18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
xgregor 2011-10-05, 16:41 6
Nie wiem kto, nie wiem skąd, ale trzeba przyznać że ma chłopina trochę racji
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-10-05, 17:01 2
Hmm ma ktoś broń? I jakąś.. kulę niepotrzebną?
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-10-05, 17:41 5
@xgregor
ma trochę racji? Ma przede wszystkim żelazną argumentację: "kaczyński chuja zrobił kurwa! A tusk? wszystko dla Polski elegancko!"
Same konkrety, no ale czego można się spodziewać po kolesiu, który ma niższe IQ od masy ciała
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2011-10-05, 17:43 3
Kiedyś podobny typu wyjebał towar z pół sklepowych w spożywczaku, drąc japę że chleb podrożał, oczywiście tez to była wina Kaczora (2010). Wyjebał też sklepikarce liścia i to takiego soczystego. Został powalony przez dwóch ochroniarzy (a że był agresywny to jeszcze mu ręcznie parę rzeczy wytłumaczyli). Idiotów będzie niestety przybywać, ale był czas przywyknąć
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-10-05, 18:34 3
Kolejny polski imbecyl, piwa mu nie dam bo żeby poczuć działanie trzeba mieć organ podatny na wpływ alkoholu. Przy każdych wiecach i wyborach zawsze jest wysyp takich kretynów. Każda opcja polityczna jako target obiera takich troglodytów i chyba tylko oni jeszcze wierzą w jakieś wybory i tam łażą głosy oddawać. Już od lat nie głosuję na żadnego skurwysyna i mam w nich wszystkich wyjebane bo po pierwsze dwóch takich śmieci jak ten z filmiku ma dwa razy więcej do powiedzenia w wyborach niż ja a po drugie wybór między chujem a chujem to chyba żaden wybór. Olejcie te zjebane wybory tak jak ja i idźcie zrobić coś fajnego zamiast tracić czas i się ośmieszać, każdy polityk ma każdego z was głęboko w odbytnicy niezależnie od tego co będzie pierdolił w szkiełku. Tyle.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2011-10-05, 19:39 7
I znów kurwa widać jakie debile stoją za tuskiem. Same grzmoty które jak leje ich się w mordę to mówią ze to mucha zajebała
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-10-05, 19:59
dostał na flaszkę i robi bałagan , takich tylko pałą po plecach inna argumentacja nie dotrze i wszystko elegancko
Zgłoś
Avatar
think666 2011-10-05, 20:24 4
@androgenius
Stary, z tego co czytam nie uważasz się za głupiego, ale nakłaniasz do olania wyborów i doprowadzenia do tego, że tylko tacy debile jak na filmie będą mieli prawo głosu bo notabene pójdą głosować.
Nie ominąłem jeszcze żadnej okazji żeby oddać swój głos, niestety od kiedy PiS wygrał wybory głosuję na kogokolwiek byle tylko nie wrócili.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-10-05, 20:48
Ten pan miał sen, w którym A.Macierewicz został ministrem od spraw zagranicznych
Zgłoś
Avatar
mlo92dy 2011-10-05, 22:27
tak kurwa wszystko wina kaczora jasne... a gaz i bezyna niby czego podrozala teraz jakies 4 dni temu? no jasne pewnie tez przez kaczora... a Tusk przecież tylko nie płaci terrorystom łapówek i zabija przy tym niewinnego człowieka. Yhy tusk górą...

ps.Oboje są chu*a warci
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-10-05, 22:50 19
Tusek, bo jak nie to wpierdol !
Zgłoś
Avatar
Nihil 2011-10-05, 22:52
Ladny przyklad tego, ze plebsem da sie prosto i latwo rzadzic.
Ale w sumie, dres za pisem czy po w koncu bo tak pierdoli od rzeczy jakby sie piwo rozlalo
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-10-05, 22:59
dobrze mlody, wracaj do zagrody
Zgłoś
Avatar
picasso1974 2011-10-06, 3:30
co z człowieka zrobiło wino z kartonika
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie