18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Hrodgar 2013-12-25, 11:32 34
Każe Ci ktoś to wypełniać?
Zgłoś
Avatar
Andrzej07 2013-12-25, 11:40 10
Hrodgar napisał/a:

Każe Ci ktoś to wypełniać?



Babcia
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-12-25, 12:02 18
"Haracz dla mafii kościelnej"
"Dobrowolna ofiara dla mojego kościoła"
Haracz i dobrowolna ofiara troszkę się wykluczają... Chyba, że jesteś jedną z tych głupich osób, które boją się, że pójdą do piekła, na samo dno kotła, jeśli nie zapłacą "dobrowolnego haraczu". W wolnym kraju każdy może prosić o pieniądze.
Ja do Kościoła Katolickiego w Polsce nic nie mam poza jednym - wkurwia mnie płacenie z publicznych pieniędzy na lekcje religii/etyki prowadzonych przez księży w szkołach. Jeśli komuś zależy, aby ich dzieci były nauczane przez katechetów, to niech płaci z własnej kieszeni. Wtedy taka katecheza będzie bardziej wartościowa, bo lekcje religii w szkołach publicznych to kompletna destrukcja - dzieciaki zachowują się jak bydło i co do zasady nic nie wynoszą z takich lekcji.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-25, 12:04
Zapewne dla podpuchy jakiś cygan Ci to podrzucił pod drzwi.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 12:20 52
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2013-12-25, 12:26 178
BongMan już wszyscy wiemy że trauma trwa ale są specjaliści od molestowania dzieci przez księży.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-25, 12:45 41
Kolejny gimbus przeżywa że mu kazali w święta iść do kościoła i nie dali przed kompem siedzieć.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 13:47 20
Mkazik1, skoro o tym mówisz, to pewnie tobie dupa pękła na plebanii.
Nie rozumiem logiki wojujących katoli. Każdy, kto skrytykuje kościół, od razu był ruchany przez księdza, tak? W łeb się jebnij, pajacu.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-12-25, 14:29 8
A przypierdalacie się jak kobieta o skarpety pod łóżkiem.
Za darmo klechistan rozdawał opłatek i mi mógł z taką prośbą wystąpić. Na nikogo potępienie nie spadnie jak nie wypełni i nie ofiaruje ani złotówki.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2013-12-25, 15:30 27
BongMan napisał/a:

Mkazik1, skoro o tym mówisz, to pewnie tobie dupa pękła na plebanii.
Nie rozumiem logiki wojujących katoli. Każdy, kto skrytykuje kościół, od razu był ruchany przez księdza, tak? W łeb się jebnij, pajacu.

Dowiedz się najpierw czym różni się słowo krytykować od obrażać.Gdyby zamienić słowo kościół na synagoga to pewnie już byś tak nie "krytykował".
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 16:05 10
Obraziłbym kościół gdybym na przykład mówił o nich krzywdzącą nieprawdę. Natomiast pedofilia w kościele jak i galopująca pazerność i hipokryzja tej organizacji została niejednokrotnie potwierdzona i udowodniona nawet przez ich samych, tak więc nie obraziłem kościoła, tylko skrytykowałem zwracając uwagę na oczywiste i wyraźne fakty, o których każdy wie.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-25, 16:18 3
Pomijając zbytnio rozdmuchaną pedofilię to racja z tą pazernością i hipokryzją. Dodałbym jeszcze obżarstwo, kłamstwo, manipulację i wtrącanie się do spraw nie-członków swojej religii.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-25, 17:18 1
o ile dobrze wiem to parafie nie mają prawa do gromadzenia tego typu danych osobowych ale chuj co tam - przecież to kościół więc ten zapis tu nie działa.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-12-25, 17:25 5
Jak się zadeklarujesz i zapłacisz - będzie to odnotowane. Jeśli się nie zadeklarujesz i nie zapłacisz - także będzie to odnotowane. Po co? Pewnie za xx lat twoje dzieci będą brały ślub czy inne sakramenty - wtedy pójdą ci na rękę albo będą robić problemy Najgorsze jest to, że tak to działa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie