18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
HGW w referendum
ropson2 • 2013-10-09, 1:24
Hej,
od dawna jestem sadolem, ale dotąd byłem niezarejestrowany. W końcu uznałem, że już pora się pokazać, bo mnie niniejszy temat irytuje.
HGW w Wawie rządzi od 2006 roku. Naobiecywała niewiadomo ile, z czego spełniła może minimalny ułamek obietnic, ale i tak 3 lata temu została wybrana na drugą kadencję. Swoją niekompetencję tłumaczyła tym, że w pierwszej kadencji było trudno, ale teraz ma już wszystko przygotowane i zrealizuje pozostałe obietnice. I co?
Jeśli zrealizowała, to tylko obietnice względem swoich koleżków - wystarczy spojrzeć na zarobki pracowników urzędu miasta, a przede wszystkim na ich premie. I wszystko to z tym jej uśmiechem, który potwierdza tylko, jak bardzo ignoruje mieszkańców.
3 lata temu 43% wyborców nie widziało lepszego kandydata na prezydenta Warszawy niż HGW. Teraz HGW, po utracie popularności bezczelnie zniechęca do udziału w referendum. Mam nadzieję, że mina jej zrzednie, gdy zobaczy wyniki referendum.


P.S. Albo, że przynajmniej będzie tak wk***iona, jak byłem ja, gdy przez rok musiałem jeździć objazdem Wisłostrady.
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2013-10-09, 2:20
dobrze że kurwiszon może przegrać ale i tak się porządnie ustawi albo ją gdzieś wsadzą i wyjdzie na jedno. Z drugiej strony czy jest jakiś dobry kandydat, taki który by faktycznie zrobił porządek?

bo jak widzę to, to mnie chuj strzela
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-10-09, 8:18
Metoda jest phosta, sam wystahtuj i pokaż jak się hobi porządek.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-09, 8:32
A ja bym zaorał Warszawę. Dlaczego cała Polska ma ponosić koszty utrzymania tego miasta?
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-10-09, 8:57
A ja proponuje :



na prezydenta warszawy
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2013-10-09, 9:07
ropson2 napisał/a:

rok musiałem jeździć objazdem Wisłostrady.


No kurwa straszne, debilu, co mają spieprzone pomiary geodezyjne do rządów HGW? No tak, za pisu nie budowali metra, nie było problemu. Niczego nie budowali.

No tak, wiek 23 lata dużo wyjaśnia. Jak pis był u władzy 6 lat temu, to chowałeś się z fajkiem na przerwie za kioskiem. Interesowała ciebie dupa koleżanki z klasy (lub kolegi) a nie to, co się dzieje w mieście.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-10-09, 9:42
Wydaje mi się, że to referendum i wcześniejsze wybory będą kosztować więcej, niż szkody jakie wyrządziłaby jeszcze przez te 2 lata panowania do wyborów...

Śmieszy mnie w ch*j ta cała warszawska farsa...
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-10-09, 9:50
@Qbswwa co do metra to ciekawi mnie czy budują linię POD WISŁĄ zamiast nad z głupoty czy jest w tym jakiś przekręt, w każdym razie Hanka czuje miłość do Warszawy tylko jak się jej pod dupą pali. Rudy chuj już zapowiedział, że nawet jak ją wyjebiemy ze stanowiska to on jej da komisarza stolicy taki ma gest ale i tak pójdę zagłosować niech bufetowa wie, że jest niechciana

Lololoney napisał/a:

Wydaje mi się, że to referendum i wcześniejsze wybory będą kosztować więcej, niż szkody jakie wyrządziłaby jeszcze przez te 2 lata panowania do wyborów...



Tylko ci się wydaje gamoniu albo jesteś zbyt podatny na to co mówią w TV, z tego co kojarzę to prezydent Gdańska ma 2 pełnomocników dla porównania Hanka ma 21, poczytaj sobie trochę jak w stolicy się przepierdala hajs na przetargach itp
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-10-09, 10:04
Bugini napisał/a:

jesteś zbyt podatny na to co mówią w TV, z tego co kojarzę to prezydent Gdańska ma 2 pełnomocników dla porównania Hanka ma 21, poczytaj sobie trochę jak w stolicy się przepierdala hajs na przetargach itp



Prawda jest taka, że takie problemy ma większość kraju (szczególnie wsie*), warszafka to tylko wierzchołek, najbardziej naświetlony przez opozycję...

*oglądałeś może "Ranczo"? W brew pozorom tacy wójtowie to jest norma, ale na to nikt nie zwraca uwagi, choć jest chyba groźniejsze niż jakaś tam hanka w warszafce...
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2013-10-09, 11:48
Bugini napisał/a:

@Qbswwa co do metra to ciekawi mnie czy budują linię POD WISŁĄ zamiast nad z głupoty czy jest w tym jakiś przekręt, w każdym razie Hanka czuje miłość do Warszawy tylko jak się jej pod dupą pali. Rudy chuj już zapowiedział, że nawet jak ją wyjebiemy ze stanowiska to on jej da komisarza stolicy taki ma gest ale i tak pójdę zagłosować niech bufetowa wie, że jest niechciana



No pewnie, mosty będą tańsze, niż kupienie kreta. W końcu olać to metro, budujmy na ziemi, będzie taniej. Chwile, chyba coś takiego nazywa się tramwaj.
Zgłoś