18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
RadosnyRabarbar 2020-06-02, 1:12 2
Ale to nie jest sadolowy materiał. Myślisz, że to portal informacyjny?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-02, 1:27 4
nie wiem o co cala ta gownoburza i zamieszki.
oni powinni swietowac idealny przyklad double win.
chujowy policjant znika ze sluzby a typowy szemrany typ ginie. tu nie ma powodow do smutku ani tym badziej do rozwalania miast i zachowywanie sie jak zwierzeta.
tylko wez to wytlumacz lewakowi albo malpie.

a przyczyne smierci masz opisana powyzej tego pod wplywem czego byl.
Zgłoś
Avatar
shredderr 2020-06-02, 1:48 23
Nie idioto.
z badań wyszło, że niedawno zażywał (niekoniecznie był pod wpływem mety w momencie zdarzenia).
Na pewno był pod wpływem fenantylu.
Manner of death: homicide, W TŁUMACZENIU przyczyna zgonu : zabójstwo
Bycie pod wpływem nie oznacza umrzeć od tego bęcwale.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-06-02, 2:36 34
shredderr napisał/a:

Nie idioto.
z badań wyszło, że niedawno zażywał (niekoniecznie był pod wpływem mety w momencie zdarzenia).
Na pewno był pod wpływem fenantylu.
Manner of death: homicide, W TŁUMACZENIU przyczyna zgonu : zabójstwo
Bycie pod wpływem nie oznacza umrzeć od tego bęcwale.



Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
gazowany_spirytus 2020-06-02, 2:47
KoniecZartow napisał/a:

Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.


Przeczytaj opis jeszcze z trzy razy to może zrozumiesz o co koledze chodzi baranie
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-06-02, 3:13 2
KoniecZartow napisał/a:

Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.



No to maił go aresztować a nie zajebać kretynie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-06-02, 3:40 217
Pierdolicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy jebane nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odjebać... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... Jebanego kryminalistę i ćpuna... Jesteście kurwa aż tak skurwieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest jebane usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej jebanej ziemi. Jebani święci kurwa sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpierdala pół miasta bo zajebali sebixa za X gramów amfy... Pierdoleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy

Jebane Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-06-02, 4:44 1
nikt tu mudzyna nie broni, z którego posta to wyczytałeś? policmajstry tu ewidetnie zjebali i chuj
Zgłoś
Avatar
zbyszko1986 2020-06-02, 4:58 3
Ta kartka może być tak prawdziwa jak święty Mikołaj
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-06-02, 5:18 6
zbyszko1986 napisał/a:

Ta kartka może być tak prawdziwa jak święty Mikołaj



Nie wierzysz obrazkowi z internetu?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-06-02, 5:34 25
Wersje się zmieniają dzień po dniu... Najpierw mówiono, że policja go zatrzymała bo podrobił czek w sklepie. Ale potem czek stał się niewygodny bo wiadomo, żeby podrobić czek trzeba świadomie wpisać swoje imię i nazwisko więc "niezależne media" zamieniły to na banknot. Pierwsza wersja mówiła o oporze przy aresztowaniu ale nie pasowało to do wersji o grzecznym dindunufinie więc z filmu z zatrzymania wycięto co bardziej soczyste fragmenty zostawiając jedynie podduszanie. Pierwsza wersja i raport medyczny mówią o śmierci w karetce aczkolwiek nie pasuje to za bardzo do wersji z brutalnością policji i sugeruje powiązania medyczne po zażyciu narkotyków, więc "niezależne media" zmieniają to na "śmierć przed przyjazdem karetki". Jeszcze kilka dni i okaże się, że pan Floyd w ogóle był jakąś ciemnoskórą wersją Matki Teresy a zła policja z całego świata uwzięła się, żeby go zabijać.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-02, 6:34 1
bloodwar, to brzmi jak klasyk; Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-06-02, 9:12 3
Dzisiaj czytałęm na WP, że rodzinka zleciła prywatnie sekcję i wyszło, że umarł od uduszenia poprez nacisk na kark. Do karetki wkładali już trupa. Gdzie jest prawda, diabeł wie.
Po prostu przeciętny złodzejaszek-fałszerz trafił na nadgorliwego glinę. Prawdopodobnie środki przymusu zastosowano zbyt radykalne i mamy trupa-zapalnik zamieszek.
Nikt mi jednak nie powie, że zamieszki są spontaniczne. W USA bagiety co roku zabijają ponad 1000 osób wszystkich ras. I nic. Teraz jednak idą wybory i każde gówno, które się tworzy szkodzi Trumpowi w reelekcji. Nie jestem zwolennikiem Trumpa, ale puścić bydło w miasto z hasłem "róbta co chceta", poświęcić ludzkie życie, mienie i zdrowie by zaszkodzić obecnemu prezydentowi i ugrać na tym swój kapitał polityczny to skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2020-06-02, 11:27 13
Witamy w świecie manipulacji - cóż za zbieg okoliczności, że akurat w momencie aresztowania był pod wpływem i akurat w momencie duszenia przez policjanta zszedł... ale nie od duszenia policjanta tylko przez metę. Tak czy inaczej - nijak nie usprawiedliwia to zachowania policjanta (no chyba, że czarni gorsi, do odstrzału i to nie ludzie i można z nimi robić co się chce - t oz takim podejściem nie ma w ogóle o czym dyskutować).

RadosnyRabarbar napisał/a:

Ale to nie jest sadolowy materiał. Myślisz, że to portal informacyjny?



Temat dopełnia jeden z poprzednich - jak przerasta Cię jego odnalezienie czy po prostu bycie na bieżąco z tym co dzieję się na świecie to Ty tutaj nie masz czego szukać, a nie autor tematu.

ProVVe napisał/a:

Pierdolicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy jebane nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odjebać... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... Jebanego kryminalistę i ćpuna... Jesteście kurwa aż tak skurwieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest jebane usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej jebanej ziemi. Jebani święci kurwa sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpierdala pół miasta bo zajebali sebixa za X gramów amfy... Pierdoleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy
Jebane Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...



Mam wrażenie, że mnóstwo użytkowników ma tutaj problem z rozgraniczeniem aspektu rozrywkowego tej strony od kwestii politycznych - kimś takim zdajesz się być Ty. Chcesz pożartować z czarnych? Proszę Cię bardzo. Chcesz ponarzekać na obecny świat - droga wolna. Ale w swojej wypowiedzi nie robisz ani jednego, ani drugiego - bo ani nie jesteś zabawny, ani merytoryczny.
Przechodząc do meritum - nie po to ktoś wymyślił niezależne sądy, żeby teraz jakiś pies z ulicy decydował kogo odstrzeli a kogo nie. Może Ci się podobać, że trafiło na czarnucha, których nie darzysz szacunkiem bo tak - Twoja sprawa - ale z drugiej strony, jeśli potrafisz logicznie i sensownie myśleć, powinieneś dostrzec zagrożenie płynące z takiego nadużywania władzy. Równie dobrze kiedyś każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji - może kiedyś zachce Ci się protestować w jakimś strajku przedsiębiorców, który nie spodoba się obecnej władzy i zostaniesz spacyfikowany przez pana w niebieskim mundurku. Bo tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie