18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
kamczak 2016-08-19, 2:04
I pomyśleć, że to wszystko przez Teslę
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-08-19, 5:13
nie ujebało kierowcy? ujebało? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?
Zgłoś
Avatar
p................2 2016-08-19, 5:50 3
up

Miałem 3, więc jestem ekspertem. Otóż jest masa bezpieczniejszych miejsc podczas burzy od auta.
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2016-08-19, 7:47 2
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie ujebało kierowcy? ujebało? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Dokładnie tak. Dlatego też na dachach budynków kładzie się opony - tak zwane instalacje odgromowe. Wyładowania atmosferyczne z nieznanych do końca przyczyn unikają opon, ale naukowcy twierdzą, że może chodzić o zapach palonej gumy.

Tak więc jeżeli chcesz być bezpieczny to polecam nosić oponę na szyi.
Zgłoś
Avatar
woojaak 2016-08-19, 9:11
Debil w ogóle nie powinien wychodzić z auta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-08-19, 9:55
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie ujebało kierowcy? ujebało? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Jeśli nie dotykał metalowych elementów to nic mu się nie stało.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2016-08-19, 10:45 1
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie ujebało kierowcy? ujebało? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Samochód to zwykła klatka Faradaya, która "broni" obiekty znajdujące się w niej przed polem elektrostatycznym. Więc w wielkim skrócie jest to taki jak by domknięty układ i jeśli nie dotykamy metalowych części karoserii (a nie dotykamy, bo siedząc za kierownica wszystko jest wykonane z tworzyw sztucznych/skóry etc.) to jesteśmy bezpieczni.
Zgłoś
Avatar
p................2 2016-08-19, 15:11
Erdo napisał/a:

bo siedząc za kierownica wszystko jest wykonane z tworzyw sztucznych/skóry etc.



Co za analfabeta...
Zgłoś
Avatar
momzez 2016-08-19, 18:06
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie ujebało kierowcy? ujebało? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Jak mnie wkurwia pierdolenie debili ze gdy podczas burzy pojazd stoi na oponach to jest odizolowany od ziemi... A kołeczka to są suchutkie jak pada deszcz a woda nie przewodzi prądu!
Proponuje zebyś odkrecił koło od swojego tico wrzucił do wanny pełnej wody stanoł na nim i wpierdolił do środka zelazko podłaczone do pradu. Zobaczysz jaki jestes odizolowany
Zgłoś
Avatar
sereja3 2016-08-19, 19:32
@up
A widzisz by tam było mokro?
Zgłoś
Avatar
momzez 2016-08-19, 20:10
sereja3 napisał/a:

@up
A widzisz by tam było mokro?


MAĆKU nie badź DOWEM i przemyśl to co napisałeś raz jeszcze..
Zgłoś
Avatar
zbijok 2016-08-19, 20:41
@up Bo woda jest izolatorem, dopiero domieszka jonów pozwala jej przewodzić prąd.
Zgłoś
Avatar
momzez 2016-08-19, 20:55
no dobra a co z nieba pada woda destylowana która nie przewodzi prądu? po chuj ten twój post?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2016-08-19, 21:13
@up nie destylowana tylko właśnie czysta, bez domieszek jonów żadnych. I taka woda nie przewodzi napięcia ani prądu i dlatego w czasie deszczu samochód jest bezpieczny, ale jak tu było sucho to oczywiste, że kierowcę mogło zabić nawet. Ale tak się nie stało bo pewnie wiedział co się dzieje i zabrał nogi z metalowej podłogi. Zresztą tutaj kurz jeszcze pewnie był na podłodze i w ogóle wszędzie a kurz jak wiadomo też prądy przewodzi, więc mogło dojść z tego żurawia co ma na pace. Farta miał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie