18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
OpenStreetMaps 2023-05-06, 10:06 3
To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.

Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-05-06, 10:22 51
Kurczę, coś tu nie gra. W pasku adresu mam Sadistic, a nie Pudelek czy Debilek...
Dziwne...
Zgłoś
Avatar
KaweX 2023-05-06, 10:33 5
nie śmieszne.... ktos chciał być śmieszny ale sie nie udało
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-05-06, 12:12 2
OpenStreetMaps napisał/a:

To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.



Zgłoś
Avatar
pochminick 2023-05-06, 12:16 8
OpenStreetMaps napisał/a:

To jest Lidl w Zielonej Górze na Zaciszu gdyby ktoś pytał .
Gdy koło niego przechodzę zawsze krzyczę Heil Lidla!
Jest to " Sklep który Polsce i Polakom szkodzi potrójnie " A ci co w nim kupują to pożyteczni durnie.



Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2023-05-06, 12:30 6
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2023-05-06, 13:37 1
pochminick napisał/a:

Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.



To że wczoraj w gietrzwałdzie protestowali przeciwko ogromnemu składowisku śmieci lidla to już ci w telewozorze nie powiedzieli?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-06, 14:11 3
gabriel0 napisał/a:

To że wczoraj w gietrzwałdzie protestowali przeciwko ogromnemu składowisku śmieci lidla to już ci w telewozorze nie powiedzieli?



Lidl jako jeden z największych producentów śmieci (ktoś przecież ten towar w takich opakowaniach zamawia) ma wyjebane jajca na ekologię. UE niedługo każe nam sortować gówno na 3 klasy podczas gdy niemieckie firmy mają w dupie ekologię i robią u nas kasę. Która z butelek piwa kupionego w polskim Lidlu jest zwrotna i mam tu na myśli ich marki? Łaskawie postawili butelkomaty na plastik w kilku miejscachi bo do tej pory to było tylko pierdolenie i podnoszenie nam opłat za śmieci, na których produkcję nie mam wpływu. Za gnoja na wakacjach ze zbierania butelek po winie i piwie to mieliśmy na paliwo do motorynki i lody. Dziś małolaty chyba nawet nie wiedzą, że tak można
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2023-05-06, 14:22 1
Bul_od_bytu napisał/a:

UE niedługo każe nam sortować gówno na 3 klasy podczas gdy niemieckie firmy mają w dupie ekologię i robią u nas kasę. Która z butelek piwa kupionego w polskim Lidlu jest zwrotna i mam tu na myśli ich marki? Łaskawie postawili butelkomaty na plastik w kilku miejscachi bo d



Jedyne piwko marki własnej Lidl to Argus i rzeczywiście butelka jest bezzwrotna. Natomiast co do segregacji śmieci to wiem o tym coś więcej niż przeciętny lidloodwiedzacz i muszę powiedzieć Tobie, że jest mocno rozwinięta, włącznie z ponownym wykorzystaniem biomasy w celach produkcji energii. Nie rozumiem też jaki niby ma związek podnoszenie opłat za śmieci (tj, wzrost kosztu lokalnych usług) do butelkomatów w Lidlu...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-05-06, 15:10 7
pochminick napisał/a:

Zacznij brać w końcu leki.
Jeśli nie masz jakichś przepisanych - bierz cokolwiek. Mogą tylklo pomóc.



Żal mi ciebie

Zgłoś
Avatar
mp0011 2023-05-06, 19:23 1
A gdzie "Heil Mussolini"?
Zgłoś
Avatar
Szymekk 2023-05-11, 18:26
SkoPio1 napisał/a:

Kurczę, coś tu nie gra. W pasku adresu mam Sadistic, a nie Pudelek czy Debilek...
Dziwne...



Wszystko się zgadza. Tylko warto powiedzieć to co wszyscy chcą ale się boją chuj wie czemu. Moderacja do chuja, stare zwyrole zapiwniczone tak mocno, że akceptują nawet taki chłam jak wyżej. Zero polotu, zero chęci, tylko fałdy tłuszczu i sperma na rękach. Sadolu wróć...
Zgłoś