18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
KiKiZ 2013-12-26, 10:40
BongMan - idź pierdolić swoje herezje gdzie indziej.

Nie jestem jakimś zagorzałym katolikiem i podchodzę do tego 'pedofilstwa' księży z dystansem no ale kurwa, bez przesady, to są wyjątki jak wszędzie.
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-12-26, 11:17
Jeszcze jebane matoły zapłaczecie za katolami, jak Wam wbije do domu talib z maczetą.
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-12-26, 11:41 3
@up
Do obrony przed muslimami służy broń a nie wymyślony kolega.
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-12-26, 11:43
Dobrowolna opłata i jeszcze podziękowanie, jak ktoś chce to zapłaci, oczywiście zawsze największy ból dupy mają ateiści, żal mi was, nie macie własnych problemów?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-26, 11:43 5
SQT napisał/a:

@Grabarz, Tabernak jest taka zasada, że: "Jesteś ciotą i pizdeczką życiową, ciśnij po katolikach i Kościele". Bongman ją wyznaje czego dowodem są jego posty w tym temacie.


Nie. Jest taka zasada, że jeżeli ciśniesz po żydach, muslimach, romach albo murzynach to jesteś spoko śmieszny typek, ale jeśli pojedziesz po katolikach to stajesz się nietolerancyjną, niewykształconą pizdą z gimnazjum Wasza hipokryzja jest tak pojebana i nieskryta, że głowa mała...
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-26, 12:31
Płeć SQT
@Grabarz, Tabernak jest taka zasada, że: "Jesteś ciotą i pizdeczką życiową, ciśnij po katolikach i Kościele". Bongman ją wyznaje czego dowodem są jego posty w tym temacie.

U was w Sosnowcu są takie zasady??? I myślisz że reszta kraju ma tak samo?
Zgłoś
Avatar
beister 2013-12-26, 14:25
Ofiaruję: ..... mojej dziewczynie wszystki-e kwia-ty Holandii
Zgłoś
Avatar
c................h 2013-12-26, 14:51
Takie imienne karty są po to, żeby roznoszący opłatki i zbierający datki nie kradli. Jest na takiej karcie kto dał i ile i jak się hajs w kopercie nie zgadza, to ten co zbierał datki ma w czambo. Poza tym nikt nikogo nie zmusza do wykładania kasy.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2013-12-26, 15:46
Widzę, że nie tylko w ''mojej'' parafii dzieją się takie jaja. U nas ksiądz powiedział, że jak ktoś nie ofiaruje 100 zł rocznie na kościół, to może się pożegnać z kolędą. Wyjebane mam na jego łaskę
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-12-26, 15:52 2
BongMan to jest dobrowolna ofiara, jak ktoś nie chce, to nie płaci. Z czym masz taki problem...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-27, 1:09
Jaki haracz? Pisze jak byk "dobrowolna ofiara". Chcesz dajesz nie chcesz nie dajesz. Haracz póki co to zdziera z nas rząd i najpierw tymi się trzeba zająć a nie od dupy strony. Będą normalni politycy normalne prawo to nikt nikogo nie oszuka i nie zarobi bezprawnie.
Zgłoś