18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
turor 2024-02-02, 12:09 13
Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popierdalają
Zgłoś
Avatar
Hotmyszka69 2024-02-02, 12:15 3
turor napisał/a:

Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popierdalają



Hahaha to też
To tamują kurwy ruch na drodze bo to oni najwazniejsi
Na egzaminie rowerowym powinien byc obowiązkowy kurs robienia wheelie przynajmniej na odleglosc 1 metra żeby mogli se na kraweznik wjechac
Ale nie kurwa drogą będzie jechać bo to kolarzówa i opony jebną

Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-02-02, 12:17 4
Jestem pewien, że gdyby ten frajerski wyżelowany laluś wypiął dupsko to byś mu wylizał..
Ten na rowerze niech sobie robi co chce, jest poza drogą więc nic do niego nie mam.
Zgłoś
Avatar
Hotmyszka69 2024-02-02, 12:20 2
flejtuch napisał/a:

Jestem pewien, że gdyby ten frajerski wyżelowany laluś wypiął dupsko to byś mu wylizał..
Ten na rowerze niech sobie robi co chce, jest poza drogą więc nic do niego nie mam.



Idź pokibicuj na trybunie tym pedalskim ciotom
A potem daj sie najebać policji i płacz że prowokowali

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-02-02, 12:49
turor napisał/a:

Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popierdalają



Nie myl rowerzystów z pedalarzami w obcisłych gaciach.
Najgorzej te kurwa grawele. Zajebisty rower do jazdy po górach i lesie. Ale kurwa po chodniku już się nie da.

Była by wygrana na Redbull Rampage, ale nie pykło, Godziek się rozmazał, a szedł chujaszek po złoto.

Ale i tak piłka nożna to większe pedalstwo nawet niż kolarstwo szosowe.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-02-02, 13:18 1
Hotmyszka69 napisał/a:

Idź pokibicuj na trybunie tym pedalskim ciotom
A potem daj sie najebać policji i płacz że prowokowali



Dziwne masz te fetysze, najpierw piłkarzyki a teraz pieski.. ehh. Tylko współczuć.

Jej chcesz płakać, że prowokowali to zapraszam do Tv, Kraśko chętnie Cię wysłucha.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-02-02, 14:16 2
dłuższa wersja

Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-02-02, 14:49 7
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-02-02, 15:03 2
Piłka kopana to pedalstwo
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-02-02, 16:13
To jakiś film z BHP pokazujący moc posiadania kasku?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-02, 16:59
@OP: zgodzę się z tobą tylko połowicznie. Tzn. co do tego że piłka kopana to pedalstwo. Jeśli chodzi o stwierdzenie jakoby downhill pedalstwem nie był, wystarczy popatrzeć na typowe wdzianko uprawiatorów tegoż.

Rower powinien służyć jako środek transportu, nie do rozbijania innych (rozbijanie siebie jest ok jeśli skuteczne).
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-02-02, 17:44
To nie downhill niedouczony kutasie
Zgłoś
Avatar
razak 2024-02-02, 20:28
pedalarz co sobie kompleksy leczy na sadolu (nie lubie piłki)
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-02-02, 20:45 1
tu akurat Rooney w Manchesterze, brutalny parobek lubiący brudną robotę(surowy ale i utalentowany).
natomiast na pedalarzy(nie mylić z hardcorami z downhilla) całkiem niedawno dopiero odkryłem całkiem legitny patent.
jak mijam jakiegoś i titnę, bo akurat uzna za fajne wpierdolić się na wąską jezdnię(a DDR obok), to przecież nie wysiądę mu najebać, bo Sztum.
więc se zwalniam, i ładuję wszystko co mam w zbiorniku spryskiwacza.
to naprawdę zabawne, jak się chujki bezradnie oblizują, a ja odjeżdżam w stronę zachodzącego słońca. xD
Zgłoś