18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Na youtubie znalazłem dosyć nietypowego podróżnika - typek pokonuje rowerem opustoszałe tereny Rosji. W programie:
Podróż "czołgiem", przeprawa przez rzekę na dętce od traktora, spanie w ruinach oraz wiele innych hardcorowych rzeczy Enjoy


Zaraz się ktoś pewnie przypieprzy, że z takim gównem to na kwejka, ale ciekawy jestem kto by podołał takiej wyprawie Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Synu_z_magazynu 2016-05-06, 2:08 29
Z takim gównem to na kwejka
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2016-05-06, 3:43 4
Najbardziej bawią mnie te ujęcia jak np. przepierdala się przez rzeczkę a po drugiej stronie jest kamera na statywie, która go nagrywa. A więc musiał się tak 3 razy przeprawić przez rzeczkę w celu nagrania całej akcji...
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-05-06, 7:21
AlfoRome napisał/a:

Zaraz się ktoś pewnie przypieprzy, że z takim gównem to na kwejka, ale ciekawy jestem kto by podołał takiej wyprawie Pozdrawiam.



Podołał wyprawie... Pewnie nie chciałbym stamtąd wracać. Tylko jakaś dzierlatka przydałaby się na podorędziu i trafić jutro w lotka 60 baniuszek.
Zgłoś
Avatar
lexusx 2016-05-06, 7:57 8
W 5:20 już bym kończył moją przygodę, jebane komary
Zgłoś
Avatar
cveljan 2016-05-06, 15:13 1
z taką żoną to też bym trzymał dużą odległość
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2016-05-07, 14:47
Huj Cię obchodzi za przeproszeniem, czy bym pojechał czy nie.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2016-05-07, 16:12
cveljan napisał/a:

z taką żoną to też bym trzymał dużą odległość



1. Gdzie ta żona pokazana jest??
2. Masz nick cwel Jan?
Zgłoś