18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wiewór 2017-12-07, 11:56 2
UBcjaPOLSKA napisał/a:


Ukraińska krew to wroga krew. Jestem Polakiem
Żaden Ukrainiec nie jest moim bratem
W zgodzie z historią, a nie na bakier
Niesie mnie prawda, nie powstrzyma żadna propaganda
(...)



Przepiękne. Aż patrzę w okno z nostalgią.
Masz do tego nuty? To bym sobie zanucił grając na grzebieniu przy porannej kupie.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-07, 14:20
Abraxus napisał/a:



Przepiękne. Aż patrzę w okno z nostalgią.
Masz do tego nuty? To bym sobie zanucił grając na grzebieniu przy porannej kupie.



Abraxus jesteś dnem.

Antypolski pajacu osrany lewaku spedalony oszczany wrzodzie Narodu orzygany. Szczeźnij.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2017-12-07, 19:00 2
Cytat:


Niech uciekaja, jakos na zachodzie zaiwaniaja w podobnym rezimie, fakt za wieksze pieniadze, tak samo jest z Ukraincami w Polsce

Nie ma przymusu pracowac u takiego cebularza, jak coś zostaje PIP, co akurat polecam by wyeliminowac cebularzy z rynku.

Co do nadgodzin to sa one ustawowo ustalone, wiadomo ze sa sezony kiedy jest wiecej roboty i wtedy zaczynaja się problemy, dlatego lepszy jest Ukraiński pracownik który takich problemów nie robi. Ale widać w Polsce powoli socalizm uderza do głowy.



1. Nadgodziny powinny być dobrowolne. Pracownik powinien decydować czy chce czy nie. Jeżeli pracodawca jest w porządku to pracownik będzie pracował w nadgodzinach - czasem.
2. Nadgodziny powinny być ekstra płatne, nie interesuje mnie teoria zapisana w KP.
3. Polak powinien zacząć szanować swoich pracowników i tyle.
Zgłoś
Avatar
xionc e2rd 2017-12-08, 14:57 2
Głupi jak Polak, nowe przysłowie
Zgłoś