18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
R................L 2013-12-25, 17:30 1
Wpisac na górze weksel zmienić nazwe na troche inna firme krzak reszte zostawić,rozsyłac z kopertą zwrotną. I juz można sciągac pieniążki.
Zgłoś
Avatar
Madis 2013-12-25, 17:54 2
Pisze, że dobrowolne to na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 19:24 27
Proszę bardzo, kolejna perełka. Ten dzieciojeb jest wyjątkowo bezczelny.

"Kan. 222. § 1. Wierni mają obowiązek zaradzić potrzebom Kościoła, aby posiadał środki konieczne do sprawowania kultu, prowadzenia dzieł apostolstwa oraz miłości, a także do tego, co jest konieczne do godziwego utrzymania szafarzy."

Nóż się w kieszeni otwiera.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2013-12-25, 22:18 8
Podatek to jest haracz.
Dobrowolna wpłata - datek.
Przymusowa opłata - haracz.
Zgłoś
Avatar
grabarz69 2013-12-26, 0:10 9
Ha ha ...Haracz BongMan Trzeba najpierw poznać to pojecie i potem pisać Jakoś nie słyszałem żeby jakiś większości z was zwany klecha wbijał do domu kazał płacić haracz ...A jak dostaniesz taką kartkę to ją wyjeb.... jak chcesz to idziesz do kościoła i dajesz kasę i dopiero wtedy możesz komentować co oni robią z twoimi pieniędzmi...Podatek to jest Haracz jak dobrze powiedział Aqualinespirit jebany rząd nas jebie i to ostro na każdym kroku I to wtedy można komentować ich jebaną chciwość ...Ja osobiście byłem ministrantem przez kilkanaście dobrych lat i ksiądz nikogo nie prosił o pieniądze a jeździł używanym autem a nie mercem .... jeżeli nie dajesz im zarobić to na chuj drążysz temat,jeżeli denerwuję cię że mają dzieci lub je molestują to zgłoś to na policję lub mu przyjeb porysuj jego merca wyżyj się i dodaj konkretną fotę a nie kaleczysz painta ..........Pozdro Grabarz...............................
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-26, 0:33 12
BongMan jest taki pyskaty wobec kościoła pewnie dlatego, że ma ojca księdza.
Zgłoś
Avatar
zoolwik 2013-12-26, 2:57
Tak, możesz odpisać to od podatku.
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-12-26, 3:17
No co? ksiądz też człowiek
lubi czasem przytulić trochę grosza i w międzyczasie coś wyruchać
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-12-26, 3:25 1
nie jestem zbytnio katolikiem, tzn do kościoła nie chodzę a sakramenty mam. Po prostu mam wyjebane. Ale osoby które się śmieją z tych kopert;) są zidiociałe. Czemu? Ponieważ to środek kontroli prania brudnych pieniędzy, to kwestia ilości wiernych na kościół. Do tego uważam też, że w przyszłości, będzie to na +, bowiem będzie podstawa do opodatkowania więc mordy w cipkę pseudoateiści co wpierdalacie karpia na wigilie
Zgłoś
Avatar
Vietor 2013-12-26, 8:52 4
BongMan napisał/a:

Mkazik1, skoro o tym mówisz, to pewnie tobie dupa pękła na plebanii.
Nie rozumiem logiki wojujących katoli. Każdy, kto skrytykuje kościół, od razu był ruchany przez księdza, tak? W łeb się jebnij, pajacu.



Ale ty przy każdej okazji najeżdzasz na kościół i na wiarę. Chyba nie zaprzeczysz? Czy mam wyciągnąć odpowiednie teczki? Rozumiem gdybyś napisał raz, dwa, góra trzy, ale ty niemal w każdym temacie mającym związek z wiarą i kościołem musisz dorzucić swoje "czy grosze".
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-26, 8:57 7
Mnie najbardziej wkurwia jak matka przyjmuje księdza, a on sobie w zeszyciku notuje kto jest w domu, kto przyjmuje księdza, kto daje pieniądze itp. Jebany se kartoteki tworzy, później chcesz ślub, a on ci mówi, że niet, bo księdza w 99' nie wpuściłeś.
Takie kartki to standard. Rozpierdala mnie to, bo se później czyta kto ile dał i pewnie z wikarym na plebani smęcą, że ten Kwiatkowski to mercedesem jeździ do kościoła, a tylko 100 zł dał.
A moja matka to już mi ryje beret totalnie, pieniędzy nie ma, a daje do koperty 50 zł, bo jak sama mowi "Dać trzeba, a jak to będzie wyglądać, przecież nie dam drobnych, czy tam 10 zł". I niech mi ktoś powie, że kościół nie robi wody z mózgu. Albo pożycza ode mnie pieniądze, żeby dać do kościoła, a nie chce mi powiedzieć na co chce, bo wie, że na kościół jej nie dam
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-26, 9:27
Bongman napisał/a:

Mkazik1, skoro o tym mówisz, to pewnie tobie dupa pękła na plebanii.
Nie rozumiem logiki wojujących katoli. Każdy, kto skrytykuje kościół, od razu był ruchany przez księdza, tak? W łeb się jebnij, pajacu.


Bo oni sami najlepiej wiedzą jakie to ruchacze i zboczeńcy wśród tych ich kapłanów

Vietor napisał/a:


Ale ty przy każdej okazji najeżdzasz na kościół i na wiarę. Chyba nie zaprzeczysz? Czy mam wyciągnąć odpowiednie teczki? Rozumiem gdybyś napisał raz, dwa, góra trzy, ale ty niemal w każdym temacie mającym związek z wiarą i kościołem musisz dorzucić swoje "czy grosze".
______________


A czy wy to nie najeżdżacie przy każdej nadarzającej okazji na muslimów czy inne mniejszości? Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-26, 9:28
Kto chce niech płaci. Kto nie chce niech nie płaci. O co cały ten jazgot? Jak przyszedł kilka dni temu chłopak z opłatkami otrzymał w zamian słowa "Bóg zapłać" i choć minę miał trochę nietęgą, to uśmiechnął się poszedł dalej. Nikt nikomu nie każde datków na kościół dawać, wiec dajcie na wstrzymanie.
Zgłoś
Avatar
greene 2013-12-26, 9:39
Bowiem, jest to temat godny poruszania przy każdym, nawet wbrew pozorów błachym wątku. Tak jak katole, przy każdej lepszej bądź gorszej okazji zwracają zaskakująco dobitą uwagę zjawiskom tzw 'kultu szatana' (patrz Hello Kitty i inne) bądź nowej torebce koleżanki, która zasiadła z tej okazji w głównej nawie, co wzmaga nasz katolski ból dupy i do tego stopnia rozstraja emocjonalnie, napawa chandrami, że nie daje jakichkolwiek możliwości do aktywnego uczestnictwa w mszy, na której notabene klecha pierdoli o nadciągających zagrożeniach związanych z gender. Jeżeli BongMan chce regularnie jeździć po kościele, to nikt nie ma prawa mu tego zabraniać, tym bardziej jakiś opieszały hipokryta z plebanii zaciekle broniący swoich idei opartych na fantastycznych opowieściach, wierząc że zaruchana przez kogoś Maryja nadal była dziewicą?
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-26, 10:06 1
@Grabarz, Tabernak jest taka zasada, że: "Jesteś ciotą i pizdeczką życiową, ciśnij po katolikach i Kościele". Bongman ją wyznaje czego dowodem są jego posty w tym temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie