin: W pokoju jest tylko jeden otwieracz i to bez korkociągu.

Amerykanin: Koszmar. W pokoju ręczniki są zmieniane są co drugi dzień.
Rosjanin: Jakiś idiota niemal codziennie zmienia nam zupełnie czyste ręczniki.

Amerykanin: Potworność woda w basenie taka zimna, że nie można się kąpać.
Rosjanin: Woda w basenie super dużo cieplejsza niż u nas. Nie trzeba sikać żeby się rozgrzać.

Amerykanin: Koszmar. W łazience są tylko dwa czepki do kąpieli.
Rosjanin: Super w pokoju od razu znalazłem fajne prezenty dla żony i córki.

Amerykanin: W hotelu biurokracja. Nie dopuszczają do szwedzkiego stołu bez karty gościa.
Rosjanin: Chamstwo! Nie dopuszczają do szwedzkiego stołu z torbą na zakupy.

Amerykanin: Straszny hotel. Pozwalają palić w windach.
Rosjanin: Dziwny hotel. W windach nie wiadomo dlaczego zabrania się jeździć w smokingu tak się tym zdenerwowałem, że aż musiałem zapalić.

Amerykanin: Głupi hotel. W pokoju zabronili palić, a w łazience nie ma prysznica.
Rosjanin: Co za dziwny hotel. Wczoraj zapaliłem w pokoju i zadziałał prysznic tylko dlaczego zamontowali go w sypialni pod sufitem, a nie w łazience.

Amerykanin: W hotelowym foyer fontanna jest zbyt mocna. Gdy przechodzisz obok zawsze jesteś ochlapany.
Rosjanin: W hotelowym foyer fontanna jest zbyt głęboka. Nie można dosięgnąć monet.

Amerykanin: Skandal! Wystawiłem wieczorem buty w korytarzu żeby je wyczyszczono i rano ich nie znalazłem.
Rosjanin: Jakaś totalna wiocha w tym hotelu mieszka. Zero kultury. Jeden burak nawet zostawił buty przed wejściem do pokoju. Nie wytrzymałem i wywaliłem je do śmieci. Niech się nauczy dobrych manier.

Amerykanin: W tym hotelu są bardzo dziwni animatorzy. Wczoraj jeden z nich założył maskę przeciwgazową i nosił dzieci na plecach, a potem polewał drzewa gaśnicą aż wezwałem ochronę.
Rosjanin: Okropny hotel. Wczoraj jakiś kretyn wezwał ochronę, gdy świętowaliśmy szóste urodziny bliźniaków.

Amerykanin: W hotelu było mało kamer, że bałem się o zakupione pamiątki.
Rosjanin: Pamiątek przywiozłem mało, ponieważ w hotelu było za dużo kamer.
Zgłoś
Avatar
wajdzik007 2014-06-03, 23:16 2
teraz czekamy na wersje Niemiec i Polak
Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-06-04, 0:46
dla nieogarniętych foyer czytamy fułaje
Zgłoś
Avatar
furiza-sama 2014-06-04, 1:55 15
Up
tyś jest kurwa ogarnięty...
Zgłoś
Avatar
LxDead 2014-06-04, 10:54 7
wajdzik007 napisał/a:

teraz czekamy na wersje Niemiec i Polak



Chyba niemiec i Polak;-)

A co do samego tekstu to równie dobrze zamiast hamburgera i ruska można by było dać mieszczucha i wieśniaka.
Zgłoś
Avatar
plew 2014-06-04, 10:56
Skojarzyło mi się z "Na luzie" z CD-Action hehe
Zgłoś
Avatar
DżesiPinkmen 2014-06-04, 11:07
LxDead napisał/a:



Chyba niemiec i Polak;-)

A co do samego tekstu to równie dobrze zamiast hamburgera i ruska można by było dać mieszczucha i wieśniaka.



Oj, czyżby jakieś kompleksy?

Bo "złe niemce" Polskę niegdyś zaatakowały? Może Niemiec i polaczek cebulaczek?
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-06-04, 11:27 13
@up
może niemiec i twoja stara?
Co się czepiasz? tak ich kochasz to idź merkelowej buty czyścić
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-06-04, 11:32 7
@ DżesiPinkmen
Hehe, rzuciłem okiem na kilka twoich postów - jesteś pierdolonym lewakiem, spierdalaj na inne strony w sieci a stąd won pajacu!
Zgłoś
Avatar
DżesiPinkmen 2014-06-04, 11:37 3
panchamityle napisał/a:

@ DżesiPinkmen
Hehe, rzuciłem okiem na kilka twoich postów - jesteś pierdolonym lewakiem, spierdalaj na inne strony w sieci a stąd won pajacu!



Słuchaj pipko, sadistic to nie forum nowej prawicy. Jeżeli tego nie łapiesz to skorzystaj samemu z tego co napisałeś po drugim przecinku. Robaku.
Zgłoś
Avatar
Karo7 2014-06-04, 12:47
Fajne porownanie, jakze prawdziwe zreszta. Pokazuje idealnie kto ma w zyciu za dobrze. Az mi sie przypomniala swietna historia o lotach w kosmos i dlugopisie - szkoda, ze nieprawdziwa, dawala jeszcze lepszy kontrast.
Zgłoś
Avatar
alamakota703 2014-06-04, 13:53
Fake! po co ruskiemu korkociąg?;>
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-06-04, 14:06 1
@DżesiPinkmen
A gdzie ja napisałem, że to miejsce nowej prawicy kołku? To jest forum ludzi o zdrowych poglądach na rodzinę, ciapactwo, ojczyznę i tępienie takich gnid jak właśnie ty. Dlatego porzuć trollowanie, a jeśli nie jesteś trollem a idiotą z natury, to żryj z tatarskiego siodła chamie!
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2014-06-04, 15:37 3
Chciałbym teraz zacytować komentarz dodany przez "bocianka87" pod pewnym tematem o hamburgerowskim sprzęcie wojskowym:
bocianek87 napisał/a:

Przypomnijmy, 10 kwietnia niszczyciel „Donald Cook” z pociskami manewrującymi „Tomahawk” wszedł na wody neutralne Morza Czarnego. Pojawienie się amerykańskich okrętów wojennych na tych wodach jest sprzeczne z Konwencją Montreux - o rodzaju i okresie pobytu na Morzu Czarnym okrętów wojskowych krajów, które nie mają dostępu do tego morza.

W odpowiedzi Rosja wysłała nieuzbrojonego Su-24 do oblotu amerykańskiego niszczyciela. Jednocześnie, jak twierdzą eksperci, był on wyposażony w najnowszy rosyjski kompleks walki radioelektronicznej. Według tej wersji „Aegis” już z daleka zauważył podejścia z powietrza, zabrzmiał alarm bojowy. Amerykańskie radary oszacowały kurs kolizji z celem. I nagle wszystkie ekrany zgasły, „Aegis” przestał działać, pociski nie mogły otrzymać informacji z nakierowaniem. A Su-24 w międzyczasie przeleciał nad pokładem niszczyciela, wykonał manewr chandelle i zasymulował atak rakietowy na cel. Potem zawrócił i powtórzył manewr. I tak 12 razy.

Sądząc po wszystkim wszystkie próby ożywienia „Aegis” i przekazania informacji o celowaniu do systemu obrony powietrznej zakończyły się niepowodzeniem.



I co amerykanom z tej ich "technologii", skoro Rosjanie potrafią rozjebać ultranowoczesny niszczyciel samolotem made in ZSRR? Tam jest zero myślenia, zero umiejętności, wszystko sprowadza się do tego, że komputer sam zrobi. A jak nie zrobi, to amerykański żołnierz jest warty mniej niż napruty pan Miecio z osiedla, który po paru amarenkach wcisnąłby im tą flagę tak głęboko w dupy, że przez miesiąc srali by "gwiazdami i paskami".
Zgłoś
Avatar
DżesiPinkmen 2014-06-04, 15:40 2
panchamityle napisał/a:

@DżesiPinkmen
To jest forum ludzi o zdrowych poglądach na rodzinę, ciapactwo, ojczyznę i tępienie takich gnid jak właśnie ty. Dlatego porzuć trollowanie, a jeśli nie jesteś trollem a idiotą z natury, to żryj z tatarskiego siodła chamie!



Ale ja mam w dupie to co ty rozumiesz za "zdrowe poglądy". Tępić możesz własny smród krzywy partaczu. To jest publiczne forum i portal pod logiem którego widnieje "codzienna dawka czarnego humoru". Nie fronda ani fanklub Korwina. Każdy ma prawo przedstawić własne, inne od twojego zdanie. Jedyne z czym musi się liczyć to obecność zaściankowych, gburowatych świń twego pokroju, wyzywających każdego od lewaków. A teraz idź się proszę zabij.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie