18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hameryka
j4bolbp • 2013-10-27, 14:29

Sadole.
Pamiętajcie o swoich bliskich na cmentarzach. I pilnujcie się aby za rok na Wszystkich Świętych nie zapalano Wam lampek
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-10-27, 18:54 3
Też uważam, że to skrajne zidiocenie. Walentynki, Halloween, co dalej? Może zaczniemy jeszcze Święto Dziękczynienia obchodzić, a potem 4 lipca?
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-10-27, 19:57
wernetto napisał/a:



nie idioto. Nie widzisz o co mu chodziło. Znicz to szklane naczynie wypełnione woskiem, stawiane na grobach zmarłych. Była kwestia naczynka, ale nie ty musiałeś dorobić do tego całą filozofie. Kurwa niektórzy tutaj głupsi niż ciapaci.


Po pierwsze: to pisze DOKŁADNIE o tym że szkło z woskiem jest ok a plastik z diodą go wkurwia.
Po drugie: jak widzę nie pojąłęś ani słowa z tego co przekazałem w treści.
Po trzecie: wiesz.. ? ja Cię nie nazwę w żaden sposób. Sam sobie wystawiasz świadectwo...
A po czwarte to pewnie obnażyłem twój bezsens życia w kieracie katolicyzmy w którym wykonywałeś od dziecka te same czynności nie rozumiejąc ich... jak zaprogramowany robot... i to cię wkurwiło jak wszystkich zresztą.
Po piąte i tak mi zaprzeczysz...

... w zasadzie to lubię nawet czytać takie spiny dupy na moje treści wiele mi o was mówią.. śmiech mnie bierze najczęściej.. taki gorzki raczej. Nie oczekuję że zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
broniu 2013-10-27, 20:15 2
Mnie zmarła babcia nie odwiedza, to się rewanżuję tym samym
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-10-27, 20:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wernetto 2013-10-27, 20:31
Everizon napisał/a:


Po pierwsze: to pisze DOKŁADNIE o tym że szkło z woskiem jest ok a plastik z diodą go wkurwia.
Po drugie: jak widzę nie pojąłęś ani słowa z tego co przekazałem w treści.
Po trzecie: wiesz.. ? ja Cię nie nazwę w żaden sposób. Sam sobie wystawiasz świadectwo...
A po czwarte to pewnie obnażyłem twój bezsens życia w kieracie katolicyzmy w którym wykonywałeś od dziecka te same czynności nie rozumiejąc ich... jak zaprogramowany robot... i to cię wkurwiło jak wszystkich zresztą.
Po piąte i tak mi zaprzeczysz...

... w zasadzie to lubię nawet czytać takie spiny dupy na moje treści wiele mi o was mówią.. śmiech mnie bierze najczęściej.. taki gorzki raczej. Nie oczekuję że zrozumiesz.



Nie zrozumiałeś nadal. Hehe i nie nie trafiłeś ze mną. W przeciwieństwie do ciebie i 90 % sadoli, ja posiadam jakąś tam wiedzę o świecie i jestem wystarczająco spełniony życiowo.

Po za tym nawet z Polski nie pochodzę, więc walą mi wasze święta.

Ale świeczka jest świeczką i definicji nie zmienisz.

Přeji hezký večer, Poláci někdy si zaslouží.
Zgłoś
Avatar
memekx 2013-10-27, 20:40 6
^up Jakiś ty głupi, co zawdzięczamy chrześcijaństwu? Zostało ono przyjęte tylko i wyłącznie po to żeby nie wyrżnięto naszych przodków w pień to jak to zrobili na terenie Prus. Wg. Nie Chrześcijanin= lewak? Zastanów się nad tym co piszesz bo gadasz takie pierdoły że szkoda słów, a teraz wypad do kościoła, niech ci ksiądz wykłada tą jedyną, prawdziwą historie.
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2013-10-27, 20:49
Po 1. Po co wy się tak spinacie x )? Matke wam krzywdze czy co?
Po 2. Postęp technologiczny pały nie zależy od wiary. (dużo uczonych nie było wierzącymi, a już na pewno nie katolami), poganie natomiast mieli olbrzymią wiedzę na temat alchemii, 'czarów', lecznictwa (za co kościół ich palił na stosach x >>>>)
Po 3. Wolałbym być poganem(czy poganinem, swoją drogą wytykać komuś błędy(?), to chyba tylko po to żeby poczuć się faktycznie uczonym(ehee)), ponieważ oni szanowali i korzystali z natury, czego dzisiaj baaaaardzo brakuje.
Po 4. Nie jestem katolem ani też ateistą, nie znalzałem jeszcze określenia które by do mnie pasowało.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-10-27, 20:49
@up nemex co ty teraz pierdolisz bez mózgu? Nie postawiłem twierdzenia niechrześcijaniń=lewak tylko najeżdżającynachrześcijaństwo=zjebany lewak. No i chuj tępaku, że zostaliśmy zmuszeni do przyjęcia chrześcijaństwa eony temu? Czy to kurwa przeczy tezie, że wszyscy najwybitniejsi wynalazcy, naukowcy, ludzie którzy opracowali kartę praw człowieka, stworzyli trybunały praw człowieka i miliony innych przepisów i "cywilizowanych" praw, które pozwalają wam teraz zjeby lewakować, byli właśnie CHRZEŚCIJANAMI (bądź pochodzili z chrześcijańskiej cywilizacji), żydami bądź protestantami (dla uściślenia zjeby, protestantyzm to chrześcijaństwo, które ma inny kościół nie związany z Watykanem)? Zacznij myśleć do chuja Pana.

A żeby być full szczerym, jestem tak głęboko zakorzenionym ateistą, że w momencie kiedy zobaczy mnie ksiądz na drodze, to spierdala bo się boi moralnego zgorszenia. Ja mam po prostu mózg, którego czasami używam W PRZECIWIEŃSTWIE DO WAS LEWACKIE ZJEBY.
Zgłoś
Avatar
KicerK 2013-10-27, 20:50 1
Necroboss No ciekawe co dało chrześcijaństwo? Głupie obrzędy których i tak nikt nie rozumie? Gdyby nie było żadnych religii świat wyglądałby lepiej. Widzę cholerny ból dupy osoby która nie ma nic sensownego do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
memekx 2013-10-27, 20:52
Tak, w Azji szczególnie chrześcijaństwo odcisneło swoje piętno na nauce, ja jebie, co do tego ze koles byl wynalazca ma to ze byl chrzescijaninem ;o?
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-10-27, 20:53
@up co dało chrześcijaństwo? To, że możesz wyjść i mówić co chcesz. Wyjdź na środek centrum Warszawy i powiedz, że Jezus to ciota. Wszyscy cię oleją. Jedź do Mekki i powiedz, że Mahomet to ciota - zginiesz kurwa, będą ci nogi kamieniami łamać i oczy widelcem wydłubią. Kobiety w burkach, brak cywilizacji w afryce po kilku tysiącach lat, Arabia gdyby nie ropa, dalej była by kozojebstwem nic nie znaczącym.

CHRZEŚCIJAŃSTWO dało możliwość do tak wolnościowego rozwoju cywilizacji, jaki mamy teraz.

@ memex Azja kurwa? Mówisz o tym zadupiu, gdzie cesarzowie wybijali swój naród milionami? Gdzie rok bez wojny był świętem? Okultyzm demonów i innych duchów, z obrzędami trudnymi do zrozumienia nawet dzisiaj? Jedną wielka plantację ryżu? Naśladowanie zachodu w architekturze i technologii? Hongkong wygląda jak podrasowany New York.
Zgłoś
Avatar
memekx 2013-10-27, 20:58
@necroboss, mówie o tym że wiara nie ma wpływu na nauke, która rozwijała się wszedzie niezaleznie od religii ( nie mówie o ciapakach, to zwierzaki)
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-10-27, 21:02
@up dalej się nie zgodzę. Najwięcej nagród nobla rozdano wśród niemców, żydów, francuzów i amerykanów. Odkąd Chrześcijaństwo zostało uznane przez Cesarstwo Rzymskie za oficjalną religię przez Konstantyna II, cała Europa od Iberii po Polskę i Litwę, stała się Chrześcijańska na następne 2000 lat. To tutaj nastąpił najszybszy wzrost technologiczny i gospodarczy, z chrześcijaństwa, którego tak nienawidzicie. Chrześcijaństwo ma swoje wady, jak wszystko. Ale stwierdzanie, że bardziej chciało by się być poganinem niż chrześcijaninem to jebany brak szacunku dla czegoś, czemu zawdzięczamy cały nasz obecny świat, a najeżdżanie na chrześcijaństwo to skrajna lewacka głupota. Czemu? Pokazałem Afrykański obrazek? Tam jest pogaństwo, nie przerwanie, od 20 tysięcy lat.

A chinole to tylko robią... najlepsze podróbki!
Zgłoś
Avatar
natking 2013-10-27, 21:04
RufuZ, wytyka się błędy tego typu, ponieważ oznaczają one, że nie zgłębiłeś dobrze tematu i jesteś nieoczytany. Gdybyś był, nie robiłbyś tych błędów. W ten sposób wychodzi tylko na to, że "jarasz się" słowem, nie wiedząc nawet co ono oznacza. Wolałbyś być poganinem? A wiesz, że ich religii nie zrekonstruowano i że jest to na chwilę obecną niemożliwe? Jeśli wiesz (a nie wiesz), to w jaki sposób chcesz być kimś o kim nikt na świecie współcześnie nie ma zbyt dużego pojęcia? I tak, jestem ekspertem, mam prawo wypowiadać się o tych sprawach - faktycznie jestem uczonym. Znajdę też dla Ciebie określenie, które będzie być może pasować: religijność późnej nowoczesności społeczeństwa sieci.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-10-27, 21:07
wernetto napisał/a:

W przeciwieństwie do ciebie i 90 % sadoli, ja posiadam jakąś tam wiedzę o świecie i jestem wystarczająco spełniony życiowo. Po za tym nawet z Polski nie pochodzę(...)


No brawo, brawo światowcu nie widzisz w jaki nadęty bufoniasty sposób piszesz, co nie ?
Mamy do ciebie prośbę. Ja i 90% sadoli. Jak piszesz do nas to zdejm najpierw warę z nosa. Dolną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie