18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Hipermarket
~Velture • 2017-09-13, 11:14
Ponieważ w Szwecji pojawia się coraz więcej rodowitych 13 letnich obywateli, z nadmiarem melaniny w skórze oraz niedoborem podstaw higieny osobistej i niskim IQ, władze zarządziły aby w każdym sklepie był system obowiązkowych pryszniców dla wyznawców jedynej religii pokoju i przedpokoju.
Od tej pory idąc aby coś ukraść będą mogli się umyć zupełnie za darmo aby nie wydawać swoich zasłużonych zasiłków na wodę.

W planach jest aby każda kobieta w Szwecji dostała od rządu opaski z napisem "Jeśli chcesz mnie zgwałcić to przynajmniej nie bij mnie w twarz" aby podczas wywiadów w tv, kiedy będą zachwalały postępowe multikulti ładnie się prezentowały.

Zgłoś
Avatar
r................4 2017-09-13, 11:32 11
Kuuuurwa, piwo za opis
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-13, 11:44 1
Narzekacie, teraz dopiero zawitała tam cywilizacja. Śniadzi koledzy sprzedaja hasz wielkosci tabliczek czekolady, hera nie stanowi też wiekszego problemu, nabycia kałacha czy granatu w Malmo nie stanowi problemu, stad lokalna nazwa Bejrut.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-09-13, 17:28 2
Myślę, że system zraszaczy rozwiąże problem kradzieży, bo żaden się na przypadkową kąpiel nie narazi
Zgłoś
Avatar
wielkiwafel 2017-09-13, 19:50 1
Działa lepiej niż ochrona. Brudasy nie cierpią kąpieli stąd nie odwiedzą tego lokalu... ostatni bastion.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-09-13, 20:22 1
Szwedzi to w sumie germanie, więc mają doświadczenie w organizowaniu masowych pryszniców.
Zgłoś
Avatar
marias 2017-09-13, 20:48 1
Od kiedy Espoo w Szwecji leży? Jakąś wojne przespałem ? Kużwa mówcie szybko...Gdańsk jeszcze nasz???
Zgłoś